Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

21.5.2016, 19:24 - Jarda

Dne 5.5 jsem se znovu ptal na problém stání v zákazu parkování uvnitř bloku ulice Osvoboditelů.Bohužel s Vaši odpovědí nemohu být spokojen, příslušnou dopravní značku někdo občas otáčí a za značkou často parkuje bílá Octávie s pražskou SPZ, někdy i na chodníku.A také není pravda, že je to z důvodu nedostatku parkovacích míst.Např odpoledne dne 21.5. bylo parkoviště poloprázdné a zmíněné vozidlo na zákazu parkovalo a obávám sem že dokonce svým umístěním bránilo průjezdu větším vozidlům.Má majitel tohoto vozidla nějakou výjimku nebo jak to tedy je?

12.5.2016, 20:06 - občan

Slušná odpověď,ale proč se potom město o tento soukromý pozemek stará a udržuje ho?V podstatě si může každý najít pozemek o který majitel nejeví zájem a udělat si z něho vrakoviště.Nač platit eko recyklaci,když to jde udělat takto.

5.5.2016, 11:25 - občan

Dobrý den,ve dvoře za drogérií Rossmann stojí již delší dobu nepojízdný bílý Seat bez SPZ.Mám za to že takové auto nemá na ulici co dělat.Pokud jsem vlastník vozidla musím dodržovat zákon,tak prosím o to,aby jej dodržovali všichni.Mohli by jste se na toto podívat.Děkuji.

Strážník: Prověřili jsme Vámi uvedenou skutečnost a zjistili jsme, že toto uvedené vozidlo je odstaveno na soukromém pozemku.

5.5.2016, 8:25 - Jarda

Dobrý den k mému dotazu ohledně parkování uvnitř bloku ulice Osvoboditelů v zakázané oblasti jste uvedli, že se na danou problematiku zaměříte.Asi se toto úplně nedaří, na uvedeném místě parkují vozidla dál, někdy v počtu 4 - 5 vozidel.Navrhuji proto tuto značku odstranit,aby zde mohli parkovat i motoristé,kteří dopravní značky respektují.Děkuji

Strážník: Vysledovali jsme, že k porušování zóny zákazu stání dochází zejména v odpoledních hodinách, z důvodu nedostatku parkovacích míst. Prověřovali jsme Vámi navrhované zrušení zóny, což bylo příslušným odborem MěÚ Bohumín zamítnuto. Proto je naší povinností věc řešit.

4.5.2016, 15:56 - Callmann

add to bludička :) ...a číslo 4 k opravě se ještě našlo.. "což se ovšem nedá říci o některých z Vás." :) Hádejte bludičko, co je zde chybně?? ;-)

4.5.2016, 15:46 - Callmann

Pro zvídavou "Bludičku": 1. ... této rubrice by mělo vézt (neopraveno) 2. ... byly v dané době v pořádku. (už někdo opravil..) 3. ...přihodili se náznaky (neopraveno) Tak, milá Bludičko, máte se zeptat rovnou, když už počítáte a nevíte. Nyní se může v klidu doopravit. A propòs - hrubice- je slangovní výraz, nikolivv hrubá chyba. ;-)

4.5.2016, 12:02 - Karolína

Dobrý den, mohu se zeptat, zda můj dotaz z 31.1.2016 byl již nějak projednán? Je květen, na trávě, která tam už není, auta veselé stojí dál. V současné době tam stojí již týden černé auto. Prosím vás, udělejte s tím něco, zeleň je kvůli parkování úplně utlačena. Děkuji

Strážník: Takovéto nejasné podmínky parkování v dané lokalitě jsou již několik let. Zjistili jsme na místě nějaké dopravní nesrovnalosti majitelů vozidel, které bude řešit příslušný odbor MěÚ. Samotný systém parkování, to ale nevyřeší, pokud nebudou učiněny patřičné úpravy s vytyčením jasných pravidel.

3.5.2016, 18:48 - bludička

Pro XXX a Callmann-ani sami nevíte kde ty tzv. "hrubice" jsou!!!!!A když už tak spisovně se píše "hrubé chyby".

3.5.2016, 18:19 - tazatel

PROČ BYLY SMAZÁNY 2 PŘÍSPĚVKY Z 30.4.2016??

Strážník: Protože dotaz na který jste reagoval měl formu, zda musí mít osoba při jízdě na čtyřkolce na dálnici dálniční známku. Ne zda může jet po dálnici na čtyřkolce.

2.5.2016, 22:53 - barkmann

Dobrý den, zákon 361/2000 Sb. paragraf 27 jsme zvládli az po odstavec 6 vyborne, tak když stojíte méně než 5m od hranice křižovatky, tak ať je do ni alespoň výhled. Vraťme se, ale k tématu vašeho mereni rychlosti z civilního vozidla neoznačeného jako sl. vozidlo MP, provádíte služební činnost , jak jste se zaprisahali uniformovanym straznikem, tudíž máte mit podle zákona o obecní a městské policii vozidlo v barvách MP , ať už je radar zabudován, nebo jej držíte v ruce, protoze touto činností zasahujete do práv a povinností obcana, nebo jste jen partyzáni co se starají o městskou pokladnu a vysi svého odměňování, jez je u MP na výběru pokut zavisle na rozdíl od PČR. Viděli sme to na sberacich kovů, vyslednost miziva, tak vás starosta zachránil a rusil sběrny a na schůzku s občany přišel v neprustrelne vestě v doprovodu MP, nebo že by sve milice. To jen tak mimo, když nás tady pane strazniku napadate, že porušujeme zákony. Za svuj život jsem měl možnost okusit služby MP pouze třikrát, s výsledkem neopravnenosti a nekompetenci MP.Strana:  |< | << | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz