Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

27.6.2016, 17:09 - Lucie

Děkuji, Mike, ano, máte recht, je to Revoluční, díky za opravu, nicméně i na toto místo se vyhláška vztahuje a rovněž na to, co jste popsal Vy. PS: Screen jsem si pořídila již včera a také ho mám v plánu poslat na Radnici pro pobavení :-D

Strážník: Takže k vyhláškám. Vyhláška č. 3/2008 v platnosti je a mění, resp. ji doplňuje vyhláška č. 2/2013. Abyste mohli k vyhlášce č. 2/2013 příště řádně a fakticky kvelurovat, je zapotřebí si ji přečíst až do konce, kde v příloze 2 je na mapových podkladech města grafické upřesnění vymezených oblastí. Vyhláška č. 3/2008 sice vymezuje prostor od školských zařízení, ale tento objekt k tomuto účelu už dávno neslouží a je z něho ubytovna. Takže společenská škodlivost vlivu ne děti a mládež je minimální.

27.6.2016, 15:26 - Mike

reakce na vzkaz stražníka na prispevek z 10.6.2016, 8:46 - Lucie dovolte abych vás poučil ...ono sice nejde o Bezručova 65 ale dle. mě Revoluční 65...nicméně jak můžete napsat blbost jako že se tam vyhláška nevztahuje ...něco snad vyhláška 3/2008 už není platná? pokud je platná článek 3 bod (odstavec) 3 říká že se konzumace alkoholu zakazuje v okolí školských zařízení a 100 m v okruhu od těchto zařízení ? nejsou snad učňovské dílny školským zařízením ? a prosil bych zda se nějak vyjádříte na můj příspěvek ze dne 19.6.2016 a ještě rád podotknu že jsem si udělal screen teto poslední diskuze a pošlu to přímo starostovi jelikož ten kdo napíše že tam vyhláška neplatí nemá u MP co dělat

24.6.2016, 19:21 - Lucie

Vážení, to si snad děláte legraci, že lokalita Bezručova nepatří do vyhlášky o zákazu konzumace alkoholu na veřejném prostranství města Bohumína?! Jak mi potom vysvětlíte její platné znění viz bod 1.? Je naprosto skvělé a úžasné, že jste provedli "něco jako pohovor", ale zdá se, že si jej bohužel nikdo nevzal k srdci. No nic... zkusím se optat na živnostenském odboru na paní z nálevny na Bezručově 65 a možná i pana starosty, jestli by nebylo od věci posílit vaše řady, abyste se mohli na tuto lokalitu zaměřit... Obvykle jsem velmi shovívavá a velmi nerada kveruluji, avšak vaše nejapná odpověď mě skutečně dopálila, ale také částečně dost pobavila. Jo a ještě pro doplnění - zde celé znění oné vyhlášky: https://www.mesto-bohumin.cz/data/ozv/ozv_2013-02.pdf

19.6.2016, 2:23 - Mike

Dobrý den mam dva dotazy 1) v reakci na dotaz "20.4.2016, 14:45 - Lucie" podobná situace je naproti ZŠ Bezručova, jde o obchod umístěny jen přes cestu tedy cca 20 m, kde hned od rána postávají podivné postavy a vesele si popíjí alkohol a ja se ani nedivím když to nikdo neřeší (myšleno tak, že mi přijde divně když už je tam někdo ze str. a hlídá ráno děti na přechodu mohl by tohle po skončení úkolu vyřešit ne) 2) zase jde o okolí ZŠ Bezručova - podél školního hřiště pod kaštany stojí v pracovní dny neustále auta na trávě ...řeší to nějak MP? jedna dle mě jde o zábor veřejného prostranství a jednak není dodržena průjezdnost dle příslušného zákona 361/2000 sb. zák.

10.6.2016, 8:46 - Lucie

Dobrý den vespolek, ach ty vyhlášky a jejich zjevně zbytečná existence... 20. dubna jsem zde psala, že by bylo fajn zaměřit se na dodržování vyhlášky, která zakazuje pití alkoholu na veřejném prostranství a to konkrétně v lokalitě u večerky na adrese Bezručova 65 a jejím blízkém okolí. No a kde nic, tu nic, vyhláška se nadále bez povšimnutí porušuje. Paní, která provozuje večerku je vysmátá a vůbec ji nevadí, že sebranka, která tam konzumuje alkohol je nejen hlučná, ale často také velmi konfliktní. Někdy minulý týden tam opět došlo ke rvačce při níž tekla krev a musely vyjíždět MP, PČR i RZS. A to už nemluvím o téměř denním porušování nočního klidu, kdy se parta hlučně se bavících mužů (slušně řečeno) shlukuje kousek vedle večerky a ruší ty, kteří musí ráno brzy vstávat do práce. A tak se ptám, od kdy se hodlají kompetentní orgány věnovat intenzivně této lokalitě? Nevidím totiž sebemenší důvod k tomu, aby ti přizpůsobivější museli stále doplácet na ty méně přizpůsobivé...

Strážník: Vyhláška se na toto místo nevztahuje, ale i proto jsme provedli s těmito občany určitý pohovor. Věříme, že to minimálně z etického hlediska pochopili.

7.6.2016, 20:13 - prostý občan města

Pro barkmanna: ty budeš asi dáreček, počítam, že jsi asi chronický přestupce a stále páchaš přestupkovou činnost,když tady pořád otravuješ a prudíš. Měj aspoň tolik sebereflexe a napiš své jméno, abychom věděli jak jsi pro nás občany měst důvěryhodný.Píšeš něco o kostruktívní diskuzi přitom tady pouze provokuješ proč? Toto je rubrika Strážník radí. Máš tady x příspěvku kde pouze očerňuješ MP.

6.6.2016, 18:20 - Vyhláška města

Vážená městská policie ,dopadá to přesně jak jsme si všichni mysleli.Jste už směšní s tou odpovědí - Zaměříme se na tuto lokalitu.Jo,kdyby toto dělali normální slušní občané,tak by jste tu jezdili i dvacetkrát za hodinu aby jste pěkně vybírali do kasičky města , ale bohužel vyhlášku porušují nepřizpusobiví ,tak to raději nevidíte ,protože od nich nic nedostanete.Dělají si z vás akorát srandu a nás slušné občany jenom provokují.Od 21.5 kdy byl vložen první můj dotaz se zde nezměnilo vůbec nic.Je třeba tuto záležitost nahlásit na Městský Úřad aby vyhodnotil situaci a dal vám to asi příkazem , aby jste dbali na dodržování Vyhlášky města.

Strážník: Speciálně na tuto lokalitu se zaměřujeme dnes a denně. Bylo zde uloženo několik blokových pokut ať už ve vztahu k záboru veřejného prostranství, volně pobíhajících psů, požívání alkoholu na veřejném prostranství ap. Strážníci včetně asistentů prevence kriminality tuto oblast kontrolují několikrát denně. Snažíme se dle možností v dané lokalitě eliminovat veškeré protiprávní jednání, ale nemůžeme tam stát 24 hodin denně.

6.6.2016, 16:31 - anonym

Je mi sice 14 ale mohl bych o víkendu občas jit stanovat ?

Strážník: Záleží hlavně na rodičích a kde chcete stanovat.

6.6.2016, 11:45 - barkmann

keci v kleci milý strážníku, v Rychvaldě a blízkém okolí jsou soustavně kontrolována stále tatáž vozidla, vesměs řidičů mladších ročníků z důvodů čistě osobního zájmu MP Bohumín (viz. váš seznam domnělých tzv. ujížděčů, který je podsouván i PČR Bohumín a vím dobře, jsou zde i vozidla řidičů, kteří se pouze nenechali zastrašit MP a prokázali,v daných situacích nepravdu a neoprávněnost konání vašich strážníků, vzhledem k tomu,že s vámi není konstruktivní diskuze, plyne z tohoto jediné: občané natáčejte videa a nahrávejte si strážníky MP při jejich zákrocích, ať je možno právně posoudit oprávněnost jejich konání.

3.6.2016, 21:58 - barkmann

Podle jakého oprávnění kontroluje hlídka MP Bohumin osadku vozidla stojiciho mimo hlavni silniční komunikaci, a žádného přestupku se při tom nedopustila (nezkoušejte na mně něco o prevenci či oprávněném podezření) , slyšel jsem zřetelně, jak strážník požadoval OP a OV. Totožnost podle OP na to snad i bez důvodného opodstatnění právo mate. Ale to ORV , když se nestal přestupek asi ne, co? Vám na centrále nejde lustrace vozidel (by tam někdo musel mrknout co).Přestaňte si už hrát na PČR vždy budete jen MP .Sledoval jsem tento zákrok strážníků opodál a ve finále šlo jen o jedno prsit se na mladochy co seděli a kecali na miste, kde se pravidelné zasivaji MP. A ne, ze to zas smažete, že budete lhat, jako s merenim z civilního vozidla s tim počítám.

Strážník: Bohužel z Vašeho dotazu si nelze odvodit čas ani datum , kdy k Vámi popsané události došlo. Osoby ani vozidla nejsou kontrolovány bezdůvodně. Poznatky k osobám a vozidlům jsou poskytovány MP Bohumín policií ČR a to proto, že se jedná o osoby , které na území města Bohumín páchají soustavnou trestnou činnost. Veškeré informace ke kontrolovaným osobám a vozidlům jsou předávány policii ČR k její další činnosti a v některých případech si policie ČR takto kontrolované osoby hlídkami MP Bohumín od strážníků přebíra na místě kontroly.


Strana:  |< | << | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz