Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

12.2.2021, 21:04 - Kámo

V domě 395. 9.května se spaluje odpad(starý dřevotřískový nábytek) který by měl skončit ve sběrném dvoře,Tento odpad tam dováží škoda octavia s přívěsným vozíkem s označením BM servis. Takže by bylo dobré, aby se Městská policie zajímmala o tyto přestupky a ne jenom o špatné parkování.

8.2.2021, 13:18 - Občan

Dobrý den, mohli by jste prosím něco udělat s hloučkem dosti hlučných a popíjejících na Čáslavské 1066 před vchodem do obchodu hruška, je to skoro každý den, když je posíláme pryč jsou dost vulgární, někdy je strach kolem nich jen projít, děkuji.

8.2.2021, 10:02 - Standa

Jak je to s jízdou na kole ve sněhu? Jako řidič auta bez zimních pneumatik dostanu pokutu. Cyklisti ?!?!

6.2.2021, 16:32 - Miroslava

Dobrý den mohli by jste posílat casteji strážník na obchuzky kolem hřiště za vezak 1154 odpoledních hodinách tu spoluobčané romského původu pořádají boxerské klání nadelaji u toho opravdu nehorazny kravál. Je to skoro každý den od 14 hod.

Strážník: Zaměříme se na to i s asistenty prevence.

4.2.2021, 21:36 - Patrik Kollár

Dobry Den chtel by jsem se zeptat jestli ještě čipujete jízdni kola proti krádežim ,Děkuji za odpoveď s pozdravem Kollár

Strážník: Dobrý den. Doporučuji načipovat kolo v okolním městě Ostrava nebo Orlová. Čipují i občanům z jiného města. Mají nový systém tkzv. syntetickou DNA. My máme ještě starý systém čipování, u které evidence už moc nefungují.

3.2.2021, 0:19 - občan

Hezký den, na základě dnešní zkušenosti musím konstatovat, že městská policie nedodržuje zákony, na jejichž dodržování má sama dohlížet. Když může jet vozidlo MP Bohumín v obytné zóně výrazně rychleji, než stanoví předpisy, proč by se tak nemohl chovat běžný občan? Chápu, že rychlostní limit 20 km/h je opruz, ale vy byste přece měli jít ostatním lidem pozitivním příkladem. Nepochybně děláte spoustu užitečných věcí (jako například hlídky u přechodů pro chodce v okolí škol), překračováním povolené rychlosti ale bohužel napomáháte k podrývání autority zákonů, které máte sami hájit v první řadě, což je zejména v současné situaci docela nebezpečné. Jako občana Bohumína mě podobné excesy ze strany naší policie opravdu mrzí. Přesto přeji vše dobré a hodně zdraví všem zaměstnancům MP.

26.1.2021, 11:32 - Jste k nicemu

Dobry den chci vysvetlit proc mestska policie bohumina hlidkuje spise se zasiva na miste u parkoviste vrbice.nevim proc zrovna hlidkujou zde stoji a nad hlavou maji kameru ktera je napojena na centralu .podle me by meli objizdet lokality rodinych domu a nestat u sterkovny a hrat si s mobilnim telefonem

11.1.2021, 5:52 - Jára

Připojují se k předešlému příspěvku ohledně parkování na zeleni, ale není to jenom to. Zaznamenala jsem tam únik oleje nebo nafty z auta a ten trávník je tam rozhezdeny už řádně. Odpověďeli jste mi na dotaz v květnu, že se na to podíváte, ale nic se neděje, a navic tam začalo parkovat větší firemní auto. Prosím tak to řešte. Jak to vypadá, to za chvíli můžou rovnou parkovat v parku. A nebo mi poradte na koho se mám obrátit, jestli na pana starostu nebo krajský úřad, když to neřešíte. Děkuji za kladné vyřízení.

11.1.2021, 3:00 - Macher

Proč tolerujete stání na trávníku, na Sokolské , na městském pozemku. Jenom projíždíte kolem a nic se neděje. Jedna se o pozemek naproti restaurace pod Kaštany a poštou. Nebo ma p.Ziepser nejakou vyjimku. Děkuji

26.12.2020, 16:33 - A

Libore buď rád a běž si koupit rohlík. Říkáte tomu svobodná země, tak proč má někdo určovat zda jdu do práce vydělat peníze, které jsou potřeba? Z takových členů StB je mi zle.Strana:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >>


Copyright © 2006 - 2021 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz