Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

15.4.2019, 7:43 - Jana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, Ohledně Vanessi novákové která je na utěku z dětského domova.. už jste ji našli nebo ji ještě hledáte.. oznamuji vám že jsem ji viděla párkrát v Bohumíně, někdy i v Rychvaldě, Včera vám volal muj mladši bratr ohledně ji.. Davala jsem mu více info. které jsem od ní zjišťovala, děkuji nashledanou

Strážník: Dobrý den. Víme že je na útěku a stále ji hledáme. Budeme rádi za Vaše informace, samozřejmě anonymní, o jejím pohybu.

27.3.2019, 19:13 - Roman

Dobry den,mam otazku ohledne omladiny v rychvaldu co vysedava denne na lavickach a delaji kolem sebe neporadek,byť odpadkove kose maji pobliz.hodla mp tyto prestupky resit?nejvic je tento problem videt okolo penny marketu,predem dekuji za odpoved.

Strážník: Samozřejmě je budeme řešit.

3.1.2019, 21:02 - Franta

Dobrý den. Rád bych se zeptal jak je tomu s parkováním firemních vozidel na veřejných parkovacích místech ? Mnohdy se stává že na jednom sídlišti stojí až 5 vozidel různých přepravních společnosti a zabírají již tak zoufalý nedostatek parkovacích míst nemluvě o tom že 8 metrová dodávka ani na místo nevleze. Dříve platila vyhláška o zpoplatněném parkování firemních vozidel je ještě v platnosti ?

Strážník: Dobrý den. Parkování firemních vozidel na veřejných parkovištích ve městě nijak zakázáno není. Zmíněná vyhláška, která se vztahovala k nákladním vozidlům již v platnosti není od roku 2005. V obecné rovině pro vozidla nad 3,5 t platí do města zákaz vjezdu.

13.11.2018, 11:51 - Jana

Dobrý den,mám dotaz.Už několikrát se zmiňovalo o parkování v dopravní špičku u ZUŠ v Rychvaldu.V obou směrech kolony aut včetně autobusů a přímo na cestě si vesele parkují i 2. auta.Proč to neřešíte,když mnohdy i kolem projíždíte a sami to vidíte?Vždyť u hasičárny,kde parkujete i vy je spousta volných míst.Prosím vás,bude to někdo,někdy řešit?Děkuji.

Strážník: Dobrý den. O rizikovosti Vámi uvedeného místa Víme, ale v daném případě nedochází k porušování dopravního značení. Ve spodní části komunikace je dopravní značka zákaz zastavení platná pro nákladní automobily a v horní části komunikace je dopravní značka zákaz stání umístěna až za zmíněným objektem ZUŠ, kde již vozidla neparkují. Z tohoto důvodu jsme podali návrh na změnu dopravního značení v daném místě, která by vedla k zajištění větší bezpečnosti.

14.10.2018, 21:55 - Honza

Dobrý den, chci se zeptat, jak často zasahují strážníci MP na ulici Šunychelské v okolí restaurace Belfast při rušení nočního klidu - posedávání a pokřikování před restaurací do ranních hodin, vytáčení motorů vozidel, troubení apod. Toto se opakuje pravidelně každý víkend. Děkuji za odpověď.

Strážník: Poměrně často, zejména v letních měsících.

2.10.2018, 20:44 - Roman

Dobry vecer,jak je mozne,ze na chodniku muze stat nakladni vozidlo nad 3,5t,kdyz do centra je takovym vozidlum vjezd zakazan? Treba dnes odpoledne na ul. Podebradova,cerveny nakladak. Dekuji.

Strážník: Věc jsme neprodleně řešili

1.10.2018, 11:48 - :-)

můžete se zaměřit parkování za MÚ budova B v dopoledních. Lidi si tam parkují mimo vyznačená místo, stojí u popelnic atd. Málo co lidé kteří zde bydlí nemají možnost kde parkovat kvůli lidem , kteří jdou na nákup do centra a nebo vyřídit něco na úřad tak blokují možný průjezd složek IZS .Toto pakrkování je časté i při akcích města na náměstí např na Štedrý den

Strážník: Podíváme se na to.

29.9.2018, 19:58 - Pavel

Proč je na Skřečoňském mostě(přenosnýma značkama) upravena rychlost v obci na 70km/h a po padesáti metrech opět na 50Km/h.

Strážník: Dobrý den. Hodnotíme také takto rozmístění DZ, jako přinejmenším nelogické. Zřizovatelem není ale město Bohumín, ale krajský úřad MS kraje

22.9.2018, 16:31 - Petr

Již několik měsíců řidiči využívají ulici Na Úvoze v Záblatí jako objížďku Záblaťského kopce. Byť se jedná o obytnou zónu, téměř nikdo nedodržuje rychlost a mnozí řidiči zde bezohledně ohrožují chodce. Rychlost jste zde měřili pokud vím jednou. Kdy začněte tuto nebezpečnou situaci řešit??! Starosta Vícha měření přislíbil, ale stále se nic neděje! Děkuji.

Strážník: Ve Vámi zmiňovaném úseku jsme letos měřili 3 X a ještě s určitostí měření proběhnou. Nejbližší 26.9.2018.

22.9.2018, 16:24 - Petr

Dobrý den, je možné aby kamion (tahač) parkoval v obytné zóně? Jde o ulici na Úvoze v Záblatí.

Strážník: Záleží na okolnostech.


Strana:  |< | << | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz