Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

2.9.2015, 18:26 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Opět Pudlov Vycvakaný plot + vykradená elektro skříň s rozvaděči u plynové stanice na Trnkově ulici. Hlídku jsem zde již pěkně dlouho neviděl, tak se tu může vesele krást každý den.

Strážník: Víme o dané situaci, událost jsme již předali správci zařízení RWE.

1.9.2015, 21:51 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Bylo by možné zaměřit se více na kontrolu, co se děje v nočních hodinách v Pudlově ? "OPĚT A ZASE" Poškozený plot po zlodějích. Ukradené ovoce na zahradě. Ukradené pracovní nářadí na zahradě. Po několikáté zničené zabezpečovací zařízení - kamery atd.

Strážník: Budeme se tomu vice věnovat.

30.8.2015, 21:56 - Obyvatel Skřečońe

Zdravím, Chtěl bych upozornit na neznámou osobu která se usadila v domě číslo 590 na ulici Dělnická. Jednou jsme zde volali městskou policii kvůli neznámé osobě která opakovaně v nočních hodinách přeskakuje plot domu a do ranních hodin zde setrvává. Děkuji

Strážník: Provedli jsme několikrát kontrolu domu, bez zjištění cizích osob.

18.8.2015, 8:13 - Pavla

Včera jsem byla svedkem jak vasi kluci dělali masaź srdce nějakemu panovi. Povim Vám klobouk dolu. Myslim si že děláte dobrou práci. Budu ráda když budete poblíž jakmile se mi něco podobného přihodí. Děkuji za vaší práci.

17.8.2015, 20:50 - XXX

Na sídlišti Svat. Čecha se něco kope a po kopáčích zůstávají odpadky :-/ Petky od nápojů apod. ...

13.8.2015, 13:00 - MP

Dobrý den, víte o tom, že kousek za Albertem (vzadu za zahradou vyššího domu) bivakují nějací lidé a dělají tam v tomto suchu otevřený oheň?

Strážník: Díky za info. Prověříme.

12.8.2015, 23:16 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Bylo by možné zaměřit se více na kontrolu, co se děje v nočních hodinách v Pudlově ? 1.) Vyloupená škola v Pudlově 2.) Opakovaně rozstříhané ploty na zahradu a ukradené věci. 3.) Ukradeno veškeré železo ze zahrady. 4.) Několikrát vyloupený dům na rohu Trnkové ulice - vniknutí rozbitím okna + vypáčením dveří + vytrhání sklepních mříží. 5.) Vytrhané kabely zabezpečovacího zařízení. 6.) Bandy nepřízpůsobivých se zde potulují a neustále hledají co by se ještě dalo ukrást. Normální občané již mají strach se v obci pohybovat po setmění.Prosím o instalaci kamer a zvýšenou kontrolu ze strany policie.

Strážník: Víme o těchto skutečnostech. Zaměříme se na to.

6.8.2015, 14:42 - Vosy

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, jak je možné zlikvidovat vosí hnízdo u vchodu do věžového domu na ul. Svat. Čecha. Kdo to řeší, stojí to něco? Děkuji.

Strážník: Ano obraťte se hasiče, Ti už rozhodnou dále jestli se akce zúčastní oni nebo jejich kolegové dobrovolní hasiči.

4.8.2015, 1:45 - anonym

Pěkný večer, prosím o zaměření se na ulici Alešova a Štefanikova. V pozdních hodinách se zde potulují naší spoluobčané, které hodně zajímá stavební materiál z rekonstruovaných věžových domů. Nehledě na to, že se každou noc na ulici Poděbradova prohrabávají různé individua v přistavených popelnicích a dělají zde velký nepořádek.Odpadky pak přes den poletují i na dětské hřiště.

Strážník: Neustále zde řešíme tuto situaci.

29.7.2015, 13:21 - Jan S.

Dobrý den, během minulého týdne jsme MP Bohumín oznámili podezření na týrání dítěte. Jedná se o věžák na ul. Tovární. Sešlo se Vám tam několik hlášení. Podařilo se případ vyřešit? Děkuji

Strážník: Prozatím se nemáme čeho chytit, budeme rádi, když ten skutek bude probíhat, že nás na to upozorníte.


Strana:  |< | << | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz