Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

12.9.2017, 0:05 - Jakub z Pudlova

Dobrý den Bylo by možné, zaměřit se více v prevenci na Pudlov ? Ovoce a zelenina na zahradě ještě nestačila ani dozrát a tzv. nepřizpůsobiví zase začínají krást. Na zahradě opět rozstříhaný plot a ukradené ovoce a zelenina. NEBO JE TO SNAD NORMÁLNÍ, NOSIT V KAPSE CVIKAČKY NA PLOT ? Jak se máme proti těmto zlodějům chránit, když plot pro ně nic neznamená ?

11.9.2017, 9:37 - Jarda

Dobrý den, z důvodu opravy silnice Michálkovická si spousta řidičů zkracuje cestu z Michálkovic do Rychvaldu a Orlové po úzké cestě Březová. Ne jenom, že je na této cestě omezená rychlost na 30km/hod, kterou v drtivé většině řidiči nedodržují, ale jezdí tady i nákladní auta nad 3,5 t. Kdy tyto automobily na tuto cestu mají vjezd zakázán mimo zásobování. Na tuto záležitost jsem již informoval telefonicky. Můžete se prosím na toto zaměřit ? Po této cestě chodí spousta dětí a starších lidí a k nehodě není daleko. Děkuji.

Strážník: Dobrý den. Provedli jsme v dané lokalitě měření rychlosti.

30.8.2017, 21:56 - občan

Je možné zajistit aby nedocházelo každý večer-opravdu každý večer po 22.00.h k rušení nočního klidu feťákama na ul.Poděbradova a rampě u vnitrobloku Poděbradova??My bohužel chodíme do práce a ráno vstáváme ve 4:15!Potřebujeme se vyspát!!Pokud nedojde k zásadnímu řešení-sjednáme si pořádek sami i za cenu ztráty jednoho na-raného nájemníka.

Strážník: Zajistíme.

29.8.2017, 14:19 - TOMAS

ŽÁDÁM VÁS LASKAVĚ, ABYSTE ZAJISTILI, ABY BYLY OKNA NA CHODBĚ VE VCHODĚ V 1. A 2.PATŘE NA KOMENSKÉHO 1152 KAŽDOU NOC ZAVÍRÁNA!!! OKNA JSOU OTEVŘENA NEPŘETRŽITĚ DOMOVNÍKEM JURAŠÍKEM A JEHO MANŽELKOU JURAŠÍKOVOU OD 2.8 2017 OD 10 HODIN DO DNEŠNÍHO DNE 29.8. 2017!!! V PŘÍŠTÍM TÝDNU A O TOMTO VÍKENDU SE OCHLADÍ V NOCI JEN NA 8°C A PŘES DEN BUDOU DENNÍ TEPLOTY 14 AŽ 20°C A BUDE PRŠET TAKŽE NENÍ NUTNÉ, ABY BYLY OKNA NEUSTÁLE I NADÁLE OTEVŘENA I V SYCHRAVÝCH CHLADNÝCH DNECH KDYŽ UŽ ŽÁDNÁ TROPICKÁ VEDRA V BOHUMÍNĚ O VÍKENDU A PŘÍŠTÍ TÝDEN NEBUDOU!!! DOMOVNÍK JURAŠÍK A JEHO MANŽELKA JURAŠÍKOVÁ PŘI ZAVŘENÍ OKEN NÁJEMNÍKEM, PROTOŽE MU FUČÍ MELUZÍNA DO BYTU PŘES HLAVNÍ DVEŘE A ZÁCHOD A TÁHNE ZIMA VYHROŽUJE FYZICKÝM NEBO SLOVNÍM NAPADENÍM A TÍMTO NEUSTÁLÝM VĚTRÁNÍM OD 2.8. 2017 STÁLE UŽ 4 TÝDNY ŠIKANUJE NÁJEMNÍKY. PŘITOM VE 4. A 5. PATŘE VE VCHODĚ KOMENSKÉKO 1152 MOHOU BÝT OKNA ZAVŘENÁ PO CELÝ DEN. VĚŘÍM, ŽE SJEDNÁTE JAKO MĚSTSKÁ POLICIE NÁPRAVU A NEBUDEME MUSET TUTO ŠIKANU S OTEVŘENÝMI OKNY OD DOMOVNÍKA JURAŠÍKA A JURAŠÍKOVÉ NADÁLE TRPĚT I V MĚSÍCI ZÁŘÍ 2017 AŽ DO MRAZIVÝCH DNŮ V PROSINCI 2017 ČI LEDNU 2018. NEJSME POVINNI MRZNOUT PŘI CHLADNÝCH NOCÍCH V SRPNU A V ZÁŘÍ 2017 KVŮLI JURAŠÍKA A JURAŠÍKOVÉ!!! NENÍ ŽÁDNÁ VYHLÁŠKA MĚSTA BOHUMÍNA KTERÁ BY ZAKAZOVALA ZAVÍRAT OKNA NÁJEMNÍKY JENOM PROTO, ŽE SI DOMOVNÍK JURAŠÍK A JEHO MANŽELKA JURAŠÍKOVÁ VYLEPÍ NA OKNO NESMYSLNÝ VZKAZ, KTERÝ NEJSME POVINNI DODRŽOVAT KDYŽ TO NENÍ ŽÁDNÉ NAŘÍZENÍ MĚSTA BOHUMÍNA, ALE ČISTÝ VÝMYSL Z HLAVY MANŽELKY DOMOVNÍKA JURAŠÍKOVÉ A DOMOVNÍKA JURAŠÍKA

24.8.2017, 15:08 - Agata

Chci se zeptat jestli budete někdy chodit přes rafinérský lesík, je to děs, od rána stejná parta sedí až do večera pijí alkohol, pokřikují na ostatní lidi, močí na veřejnosti .Prostě děs

Strážník: Chodíme tam denně včetně asistentů prevence.

22.8.2017, 15:30 - Kamila

Dobrý den, syn půjde v září do 1.třídy do ZŠ Bezručova v Záblatí, jelikož bydlíme na ul. Na pískách(další 2 děti od sousedů také), musí přejít přes přechod u kaple, který nikdo nehlídá a je daleko nebezpečnější než ten u školy, který je hlídán a nepřechází tam nikdo. Bylo by možné zajistit hlídání i tohoto přechodu? Děkuji

Strážník: Dobrý den. Ráno budeme od začátku školního roku hlídat i přechod u kaple.

21.8.2017, 20:30 - Občanka

Dobrý den. Na družstevní ulici č.415 dochází evidentně k týrání psa a také lidí zde v okolních ulicích bydlících. V domě nikdo spoustu měsíců nebydlí a pes je zde jen přechováván. Vyje a štěká dnem a hlavně nocí do vysílení. Mám ráda psi, ale štěkání psa steskem je opravdu nesnesitelné. Můžete si prosím udělat obhlídku do této ulice, ověřit si to na vlastní uši a pomoct nějak zpříjemnit bydlení desítkám lidí? Děkuji

Strážník: Dnešního dne byla Vaše informace na místě prověřena, kdy uvedený pes volně pobíhal po pozemku. Hlídka přítomna na místě neshledala známky podvýživy nebo týrání a od sousedů zjištěna informace, že do uvedeného domu přijíždějí pravidelně mladí lidé a psa krmí.

11.8.2017, 6:30 - Martina

Dobrý den, zhruba 14 dní se opakovaně po městě projíždí mladý muž na silničním kole, které má doplněné spalovacím motorem, který je OPRAVDU EXTRÉMNĚ hlučný. S oblibou jezdí v brzkých ranních a nočních hodinách, ale včera jsme jej zahlédli např.okolo 18 hod. na ul. Studenstké. Zdá se mi zvláštní, že strážníci městské policie jej zatím nepotkali, když já jako pracující člověk jsem jej měla možnost již 2x vidět osobně. Děkuji.

10.8.2017, 19:38 - občanka

Doufám že to co se událo 5.8 u domu č. 855 na ul. Studentské se již nebude opakovat.Banda asi 20 spoluobčanů se kolem 22:30 se tu porvala a následně pak byli nejméně do 23 hod. velice hluční a jak hlučně ještě diskutovali a Vaše hlídka která procházela kolem dělala jako by nic. Jistě pak jak bylo po všem jste to šli projistotu zkontrolovat. Poslední dobou o víkendech hlučnost je tu samozdřejmostí v noci v tomto dvoře je toto chování spoluobčanů pravidelnost a jezdíte tu pravidelně jak pozoruji.

6.8.2017, 13:17 - Alena

Dobrý den, budete chodit do rafinérského lesíku během dne?Jsou tady lidi co každý den sedí od rána až do večera a pijí alkohol, někdy jsou hluční, nadávají si i někdy leží pod kopcem opilí.Nedávají moc příklad mladým lidem když je tam vidí.

Strážník: Zaměříme se na uvedenou lokalitu.


Strana:  |< | << | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz