Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

13.8.2015, 13:00 - MP

Dobrý den, víte o tom, že kousek za Albertem (vzadu za zahradou vyššího domu) bivakují nějací lidé a dělají tam v tomto suchu otevřený oheň?

Strážník: Díky za info. Prověříme.

12.8.2015, 23:16 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Bylo by možné zaměřit se více na kontrolu, co se děje v nočních hodinách v Pudlově ? 1.) Vyloupená škola v Pudlově 2.) Opakovaně rozstříhané ploty na zahradu a ukradené věci. 3.) Ukradeno veškeré železo ze zahrady. 4.) Několikrát vyloupený dům na rohu Trnkové ulice - vniknutí rozbitím okna + vypáčením dveří + vytrhání sklepních mříží. 5.) Vytrhané kabely zabezpečovacího zařízení. 6.) Bandy nepřízpůsobivých se zde potulují a neustále hledají co by se ještě dalo ukrást. Normální občané již mají strach se v obci pohybovat po setmění.Prosím o instalaci kamer a zvýšenou kontrolu ze strany policie.

Strážník: Víme o těchto skutečnostech. Zaměříme se na to.

6.8.2015, 14:42 - Vosy

Dobrý den, chtěla bych se jen zeptat, jak je možné zlikvidovat vosí hnízdo u vchodu do věžového domu na ul. Svat. Čecha. Kdo to řeší, stojí to něco? Děkuji.

Strážník: Ano obraťte se hasiče, Ti už rozhodnou dále jestli se akce zúčastní oni nebo jejich kolegové dobrovolní hasiči.

4.8.2015, 1:45 - anonym

Pěkný večer, prosím o zaměření se na ulici Alešova a Štefanikova. V pozdních hodinách se zde potulují naší spoluobčané, které hodně zajímá stavební materiál z rekonstruovaných věžových domů. Nehledě na to, že se každou noc na ulici Poděbradova prohrabávají různé individua v přistavených popelnicích a dělají zde velký nepořádek.Odpadky pak přes den poletují i na dětské hřiště.

Strážník: Neustále zde řešíme tuto situaci.

29.7.2015, 13:21 - Jan S.

Dobrý den, během minulého týdne jsme MP Bohumín oznámili podezření na týrání dítěte. Jedná se o věžák na ul. Tovární. Sešlo se Vám tam několik hlášení. Podařilo se případ vyřešit? Děkuji

Strážník: Prozatím se nemáme čeho chytit, budeme rádi, když ten skutek bude probíhat, že nás na to upozorníte.

26.7.2015, 17:39 - kolečko - reakce

§ 57 odst. 5 říká: "Jízdní pruh pro cyklisty nebo stezku pro cyklisty může užít i osoba pohybující se na lyžích nebo kolečkových bruslích nebo obdobném sportovním vybavení." Takže pokud jste na stezce nedělal/a žádné vylomeniny, ale normálně po ní jel/a, asi Vás z ní hlídka vyhánět neměla.

26.7.2015, 15:53 - kolečko

Dobry den. Chtěl jsem se zeptat za co se považuje v zakoně člověk na kolečkovych bruslich.? Stražnici mě vyhodili z cyklosteszky ale po chodniku asi taky nemužu. tak jak to tedy je? diky za odpověd

: Nevím z jakého důvodu Vás strážníci vykázali z cyklostezky, ale podle §57 odst.7 zákona 361/2000 Sb. ho můžete využívat, ale v souladu s ostatními pravidly.

23.7.2015, 16:16 - XXX

Dobrý den měly byste se zaměřit na barák 1016 chodí tam do nějakého bytu fetáci kupovat drogy posedávají před domem a po domě lidé hlavně starší se a ženy se bojí jít do domu a radči volají at pro ně příjdou muži

Strážník: Předali jsme Vaši informaci na patřičná místa.

22.7.2015, 10:58 - Anonym

Tak budete dělat něco s tím, že p.uč spal s nezletilými dívkami? A sexuálně je obtěžoval? Nebo jste fakt policie na hovno?!!

Strážník: Vážený občane. Pokud máte podložené informace v dané věci, obraťte se na polici ČR, ta je v daném případě povinna se věcí dále zabývat.

12.7.2015, 10:56 - slušný občan Bohumína

Dobrý den, dne 11.4.2015 jsem Vám zde položil otázku ohledně ulice 9.května a ulice Nádražní.Vaše odpověď byla -Zaměříme se na tuto oblast.Dovolte abych se zasmál.Od 11.4.2015 jsem zde viděl policii jednou a to ještě řešili nějakou krádež,věci které jsem popisoval se naopak zhoršili.Ostatní obyvatelé ,kterých jsem se ptal Vás zde taky neviděli (možná 1-2x).Kdyby jste zde totiž chodili a nebo sledovali tu kameru,kterou zde město dalo, tak by jste viděli ten nepořádek,všude samá židle,stoly,nábytek atd.A ten alkohol na veřejnosti je zde samozřejmostí ,a to přímo pod tou vaší kamerou.(Takže si z Vás dělají akorát srandu) V součastné době je zde od rána do večera strašný hluk od nepřizpůsobivých z těchto domů.Vidím ,že psaním dotazů vůbec nic nevyřešíme ,protože vaše odpověď bude určitě stejná ,a proto bude asi nejlepší, zajít se zeptat přímo na radnici jak tuto situaci řešit. Děkuji za vyjádření a odpověď jak budete postupovatStrana:  |< | << | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz