Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

26.1.2019, 12:10 - Franta

Moc děkuji za Vaší odpověď. Potom tedy nechápu proč MP hlídky neřeší tuhle situaci na parkovištích ? Již v tam akutním nedostatku parkovacích míst jsem v pátek 25.ledna.2019 ve 21 hod, napočítal 8 dodávkových vozidel na parkovišti ČSA a Okružní. Jsou to dodávky firem DPD a dalších přepravních firem které umožňují zaměstnancům jízdu domu. Nehledě na to že žádné parkovací místo svými rozměry neumožňuje parkování vozidla jehož délka činí 8m. Město neuvažuje o rozšíření parkovacích míst, tak my se mělo alespoň řešit jak je s tímto nedostatkem nakládáno.

3.1.2019, 21:02 - Franta

Dobrý den. Rád bych se zeptal jak je tomu s parkováním firemních vozidel na veřejných parkovacích místech ? Mnohdy se stává že na jednom sídlišti stojí až 5 vozidel různých přepravních společnosti a zabírají již tak zoufalý nedostatek parkovacích míst nemluvě o tom že 8 metrová dodávka ani na místo nevleze. Dříve platila vyhláška o zpoplatněném parkování firemních vozidel je ještě v platnosti ?

Strážník: Dobrý den. Parkování firemních vozidel na veřejných parkovištích ve městě nijak zakázáno není. Zmíněná vyhláška, která se vztahovala k nákladním vozidlům již v platnosti není od roku 2005. V obecné rovině pro vozidla nad 3,5 t platí do města zákaz vjezdu.

29.11.2018, 17:18 - Pavel

Dobrý den, bylo by možné, aby jste zkontrolovali parkoviště na ul. Jateční, za vchodem čp. 266, v ranních hodinách? Nyní, když se ochladilo, tak některý"dobrák" si okolo půl 6. nastartuje své auto, a než se prohřeje, odskočí si domů na více než 20 minut, a vůbec mu nevadí, že nejen vzbudí všechny co ještě spí, ale i nepříjemně zamořuje už tak znečištěné ovzduší. Děkujeme za pomoc.

13.11.2018, 11:51 - Jana

Dobrý den,mám dotaz.Už několikrát se zmiňovalo o parkování v dopravní špičku u ZUŠ v Rychvaldu.V obou směrech kolony aut včetně autobusů a přímo na cestě si vesele parkují i 2. auta.Proč to neřešíte,když mnohdy i kolem projíždíte a sami to vidíte?Vždyť u hasičárny,kde parkujete i vy je spousta volných míst.Prosím vás,bude to někdo,někdy řešit?Děkuji.

Strážník: Dobrý den. O rizikovosti Vámi uvedeného místa Víme, ale v daném případě nedochází k porušování dopravního značení. Ve spodní části komunikace je dopravní značka zákaz zastavení platná pro nákladní automobily a v horní části komunikace je dopravní značka zákaz stání umístěna až za zmíněným objektem ZUŠ, kde již vozidla neparkují. Z tohoto důvodu jsme podali návrh na změnu dopravního značení v daném místě, která by vedla k zajištění větší bezpečnosti.

30.10.2018, 12:46 - Miroslav

Dobrý den, prosím vás je povoleno parkování u popelnic ve dvoře na nám.T.G.M. 944 ,943,942,941? Poté mne ještě zajímá na koho se mohu obrátit ,když potřebuji z tohoto dvora vyjet a není mi to umožněno ,jelikož probíhá vykládka kamionu ,která trvá min. 30min. A to ještě podotýkám ,že kamion stojí přes obrubníky a když vyjíždí tak jich pár přibere.Přece není možné aby do tohoto dvora jezdil kamion a ještě ničil majetek města|?? Děkuji a pěkný den přeji.

14.10.2018, 21:55 - Honza

Dobrý den, chci se zeptat, jak často zasahují strážníci MP na ulici Šunychelské v okolí restaurace Belfast při rušení nočního klidu - posedávání a pokřikování před restaurací do ranních hodin, vytáčení motorů vozidel, troubení apod. Toto se opakuje pravidelně každý víkend. Děkuji za odpověď.

Strážník: Poměrně často, zejména v letních měsících.

12.10.2018, 9:19 - Jana Rychvald

Dobrý den, naši milí strážníčci.Chtěla bych jen upozornit,že jsme dnes ráno kolem páté,jsme měli v hospodářské budově zlodějíčka.Naše chyba,že hospodářská budova nebyla uzamčená a jestli se něco ztratilo,zjistí až manžel, jak přijede odpoledne domů z práce.Upozornil mě náš pejsek, který vrčel u dveří a dřel se ven.Viděla jsem přes okno svítit baterku,ale než jsem vyšla ven už byl pryč.I když vídávám projíždět vaše auto kolem domu,prosím o zvýšení vašich projížděk na ul.Revoluční,kolem Juráška.Děkuji.Ještě mám takový malý, poznatek.Ráno před 8 je vždy u školy v Rychvaldu chaos,rodiče vozí děti.Včera si každý zastavil opravdu jak chtěl a dokonce rodič s dodávkou zastavil skoro uprostřed cesty a dítko otevřelo naplno dveře do cesty.Jezdím opravdu opatrně,ale rychlejší řidič by nestihl ubrzdit.Váš kolega stál a jen přihlížel.Dnes bylo vše úplně jinak.Strážník měl vše pod kontrolou,krásně to vše řídil,navigoval ostatní.Tak by to mělo vypadat a dnešní denní směně děkuji,byli hrozně moc šikovní!!!Díky.

2.10.2018, 20:44 - Roman

Dobry vecer,jak je mozne,ze na chodniku muze stat nakladni vozidlo nad 3,5t,kdyz do centra je takovym vozidlum vjezd zakazan? Treba dnes odpoledne na ul. Podebradova,cerveny nakladak. Dekuji.

Strážník: Věc jsme neprodleně řešili

1.10.2018, 11:48 - :-)

můžete se zaměřit parkování za MÚ budova B v dopoledních. Lidi si tam parkují mimo vyznačená místo, stojí u popelnic atd. Málo co lidé kteří zde bydlí nemají možnost kde parkovat kvůli lidem , kteří jdou na nákup do centra a nebo vyřídit něco na úřad tak blokují možný průjezd složek IZS .Toto pakrkování je časté i při akcích města na náměstí např na Štedrý den

Strážník: Podíváme se na to.

29.9.2018, 19:58 - Pavel

Proč je na Skřečoňském mostě(přenosnýma značkama) upravena rychlost v obci na 70km/h a po padesáti metrech opět na 50Km/h.

Strážník: Dobrý den. Hodnotíme také takto rozmístění DZ, jako přinejmenším nelogické. Zřizovatelem není ale město Bohumín, ale krajský úřad MS kraje


Strana:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>


Copyright © 2006 - 2019 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz