Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

13.1.2016, 12:00 - Petr

Zdravím, chci se zeptat , kam se mám obrátit,abych se dozvěděl ,či byla přijata platba pokuty v obci rychvald u Ostravy ?

Strážník: www.rychvald.cz

5.1.2016, 16:39 - Nakupující v Kauflandu

Tak ta rádoby ochranka v Kaufu je samostatné téma. Chodím tak cca 1x týdně již od otevření a xkrát jsem si všimla, že se tam potulují malé skupinky nezbedných dětí - bez vozíku, bez dospělého, utíkají a hulákají po celém obchodě - tím, že jsou menšina, tak se jich tito rádoby ochránci bojí?? Já bych ty drzé děcka vyrazila ihned. Navíc ti pracovníci ochranky jsou pořád titéž chlapi - zejména ten starší cca 55 let mi leze na nervy,tváří se jak James Bond :-) Je fakt směšný. Takže pro příště - pokud vás tito ochranáři budou otravovat - NEVŠÍMEJTE SI JICH !

27.12.2015, 16:35 - nikdy jsem nekradla

Tak na tohle se nedá nereagovat, článek z 18.12.2015 - ochranka - pisatel má pravdu, já jsem psala o tom, jak mě kontrolovali, jsem žena ve věku 48 let, nikdy jsem nekradla a ani nekradu, o tom, že jsem bývalá pracovnice PČR se navíc nemá cenu ani zmiňovat, jelikož kradou dnes takoví, do kterých bychom to třeba ani neřekli...Ale to, že jsem napsala sms během nákupu, ještě neznamená, že by mě vážně měli kontrolovat jako "podezřelého zloděje" když to napíšu slušně, jsem rozhořčena z toho důvodu, že nemohli mít ani podezření, že jsem zboží měla tendenci strkat do kapes nebo kabelky, nic takového nemohli mít a proto ani nevolali Policii, jen chtěli Kauflandu ukázat, že pracují a je pravda, že tito "floutkové", slušně řečeno, myslím ochranku v Kauflandu, opravdu kontrolují jen slušné lidi a bývalé pracovníky PČR, aby měli svůj plat...ale skutek utek...Takže jedno doporučení je, zbytečně je neplatit, protože nekontrolují ty, co mají...oni se totiž bojí o své "rypáky" a víc to raději komentovat nebudu...On to velmi dobře vystihl pisatel z toho 18.12.2015.

18.12.2015, 17:46 - ochranka

Tak ktomu kaufu a ochrance,strážný nemá žádné pravomoce,vše je v mezích zákona tak,že i stejné práva má kupujíci,jsou na stejné úrovni,tedy, nemusím jít do zadu,do jiné místnosti,mohou zavolat jen policii,když mě chytí za ruce,nebo mě budou napadat,já mohu v sebeobraně strážného zlikvidovat,nesmí mi bránit vůbec v ničem,neexistuje bránění volání policie,takže se pánové věnujte právům a obrané lidu,ne že budete mlžit.je potřeba upozornit strážné,krade se,je zajimavé,že na ty černé huby si nikdo netroufne,kradou tam jak chtějí,osahávají rohlíky a všichni mlčí,to je dovolené?nevinné lidi chtějí kontrolovat. svinstvo to je, napsal bych stížnost na ředitelství kaufu.

9.12.2015, 11:36 - Kominík

Dobrý den. Bylo by možné zaměřit se v Bohumíně na kontrolu silně čoudících komínů a upozornit hříšníky. Na příklad v ulici Družstevní se v odpoledních hodinách den co den nedá vydržet ani pár minut venku díky jednomu nezodpovědnému občanovi. Po setmění se pobyt mění v hazard ze životem. Nejde samozřejmě jen o tuto ulici v této části města. Děkuji

Strážník: V průběhu měsíce ledna jsme se intenzivně zaměřovali na takovéto případy, kdy musíme konstatovat, že situace je daleko lepší než v minulých obdobích. Zjištěné nedostatky, odchylky jsme předávali k posouzení a případnému řešení odboru životního prostředí MěÚ Bohumín.

7.12.2015, 10:06 - nikdy jsem nekradla

Včera jsem byla nakupovat v Kauflandu v Bohumíně a jaké bylo mé překvapení, když u východu mě zastavili dva muži z ochranky, ukázali odznak a jestli s nimi mohu jít "dozadu". Jelikož jsem nikdy nic neukradla, šla jsem s nimi a také jim řekla, že vím, že nemusím, ani jim nic ukazovat, ale že to dělám v mém zájmu, jelikož jeden muž z ochranky mě tam velmi často vidí nakupovat a ať si je jistý, že jsem vážně nekradla. Zkontrolovali zboží s účtenkou, samozřejmě vše sedělo a tak mě prý podezírali kvůli tomu, že jsem psala na mobilu sms, že dnes takhle "nepoctivci" seškrabávají kódy. V každém případě mě tohle ponížilo, nevím o zákazu používání mobilu v obchodech a pokud přijde tahle situace znova, opět odepíšu na sms, v tom mi nikdo nezabrání. Ale jen se chci zeptat, když se bude situace s ochrankou opakovat, tak kdo má zavolat policii já nebo trvat na tom, ať zavolají oni, a jestli státní nebo městskou, už jim totiž nikdy nic dokazovat bez policie někde "vzadu" nebudu, protože jsem nikdy nekradla a ani v životě nebudu. Děkuji za odpověď.

Strážník: I když daná ochranná služba nekoresponduje "žádnými" zvláštními pravomocemi, přesto mohou slušnou formou oslovit a požádat občana na základě nějakého reálného podezření o nějakou kontrolu. K tomu, aby nedocházelo ke krádežím jsou tyto ochranky v objektech zřízeny a věřte, že krádeže rostou geometrickou řadou. Ve Vašem případě je jedno, kdo a jakou polici v daném případě přivolá.

1.12.2015, 15:15 - nájemníci

Dobrý den,navazujeme na tento dotaz.V tomto dvoře na Alešové ulici přece není žádné parkoviště ,nikdy nebylo zde si každý stojí jak chce.Když chce vycouvat tak vjede po chodníku až ku baráku co to znamená,nebo na trávu.Kdyby byla potřeba sanitka nebo hasiči,tak tu nikdo nevjede.Na životním prostředí jsou výsledky co si tu lidi přejí,tak by se tu mělo něco udělat. Děkujeme

Strážník: V daném případě jsme zjistili, že celá tato věc je v řešení příslušných odborů města. Konečnou smysluplnou variantu budeme respektovat.

27.11.2015, 19:53 - dejte už zákaz vjezdu

u rehabilitace, vám vadí auta,kde v zatáčce je zákaz stání, a není vidět,dáváte pokutu/botičky,/ale že venčím psa a musím se ve dvorku vyhýbat autám,které stojí na chodníku, vám nevadí,jak je alešova a spojovací,je dvorek,ve dvorku je čím dál víc aut a parkují denně všude, na chodníku,trávě a chtělo by je už zlikvidovat,chodníky jsou pro lidi.Fotky mám udělané,je to už týden.

19.10.2015, 7:38 - pro VERONIKU

Místo pro odevzdání nálezu: Městský úřad Bohumín, budova A, Masarykova 158, Bohumín, 735 81 - Kvíčalová Markéta, kancelář číslo A203, telefon: 596 092 129, e-mail: kvicalova.marketa@mubo.cz.

17.10.2015, 21:30 - Veronika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neodevzdal nalezený telefon v zeleném obalu Sony Xperia Z? Ztracený ve čtvrtek 15. 10. 2015 před nádražím nebo na nádraží. Děkuji za info

Strážník: Jako nález na MP není


Strana:  |< | << | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz