Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

12.10.2018, 9:19 - Jana Rychvald

Dobrý den, naši milí strážníčci.Chtěla bych jen upozornit,že jsme dnes ráno kolem páté,jsme měli v hospodářské budově zlodějíčka.Naše chyba,že hospodářská budova nebyla uzamčená a jestli se něco ztratilo,zjistí až manžel, jak přijede odpoledne domů z práce.Upozornil mě náš pejsek, který vrčel u dveří a dřel se ven.Viděla jsem přes okno svítit baterku,ale než jsem vyšla ven už byl pryč.I když vídávám projíždět vaše auto kolem domu,prosím o zvýšení vašich projížděk na ul.Revoluční,kolem Juráška.Děkuji.Ještě mám takový malý, poznatek.Ráno před 8 je vždy u školy v Rychvaldu chaos,rodiče vozí děti.Včera si každý zastavil opravdu jak chtěl a dokonce rodič s dodávkou zastavil skoro uprostřed cesty a dítko otevřelo naplno dveře do cesty.Jezdím opravdu opatrně,ale rychlejší řidič by nestihl ubrzdit.Váš kolega stál a jen přihlížel.Dnes bylo vše úplně jinak.Strážník měl vše pod kontrolou,krásně to vše řídil,navigoval ostatní.Tak by to mělo vypadat a dnešní denní směně děkuji,byli hrozně moc šikovní!!!Díky.

2.10.2018, 20:44 - Roman

Dobry vecer,jak je mozne,ze na chodniku muze stat nakladni vozidlo nad 3,5t,kdyz do centra je takovym vozidlum vjezd zakazan? Treba dnes odpoledne na ul. Podebradova,cerveny nakladak. Dekuji.

Strážník: Věc jsme neprodleně řešili

1.10.2018, 11:48 - :-)

můžete se zaměřit parkování za MÚ budova B v dopoledních. Lidi si tam parkují mimo vyznačená místo, stojí u popelnic atd. Málo co lidé kteří zde bydlí nemají možnost kde parkovat kvůli lidem , kteří jdou na nákup do centra a nebo vyřídit něco na úřad tak blokují možný průjezd složek IZS .Toto pakrkování je časté i při akcích města na náměstí např na Štedrý den

Strážník: Podíváme se na to.

29.9.2018, 19:58 - Pavel

Proč je na Skřečoňském mostě(přenosnýma značkama) upravena rychlost v obci na 70km/h a po padesáti metrech opět na 50Km/h.

Strážník: Dobrý den. Hodnotíme také takto rozmístění DZ, jako přinejmenším nelogické. Zřizovatelem není ale město Bohumín, ale krajský úřad MS kraje

22.9.2018, 16:31 - Petr

Již několik měsíců řidiči využívají ulici Na Úvoze v Záblatí jako objížďku Záblaťského kopce. Byť se jedná o obytnou zónu, téměř nikdo nedodržuje rychlost a mnozí řidiči zde bezohledně ohrožují chodce. Rychlost jste zde měřili pokud vím jednou. Kdy začněte tuto nebezpečnou situaci řešit??! Starosta Vícha měření přislíbil, ale stále se nic neděje! Děkuji.

Strážník: Ve Vámi zmiňovaném úseku jsme letos měřili 3 X a ještě s určitostí měření proběhnou. Nejbližší 26.9.2018.

22.9.2018, 16:24 - Petr

Dobrý den, je možné aby kamion (tahač) parkoval v obytné zóně? Jde o ulici na Úvoze v Záblatí.

Strážník: Záleží na okolnostech.

10.9.2018, 18:20 - Lukáš

Na ulici Okržní 1055 vždy večer někdo parkuje ve vjezdu na parkoviště.

20.8.2018, 9:35 - Jarda

Dobrý den. Znovu se dotazuji na porušování zákona ohledně provozu sekaček, na pozemních komunikacích a zda li bude toto nějakým způsobem řešeno ? Nedostalo se mi odpovědi a jelikož je zřejmé že MP o této skutečnosti ví jak bude postupovat v opakovaném porušování ? Strážník je v pracovní době povinen v mezích zákona provést zákrok, úkon, nebo učinit jiné opatření, je-li páchán trestný čin, přestupek či jiný správní delikt anebo je-li důvodné podezření z jejich páchání.

Strážník: Upozornily jsme veškeré provozovatele těchto zařízení na sjednání nápravy.

13.8.2018, 18:35 - Pavel

Aha, tak podle §22 zákona 361/2000 sb. při jízdě po kruhovém objezdu musím dát přednost vozidlům přijíždějících zprava, §22 ods.2. proto,že komunikace po které jedu není označena značkou P4,P6 nebo P2 Kruhový objezd odpovídá §2 písm. W. Pokud se pletu, pak se umlouvám a poprosil bych vysvětlení.Děkuji

Strážník: V Bohumíně jsou všechny příjezdové komunikace ke kruhovým objezdům osazeny dopravním značením C1, P4. O značení rozhoduje vždy příslušný správní úřad, v zájmu bezpečnosti provozu bude i nadále na kruhových objezdech umísťována značka Stůj nebo Dej přednost v jízdě, jen ve výjimečných případech, například v místech, kde bude velmi malá intenzita provozu, mají obce možnost ponechat pravidlo pravé ruky a neumísťovat zbytečně čtyři značky Dej přednost v jízdě

10.8.2018, 15:45 - Pavel

Většina křižovatek tvaru "T", na kruhovém objezdu, je v česku uznačených značkamy, hlavní silnice a dej přednost v jízdě. Budete taky v bohumíně tento nedostatek řešit?

Strážník: Okruźní křižovatka bude oznaćena standartně, dle zakona a norem, tak jako ostatni okružní křižovatky v Bohumíně.


Strana:  |< | << | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >>


Copyright © 2006 - 2020 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz