Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

13.4.2016, 18:09 - :-)

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda když bych chtěla jet na dálnici se čtyřkolkou zda musím mít dálniční znázku jako auta nebo jak motorky nemusím ji mít děkuji za odpověď

Strážník: Při jízdě na čtyřkolce po dálnici musíte mít platnou dálniční známku což stanoví § 21/1 zákona č. 13/1997 Sb. v platném znění a upravuje prováděcí vyhláška ve vztahu k její umístění na vozidle.

13.4.2016, 11:26 - Jajda

Dobrý den, chci se zeptat, byl jsem kontrolován hlídkou dopravní policie. Policista, který semnou projednával přestupek odešel do služebního vozidla, kde sdělil moje nacionále dalšímu policistovi, který vyplnil pokutový blok. Chci se zeptat jestli muže pokutový blok vyplnit jiný policista, který přestupek neprojednával a nebyl tomuto jednání ani přítomen. Dekuji za odpověď.

Strážník: Je to spíše otázka přímo na policii ČR, ale dle našeho názoru by měl přestupek řešit a i dokončit policista, který úkon k danému jednání začal.

11.4.2016, 18:18 - občanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde a komu nahlásit dealera drog. Na policii ČR a městském úřadě je již několik měsíců hlášeno a pořád se nic neděje. Permanentně se ve vchodě střídají různé existence, jak u dveří tak pod okny si podávájí "psaníčka" a očividně si s tím pán neláme hlavu, že ho vidí půlka sídliště.Došlo to už tak daleko, že nějaký muž pod vlivem drog rozbil sklo u vchodových dveří, když mu dotyčný pán v noci neotevřel a ztrácejí se boty před dveřma. Děkuji za odpověď.

Strážník: Problematiku drog řeší převážně policie ČR.

7.4.2016, 16:38 - občan

Pokud mě někdo napadne můžu se bránit musadem nebo pepřovým sprejem ?

Strážník: Pokud bude obrana přiměřená ano.

5.4.2016, 18:52 - občanka

chci se zeptat jak je hezky před domem nám sedí spoluobčané a kouří a všechem ten smrad jde nám do bytů není to nic příjemného když nemůžete ani větrat jde se tomu nějak bránit když jsem jim řekla at jdou kousek dále na lavičky vulgárně na mne pokřikovali

Strážník: Měli by v tomto případě z etického hlediska respektovat Váš požadavek, ale zakazovat jim to nemůžeme. Zkusíme ten požadavek zadat my.

2.4.2016, 21:59 - airsoft

Chi se zeptat pokud to je trestné nosit vlaječky na uniformě př česke armady vz.95 děkuji za odpověď

Strážník: Oděv by neměl být zaměnitelný se stejnokroji policie, ozbrojených sil .........................

30.3.2016, 16:46 - cyklostezka

Dobrý den, moc by mě zajímalo proč nekontrolujete cyklisty zda dodržujou jízdu po cyklostezce na ulici Šunychelské ,a vlastně i po celém území Bohumína kde tyto cyklostezky jsou.Všiml jsem si ,že toto se zde v Bohumíně vůbec neřeší a cyklisti si jezdí jak je napadne.

Strážník: Průběžně dohlížíme i na tyto skutečnosti.

28.3.2016, 12:36 - zajemce

Dobrý den. Měl bych dotaz jak je možné že se k vám nedostanou lidi bez maturity a přitom u vás vykonávà vedouci funkci človek bez maturity? Neni to trochu divne? Slysel jsem že na to má věk ale to si myslim že je dost nepodstatné. Když maturita tak všichni. Jak to vypada kdyz někdo se zakladnim vzděláním poroučí vysokoškolákovi?

Strážník: Základní vzdělání má poněkud jinou formu, ale zákon to takhle umožňuje.

15.3.2016, 10:29 - Kampf Rudolf

Jan SedlákAutor: Policie ČR V pondělí večer odešel na schůzi zájmové organizace, která se konala v restauraci U Kanárků v Bohumíně-Pudlově. Od té doby o něm není žádná informace. Nedostupný je také jeho mobilní telefon. Muž dosud nikdy nebyl pohřešován, netrpí žádnou nemocí a nemá u sebe doklady a zřejmě ani peníze. Pohřešovaný Jan Sedlák je 198 cm vysoké postavy, má oválný obličej, šedé oči a krátké vlasy. Oblečen byl v šedozelené bundě, šedých manšestrových kalhotách a na nohou měl sportovní obuv. Informace o pohybu pohřešovaného muže přijme každý policista nebo linka 158. Tato informace je z Karvinského a Havířovského deníku za dne 6.5.2010 Našel se od té doby ? Děkuji za odpověď.

Strážník: V průběhu vyšetřování se osobu nepodařilo vypátrat. Okresním soudem v Karviné byl prohlášen za mrtvého.

8.3.2016, 21:04 - obyvatel Bohumína

Hezký večer. Je možno dělat něco se sousedem z ulice 9.května 592, který má zde před domem minimálně tři nepojízdná auta (černý mercedes, černá Fábia, stříbrný Ford...) Cca od října, nejspíše vozí auta na kšeft. Vůbec tomuto arogantnímu sousedovi nevadí, že zde nežije sám (je nás 11 nájemníků), kteří také potřebují parkovat svá auta u domu a né na parkovišti u Penny. Děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji hezký klidný večer.

Strážník: Už jsme učinili nějaké kroky.


Strana:  |< | << | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | >>


Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz