Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

26.1.2018, 11:02 - Jaroslav

Tak udělat nějaké video spoty..na tik, krátké..jak jezdít v Bohumíně,Besip..fakt lidí neví,jak se jezdí...

Strážník: Zrealizujeme to.

24.1.2018, 13:56 - jaroslav

Tím jsme myslel, nechcete tam dát,raději směrové sloupky, červené, otázka,jestli řidiči ale ví co to znamená,mnoho řidičů by se mělo vrátit do autoškol.

Strážník: Souhlasím s Vámi až do té míry, že červené sloupky nejsou určeny pro tento druh komunikace.

22.12.2017, 11:27 - Petr Král

Dobrý den, ohledně dřivějšiho příspěvku parkování dodávky ve dvoře . Jedná se o dvůr domu T.G.Masaryka 941, 942. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o pozemky města i s přiléhajícími budovami, je parkování volně přístupné všem.

17.12.2017, 11:50 - rostik

Dobry den. Chtěl jsem se zeptat jaky mate postup při ohlašeni nelegalniho kaceni stromu. Soused je den co den v lese a vesele si kaci. Suche stromy mi jsou celkem fuk ale ušlechtile buky a duby, to už přehani. Navic jezdi na babetě a malotraktoru VARIK do zakazu vjezdu k řece. Mužu Vam zavolat v tomhle připadě ? Udělate s tim něco? Děkuju za odpověd.

Strážník: Dobrý den. S určitostí přivítáme Vaše upozornění.

7.12.2017, 9:29 - Petr Král

Dobrý den, prosím vás mám dotaz ohledně parkování dodávek v obytné zoně ? Existuje nějaká vyhláška města , která toto nějak omezuje či upravuje? Konkrétně se jedná o dodávku soukromé firmy , která na našem dvoře pravidelně parkuje na místě ,které si sami vlastníci domu udělali a nyní nevíme zda je možné toto nějak vyřešit? Auto zabírá místo pro dvě osobní auta. Předem děkuji za odpověd.

Strážník: Dobrý den. V obecné rovině se v takovýchto zónách může parkovat jen v místech označených jako parkoviště. To definuje silniční zákon 361/2000 Sb. Žádný jiný právní předpis města to neupravuje. Dále v textu píšete " parkoviště, které si vlastníci domu udělali". Z toho by se dalo usuzovat, že se jedná o soukromý dům, pravděpodobně se soukromým parkovištěm. V takto řádně označeném prostoru poté dodávka, pokud není majitel rovněž spoluvlastníkem, parkovat neměla. Pokud ale nejde o soukromé vlastnictví, tak je volně přístupné k parkování všem a nemělo by vůbec bez povolení správce komunikace vzniknout. Zkuste uvézt konkrétní místo, pokud to je v katastru města Bohumína. S pozdravem.

26.9.2017, 22:34 - L.K.

Pěkný večer, dne 25.9.2017 jsem volala k vám na stanici ohledně potulujících se psů, jednalo se o dvě fenky, jedna byla ještě štěně tmavé barvy. Zajímalo by mě jak slečny dopadly. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Byli umístěni do útulku v Bohumíně Šunychlu.

11.9.2017, 9:37 - Jarda

Dobrý den, z důvodu opravy silnice Michálkovická si spousta řidičů zkracuje cestu z Michálkovic do Rychvaldu a Orlové po úzké cestě Březová. Ne jenom, že je na této cestě omezená rychlost na 30km/hod, kterou v drtivé většině řidiči nedodržují, ale jezdí tady i nákladní auta nad 3,5 t. Kdy tyto automobily na tuto cestu mají vjezd zakázán mimo zásobování. Na tuto záležitost jsem již informoval telefonicky. Můžete se prosím na toto zaměřit ? Po této cestě chodí spousta dětí a starších lidí a k nehodě není daleko. Děkuji.

Strážník: Dobrý den. Provedli jsme v dané lokalitě měření rychlosti.

30.8.2017, 21:56 - občan

Je možné zajistit aby nedocházelo každý večer-opravdu každý večer po 22.00.h k rušení nočního klidu feťákama na ul.Poděbradova a rampě u vnitrobloku Poděbradova??My bohužel chodíme do práce a ráno vstáváme ve 4:15!Potřebujeme se vyspát!!Pokud nedojde k zásadnímu řešení-sjednáme si pořádek sami i za cenu ztráty jednoho na-raného nájemníka.

Strážník: Zajistíme.

24.8.2017, 15:08 - Agata

Chci se zeptat jestli budete někdy chodit přes rafinérský lesík, je to děs, od rána stejná parta sedí až do večera pijí alkohol, pokřikují na ostatní lidi, močí na veřejnosti .Prostě děs

Strážník: Chodíme tam denně včetně asistentů prevence.

22.8.2017, 15:30 - Kamila

Dobrý den, syn půjde v září do 1.třídy do ZŠ Bezručova v Záblatí, jelikož bydlíme na ul. Na pískách(další 2 děti od sousedů také), musí přejít přes přechod u kaple, který nikdo nehlídá a je daleko nebezpečnější než ten u školy, který je hlídán a nepřechází tam nikdo. Bylo by možné zajistit hlídání i tohoto přechodu? Děkuji

Strážník: Dobrý den. Ráno budeme od začátku školního roku hlídat i přechod u kaple.


Strana:  |< | << | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz