Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

13.10.2015, 8:59 - Frantisek Niesner

Na ulici Ovocne v OBJEKTU BYVALICH VODAREN CHOVA 3 PSY KTERI VECNE UTIKAJI A POBIHAJI PO OKOLI.Ponevac nemá kotec rusi svým stekotem-i celou noc. Myslim ze nejsou prihlaseni ani ockovani. Uz jeto neunosne.Jeto třeba okamzite resit.

Strážník: Věc prověříme a sjednáme nápravu.

7.10.2015, 18:29 - MŮJ SOUSED

CO MÁM DĚLAT MŮJ SOUSED MOČÍ NA MŮJ BALKON MAM SYNA ALERGIKA .UŽ MNOHO KRAT JSME HO S MANŽELEM ŽÁDALY AT TOHO NECHA A NIC DĚLÁ TO STÁLE. V LÉTĚ NĚCO STRAŠNÉHO.NA UŘADĚ MU JEN DOMLUVILI A NIC TAK CO DAL.

Strážník: Uvědomovat stále o věci vlastníka bytu. Myslíme si, že by to mohl být důvod pro výpověď z nájmu.

21.9.2015, 14:47 - garážník

Dobrý den.Mohu před garáží oplachovat své vozidlo vodou z hadice, pokud vozidlo není znečistěno ropnými látkami, nemyje se motor ani podvozek, z auta se nic nevypouští, pozemek není ekologicky hodnotná lokalita (asfaltová plocha). V nejnutnějším případě by byl k mytí použit ekologický nezávadný prostředek SIMPLE GREEN, který má certifikát.Je nějaké omezení vyhláškou města? Děkuji za odpověď.

Strážník: Není žádná vyhláška města, která by danou věc definovala. Pokud je to takovým způsobem, který uvádíte, nevidíme v tom problém.

2.9.2015, 18:26 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Opět Pudlov Vycvakaný plot + vykradená elektro skříň s rozvaděči u plynové stanice na Trnkově ulici. Hlídku jsem zde již pěkně dlouho neviděl, tak se tu může vesele krást každý den.

Strážník: Víme o dané situaci, událost jsme již předali správci zařízení RWE.

1.9.2015, 21:51 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Bylo by možné zaměřit se více na kontrolu, co se děje v nočních hodinách v Pudlově ? "OPĚT A ZASE" Poškozený plot po zlodějích. Ukradené ovoce na zahradě. Ukradené pracovní nářadí na zahradě. Po několikáté zničené zabezpečovací zařízení - kamery atd.

Strážník: Budeme se tomu vice věnovat.

30.8.2015, 21:56 - Obyvatel Skřečońe

Zdravím, Chtěl bych upozornit na neznámou osobu která se usadila v domě číslo 590 na ulici Dělnická. Jednou jsme zde volali městskou policii kvůli neznámé osobě která opakovaně v nočních hodinách přeskakuje plot domu a do ranních hodin zde setrvává. Děkuji

Strážník: Provedli jsme několikrát kontrolu domu, bez zjištění cizích osob.

18.8.2015, 8:13 - Pavla

Včera jsem byla svedkem jak vasi kluci dělali masaź srdce nějakemu panovi. Povim Vám klobouk dolu. Myslim si že děláte dobrou práci. Budu ráda když budete poblíž jakmile se mi něco podobného přihodí. Děkuji za vaší práci.

17.8.2015, 20:50 - XXX

Na sídlišti Svat. Čecha se něco kope a po kopáčích zůstávají odpadky :-/ Petky od nápojů apod. ...

13.8.2015, 13:00 - MP

Dobrý den, víte o tom, že kousek za Albertem (vzadu za zahradou vyššího domu) bivakují nějací lidé a dělají tam v tomto suchu otevřený oheň?

Strážník: Díky za info. Prověříme.

12.8.2015, 23:16 - Obyvatelé Pudlova

Dobrý den Bylo by možné zaměřit se více na kontrolu, co se děje v nočních hodinách v Pudlově ? 1.) Vyloupená škola v Pudlově 2.) Opakovaně rozstříhané ploty na zahradu a ukradené věci. 3.) Ukradeno veškeré železo ze zahrady. 4.) Několikrát vyloupený dům na rohu Trnkové ulice - vniknutí rozbitím okna + vypáčením dveří + vytrhání sklepních mříží. 5.) Vytrhané kabely zabezpečovacího zařízení. 6.) Bandy nepřízpůsobivých se zde potulují a neustále hledají co by se ještě dalo ukrást. Normální občané již mají strach se v obci pohybovat po setmění.Prosím o instalaci kamer a zvýšenou kontrolu ze strany policie.

Strážník: Víme o těchto skutečnostech. Zaměříme se na to.


Strana:  |< | << | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz