Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

11.6.2022, 22:06 - Vrbice

Restaurace u zvonu Vrbice, každý víkend akce do rána. Dnes opět jak se bránit?

Strážník: Pokud nedochází k narušování veřejného pořádku nebo k jinému protiprávnímu jednání, nelze takovéto kulturní akce zakazovat.

10.6.2022, 16:39 - Roman

jako ulice štefanikova, věžák 1071 ..Zachar,.. tak člověk chce spát, tři hodiny ráno a spoluobčané řvou a sedí na zábradlí,člověk nemůže mít ani otevřené okno, ono by bylo vhodné jezdit někdy kolem a uklidnit takové lidi..

Strážník: Zkuste nás na to upozornit, vždy budete v anonymitě. Nemůžeme být všude.

9.6.2022, 23:03 - Pavel

Mám dotaz. Uschoval jsem si kolo do cykloboxu ale i když dávám správný pin tak nejde otevřít? Jak mám postupovat. A nechci platit 200 Kč když tam je kolo teprve 10 hodin.

Strážník: Volejte MP, jinak se do boxu nedostanete.

29.5.2022, 11:26 - Jirka

Dobrý den. Můj dotaz je na parkování aut na hlavní ulici Štefánikova,které je podélné ve směru na křižovatku u Vangela směr park.Stale zde parkují vozidla s polskými SPZ stojící v protisměru!!tak jak může vozidlo parkovat do protismeru přes plnou čáru?? Nikdy jsem neviděl tyto řidiče pokutován ani dávat lístek přes dveře vozidel...

Strážník: Dobrý den. Myslím si, že parkování samotné je u strážníků určitou prioritou. Zejména proto, že parkovacích míst je nedostatek, ale i také proto, aby toto parkování mělo formu jakou má mít. Myslím si že v tomto smyslu bylo uděleno spoustu sankcí. Mohlo se stát, že jsme tam zrovna nebyli, ale nemůžeme být vždy a všude.

23.5.2022, 22:09 - Chodec

Nešlo by s větší razancí kontrolovat elektro kola a koloběžky na chodnících? To co se v poslední době děje, je neúnosné. Absolutně neberou ohledy na chodce. Mělo by se to legislativně regulovat. Desetileté děti jezdí 30-40 km/h.

Strážník: Dobrý den. Snažíme se pokud to jde všechny tyto cyklo kolo elektro vytlačovat na cyklostezky nebo jiná bezpečná místa. Prozatimní legislativní předpisy nedovolují strážníkům jiné kontroly.

12.5.2022, 23:00 - Milan T.

Dobrý den. Já bych se chtěl zeptat jak je to se zahrádkami v hospodě? Většinou se v deset všude zavírá jen v City kafe to žije mnohdy do jedné hodiny ranní,kdy se zákazníci sedící venku vesele baví a mezi domy to je teda znát. Dekuji

Strážník: Dobrý den. Všechny zahrádky by měli ukončovat rest. činnost ve 22.00 hod. Někdy musíme provozovatele na ukončení této činnosti upozornit. Občané ale i pak mohou na daném místě setrvat a komunikovat nadále. Sami dobře víme, že u zmiňované restaurace, v takto zastavěné oblasti i tato obyčejná komunikace budí pocit rušení nočního klidu.

28.4.2022, 14:21 - Eckon

Dobrý den, kdy konečně začnete řešit opilé, sprosté a uřvané bezdomovce u nádraží? Pro ně neplatí zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti. Nemluvě o močení v přilehlé zeleni. Líbilo by se vám kdyby toto divadlo denně muselo sledovat vaše dítě? Normální pracující člověk by si na tyto lavičky neseděl.... Tak k čemu tam jsou? Věřím že určitě nejsem jediná a laxnost MP mě dost pobuřuje? Od chvíle co probíhá oprava prostoru před nádražím se zde ani hlídky nevyskytují."od nekad jsem to zkopiroval takze furt do kola"

5.4.2022, 7:35 - Petr

Vaše kamery v Bohumíně,si někde dejte, sledujete pouze pro buzeraci a v případě nouze, pomocí, nemáte záznam, dnes ráno nabourali Auto na parkovišti..(solich) dotyčný vystoupil,a hned nasedl do auta a ujel z nehody, nestačil nabourany ani opsat číslo,zavolana Policie,..záznam není..tak co ráno sledujete? Okna? parkoviště je přece strategické místo,tam se může krást,.. takže děkujeme,že nás sledujete

31.3.2022, 12:49 - Jiří

Zdravím, na sociálních sítích probíhá diskuze o vymahatelnosti parkovacího stání pro rodiny s dětmi před prodejnou Lidl. Maminky s dětmi si stěžují, že tyto místa využívají řidiči bez dětí a ti zase oponují, že toto nijak v zákoně ošetřeno není. Jak to tedy prosím je, kdo může tyto stání využívat? Díky.

Strážník: Dobrý den. Uvedená parkovací místa jsou rozšířena a označena informativním symbolem proto, aby maminky s dětmi a případnými kočárky měly dostatek místa pro vystupování a opačně. Vymahatelnost v daných případech není žádná. Je to jen a jen o lidech.

27.2.2022, 8:41 - Pavla

Ulice spojovací, parkoviště jak je rehabilitace, stále ve vjezdu parkuje idiot,pak se hodně těžko vyjíždí, pravidelně.. myslím,že se jmenuje Dvořák,z věžáku naproti,když někdo parkuje na zákaz stání,u kotelny,to mi vůbec nevadí,ale zatarasit vjezd,může jen debilStrana:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>


Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz