Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

22.2.2024, 13:27 - Petr

Dobrý den ... Přemýšleli jste z nad radarem na ulici československé armády ? Jezdí tam téměř každý den několik aut vysoce nadlimitní rychlostí ... Je to krásná rovinka takže se jim nedivím , ovšem někdo by to mohl konečně začít řešit ... A i do městské kasy by to přineslo něco málo peněz ... Děkuji ...

5.2.2024, 18:06 - Aleš

Opětovný dotaz na stání na ulici Dělnické čísla popisné 43.Dobrý chtěl jsem se zeptat proč někteří obyvatele Skřečoně pravidelně parkuji jedno až dvě auta před svým domem a stabilně tak obtěžujou tak ostatní občany Skřečoně jená se o ulici Dělnickou u domu s číslem 43. Pokud vím tak je zde povoleno stáni pouze na vyhrazených parkovištích , které zde byly vytvořeny. Definují znění značky( Za ní platí v celé oblasti ulic či části města režim povoleného parkování, tedy stání, pouze na označených parkovištích.) Obracím se tímto na Městskou Policii aby sjednala nápravu. Děkuji

2.2.2024, 10:36 - Martin

Dobrý den, porušují prosím nějak zákon individua, kteří se zdržují v prostorách garáží za hospodou Partyzán? Jde mi o to, jak dosáhnout v dané lokalitě klidu. Noční klid narušují, takže v tomto na ně páka je, ale vadí mi, že se tam takto hlučně chovají i přes den. Dá se to nějak vyřešit? Pravidelně se jedná o pátky, soboty, kdy tito jedinci do brzkých ranních hodin dělají hluk, popíjejí alkohol a užívají drogy. Jedná se stále o ty samé jedince na konci garáží.

16.1.2024, 8:02 - zaměstnanec BTG

Dobrý den, každé ráno, při cestě do práce nás šikanují neohleduplní řidiči, kteří stojí v zákazu stání a na pozemcích města Bohumína, tím pádem se nedá plynule projet a následně zaparkovat. Jedná se o vjezd do areálu BTG a.s. Dík za odpověď.

14.1.2024, 21:27 - Lea

Dobrý den, mohla by někdy Městská policie měřit rychlost v oblasti pozapark? Je tam obytná zóna, auta nedodržují rychlostní limit 20 km/h, nedávají přednost zprava, jezdí uprostřed silnice. Předem děkuji za dočtení dotazu a přeji pěkný den.

26.12.2023, 6:48 - jana

Dobrý den, tak už dnes víme, že Bohumín není zase tak bezpečný jak se píše a hlásá,přepadení je v Bohumíně víc a víc a dokonce se o některých ani nepíše./chytil se vůbec ten lotr,co vykrádal benzinky,ano víme že toho měl víc,..nechytil,k čemu pak je kamerový systém.jo,na pokuty obyčejných řidičů,/zaměřte se víc teda na lumpy,bezdomovce,kteří jsou u kaufu,u nádraží,u kašny,copak nevidíte,že lidé mají strach a nejdou na místa,kde by si rádi sedli,koukli.Další věc, vždyť v Bohumíně jezdí hodně lidí bez řidičáku,chtělo by to víc kontrol.

19.12.2023, 16:07 - Jana

Dobrý den, chci se zeptat, na koho se mám obrátit v případě, že mám podezření na něčí zanedbanou péči o psa.

9.11.2023, 19:04 - Tomáš

Dobrý den, mohli byste něco udělat s těmi bezdomovci u kašny na náměstí. Dneska moje dcera (9 let)přišla s brekem domů, že na ní pořvávali vulgarní slova.

28.10.2023, 20:20 - petr

Vaše radary jsou nespolehlivé,několikrát se mi stalo,že jedu předepsanou rychlostí, najednou mě před kamerou předjede jiný vůz,ale radar napíše mou spz...viz..vrbice,rychvald,a teď si představte,že pokuta příjde na mou spz,doufám,že to dělá i fotky..

26.10.2023, 19:48 - Marie

Dobrý den. Máme krásně upravené prostory před nádražím, včetně nově upravených autobusových zastávek a autobusových čekáren - přístřešků. Všimla jsem si, že na zastávce ve směru na Ostravu se zalíbilo různým nepřizpůsobivým, špinavým individuím nejspíš bez domova, kteří sedí na lavičce pod stříškou, popíjejí alkohol, kouří a nedopalky pohazují kolem sebe a taktéž kolem sebe plivou. Určitě nemají v úmyslu někde cestovat. Vypadá to tam strašně (poslední poznatek ze dne 25.10. mezi 8 až 9 hodiny ranní). Běžní cestující se tam tudíž raději nezdržují a postávají venku, i když by si taky rádi sedli. Venkovní lavičky byly mokré, tak tam to nešlo. Vím, že máte na starosti závažnější věci, ale pokud by to šlo, bylo by dobré je z této zastávky vykazovat. Pohybují se v okolí i pracovníci z Prevence kriminality, tak jestli by mohli taky kouknout. Podle toho, co jsem viděla, tak ta čekárna by se měla důkladně vyčistit a na lavičky a pochrchlanou dlažbu použít i nějakou dezinfekci. Vynaloží se pak zase na úklid peníze nás všech a druhý den to tam může vypadat zase stejně. Čekárna má sloužit cestujícím. Děkuji.Strana:  |< | << | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz