Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

4.2.2021, 21:36 - Patrik Kollár

Dobry Den chtel by jsem se zeptat jestli ještě čipujete jízdni kola proti krádežim ,Děkuji za odpoveď s pozdravem Kollár

Strážník: Dobrý den. Doporučuji načipovat kolo v okolním městě Ostrava nebo Orlová. Čipují i občanům z jiného města. Mají nový systém tkzv. syntetickou DNA. My máme ještě starý systém čipování, u které evidence už moc nefungují.

3.2.2021, 0:19 - občan

Hezký den, na základě dnešní zkušenosti musím konstatovat, že městská policie nedodržuje zákony, na jejichž dodržování má sama dohlížet. Když může jet vozidlo MP Bohumín v obytné zóně výrazně rychleji, než stanoví předpisy, proč by se tak nemohl chovat běžný občan? Chápu, že rychlostní limit 20 km/h je opruz, ale vy byste přece měli jít ostatním lidem pozitivním příkladem. Nepochybně děláte spoustu užitečných věcí (jako například hlídky u přechodů pro chodce v okolí škol), překračováním povolené rychlosti ale bohužel napomáháte k podrývání autority zákonů, které máte sami hájit v první řadě, což je zejména v současné situaci docela nebezpečné. Jako občana Bohumína mě podobné excesy ze strany naší policie opravdu mrzí. Přesto přeji vše dobré a hodně zdraví všem zaměstnancům MP.

26.1.2021, 11:32 - Jste k nicemu

Dobry den chci vysvetlit proc mestska policie bohumina hlidkuje spise se zasiva na miste u parkoviste vrbice.nevim proc zrovna hlidkujou zde stoji a nad hlavou maji kameru ktera je napojena na centralu .podle me by meli objizdet lokality rodinych domu a nestat u sterkovny a hrat si s mobilnim telefonem

11.1.2021, 5:52 - Jára

Připojují se k předešlému příspěvku ohledně parkování na zeleni, ale není to jenom to. Zaznamenala jsem tam únik oleje nebo nafty z auta a ten trávník je tam rozhezdeny už řádně. Odpověďeli jste mi na dotaz v květnu, že se na to podíváte, ale nic se neděje, a navic tam začalo parkovat větší firemní auto. Prosím tak to řešte. Jak to vypadá, to za chvíli můžou rovnou parkovat v parku. A nebo mi poradte na koho se mám obrátit, jestli na pana starostu nebo krajský úřad, když to neřešíte. Děkuji za kladné vyřízení.

11.1.2021, 3:00 - Macher

Proč tolerujete stání na trávníku, na Sokolské , na městském pozemku. Jenom projíždíte kolem a nic se neděje. Jedna se o pozemek naproti restaurace pod Kaštany a poštou. Nebo ma p.Ziepser nejakou vyjimku. Děkuji

26.12.2020, 16:33 - A

Libore buď rád a běž si koupit rohlík. Říkáte tomu svobodná země, tak proč má někdo určovat zda jdu do práce vydělat peníze, které jsou potřeba? Z takových členů StB je mi zle.

25.12.2020, 16:44 - Libor

A pořád se vchází a vychází jako by nic

25.12.2020, 14:35 - Libor

Dnes má být vše zavřeno? Večerka u učiliště má otevřeno a ani veřejné popíjení se nedodržuje. Není to první přestupek, ale nikdo to neřeší.

23.12.2020, 16:13 - pavel

Dobrý den, víte,když je málo míst,mě vůbec nevadí,že řidiči zastaví u kotelny v zákazu stání a ráno odjedou,těch míst je opravdu málo,ale co mi vadí je,že stojí na chodníku,kontrolujte tu ulici spojovací,u rehabilitace,vždyt už několikrát i přes noc na chodníku stojí,zatarasí celý chodník,nebo i přes den dnes, dva auta se tam vystřídali,tak tam dejte zákaz vjezdu,..každý si tady dělá opravdu co chce..

17.12.2020, 22:38 - MS

Dobrý den, vracím se ke svému dotazu z 30. 10., kde jste v odpovědi přislíbili komplexní měření rychlosti v obytných zónách. Mám konkrétní dotaz: Proběhla od té doby nějaká dopravně preventivní akce v ulicích "za parkem", konkrétně v Koperníkově ulici? Jaký byl její výsledek? Subjektivně se totiž nezměnilo vůbec nic - masivní porušování rychlosti, nedodržování přednosti, neohleduplné chování. Díky předem za odpověď.Strana:  |< | << | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >>


Copyright © 2006 - 2021 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz