Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

9.2.2020, 22:31 - Kiroo

Dobrý den chtěl jsem se zeptat pokud mám v panelovým domě nahlas hudbu a soused na mě zavolá policii a já i přes upozornění policistů hudbu nestiším můžu dostat pokutu nebo být předvolaný?

Strážník: Ano přesně tak.

13.1.2020, 12:33 - Frantík

Frantovi asi chybí jedno kolečko.

18.11.2019, 11:48 - Rudolf

Dobrý den,můžete se prosím více zaměřit na parkovací místa pro tělesně postižené u Penny marketu v Rychvaldu a u lékárny?Když si jedete pro svačinu do Penny,koukněte jestli na těchto parkovacích místech mají průkazy ZTP,to vám přece nic neudělá.Parkují tam většinou zdraví řidiči bez karty ZTP a tělesně postižení potřebují na zdr.středisko nebo do lékárny a nemají kde zaparkovat.Když je na to upozorním,většinou bývají vulgární...děkuji.

Strážník: Zintenzivníme kontroly.

24.10.2019, 15:53 - Lenka

Dobrý den chci se zeptat vyhláška zakazuje pálení listí na zahradách jak je možné že v české osadě věčně někdo pálí listí viz paní u zastávky u transformatoru již byla hlášena několikrát i v loni jak postupovat.Děkují

Strážník: Volejte nás, věc vyřešíme.

18.9.2019, 19:10 - Michal

Dobrý den, dne v 18. 9. 2019 jsem šel kolem 18 hodiny po Šunychelské ulici, když mě míjelo vozidlo městské policie (1TR 49 02). Šel jsem právě kolem stacionárního radaru, takže jsem si všimnul, že mu naměřil rychlost v obci 73 km/h. Dotaz zní, platí silniční zákon jen pro běžné občany a příšlušníci městské policie se jím ve službě nemusejí řídit? Majáky byly vypnuté, takže o zásah nešlo. Dále se chci zeptat, jak má obyčejný občan přijmout trest v podobě pokuty nebo napomenutí i za mnohem mírnější prohřešky od strážníků, kteří mají výše popsaný vztah k zákonům? Budí to dojem, že chtějí vymáhat něco, co sami nerespektují. Neměli by spíš jít příkladem? Děkuji za odpovědi.

Strážník: Dobrý den. Policista nebo strážník je v daném případě povinen použít maják, případně v kombinaci se zvukovým zařízením. Celou věc, proč tomuto tak nebylo prošetříme a vyvodíme případná kárná opatření.

11.9.2019, 19:21 - Y

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, jak postupovat v případě hlučného souseda. Zdi jsou jako z papíru. Soused neustále pouští opravdu nahlas hudbu během dne i několik hodin. Neporušuje noční klid, ale je to během dne-denně. Po upozornění hudbu ztiší tak, ze jde stejně slyšet a na druhý den opět tomu přidá... Dekuji za odpověď

Strážník: Dobrý den. Při dalším zjištění takovéhoto jednání se klidně obraťte na nás. I v tomto případě musí občané dodržovat určitá pravidla občanského soužití.

23.8.2019, 20:14 - Jana

Dobrý večer byla jsem napadená bývalou kamarádkou v Bohumíně.. Chtěla bych to nahlásit

Strážník: Věc můžete ohlásit správnímu orgánu MěÚ Bohumín nebo obvodního oddělení PČR. Důležitou roli v tomto případě budou ale hrát svědci události.

13.8.2019, 21:11 - 12345

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaké cviky obsahují u vás fyzické testy. Děkuji za odpověď

Strážník: Dobrý den. 1. Leh sed / 2 min. 2. Kliky / 2 min. 3. Skok do dálky z místa 4. Šplh na laně 5. Přítahy na hrazdě 6. 100 m běh 7. 1600 m běh

9.8.2019, 20:16 - Anonym

Dobrý den. Na sociální síti se teď probírá jízda koní po Bohumíně. A já bych se rád zeptal jestli má kůň jezdit po cestě nebo po cyklostezce?

Strážník: Na silnici, místní komunikaci a veřejně přístupné účelové komunikaci smí jet na zvířeti jen jezdec starší 15 let. Osoba starší 12 let smí jet na zvířeti na silnici, místní komunikaci a veřejně přístupné účelové komunikaci jen pod dohledem osoby starší 15 let. Jezdci na zvířatech smějí jet jen jednotlivě za sebou. Jezdec smí vést jen jedno zvíře. Na vozovce musí jezdec na zvířeti jet při pravém okraji vozovky; nejsou-li tím ohrožováni nebo omezováni chodci, smí jet po pravé krajnici. Je-li zřízen jízdní pruh pro jezdce na zvířatech nebo stezka pro jezdce na zvířatech označené dopravní značkou „Stezka pro jezdce na zvířeti“, musí jezdec na zvířeti užít tento pruh nebo stezku. Jiní účastníci silničního provozu nesmějí pruh pro jezdce na zvířatech nebo stezku pro jezdce na zvířatech užít.........................

29.6.2019, 23:37 - Milan

Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat zda je normální že předzáhrádka v City Café na tř. E Beneše má otevřeno ještě ve 23:40? Kvůli hluku že zahrádky se nedá otevřít ani okno jelikož hluk budí děti. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Zpravidla to je po našich zkušenostech tak, že je to jen o lidech, kteří na předzahrádkách zůstanou sedět a komunikují. Povolenou dobu do 22.00 hod v obsluze předzahrádek podniky relativně dodržují.


Strana:  |< | << | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz