Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

7.4.2016, 16:38 - občan

Pokud mě někdo napadne můžu se bránit musadem nebo pepřovým sprejem ?

Strážník: Pokud bude obrana přiměřená ano.

5.4.2016, 18:52 - občanka

chci se zeptat jak je hezky před domem nám sedí spoluobčané a kouří a všechem ten smrad jde nám do bytů není to nic příjemného když nemůžete ani větrat jde se tomu nějak bránit když jsem jim řekla at jdou kousek dále na lavičky vulgárně na mne pokřikovali

Strážník: Měli by v tomto případě z etického hlediska respektovat Váš požadavek, ale zakazovat jim to nemůžeme. Zkusíme ten požadavek zadat my.

2.4.2016, 21:59 - airsoft

Chi se zeptat pokud to je trestné nosit vlaječky na uniformě př česke armady vz.95 děkuji za odpověď

Strážník: Oděv by neměl být zaměnitelný se stejnokroji policie, ozbrojených sil .........................

30.3.2016, 16:46 - cyklostezka

Dobrý den, moc by mě zajímalo proč nekontrolujete cyklisty zda dodržujou jízdu po cyklostezce na ulici Šunychelské ,a vlastně i po celém území Bohumína kde tyto cyklostezky jsou.Všiml jsem si ,že toto se zde v Bohumíně vůbec neřeší a cyklisti si jezdí jak je napadne.

Strážník: Průběžně dohlížíme i na tyto skutečnosti.

28.3.2016, 12:36 - zajemce

Dobrý den. Měl bych dotaz jak je možné že se k vám nedostanou lidi bez maturity a přitom u vás vykonávà vedouci funkci človek bez maturity? Neni to trochu divne? Slysel jsem že na to má věk ale to si myslim že je dost nepodstatné. Když maturita tak všichni. Jak to vypada kdyz někdo se zakladnim vzděláním poroučí vysokoškolákovi?

Strážník: Základní vzdělání má poněkud jinou formu, ale zákon to takhle umožňuje.

15.3.2016, 10:29 - Kampf Rudolf

Jan SedlákAutor: Policie ČR V pondělí večer odešel na schůzi zájmové organizace, která se konala v restauraci U Kanárků v Bohumíně-Pudlově. Od té doby o něm není žádná informace. Nedostupný je také jeho mobilní telefon. Muž dosud nikdy nebyl pohřešován, netrpí žádnou nemocí a nemá u sebe doklady a zřejmě ani peníze. Pohřešovaný Jan Sedlák je 198 cm vysoké postavy, má oválný obličej, šedé oči a krátké vlasy. Oblečen byl v šedozelené bundě, šedých manšestrových kalhotách a na nohou měl sportovní obuv. Informace o pohybu pohřešovaného muže přijme každý policista nebo linka 158. Tato informace je z Karvinského a Havířovského deníku za dne 6.5.2010 Našel se od té doby ? Děkuji za odpověď.

Strážník: V průběhu vyšetřování se osobu nepodařilo vypátrat. Okresním soudem v Karviné byl prohlášen za mrtvého.

8.3.2016, 21:04 - obyvatel Bohumína

Hezký večer. Je možno dělat něco se sousedem z ulice 9.května 592, který má zde před domem minimálně tři nepojízdná auta (černý mercedes, černá Fábia, stříbrný Ford...) Cca od října, nejspíše vozí auta na kšeft. Vůbec tomuto arogantnímu sousedovi nevadí, že zde nežije sám (je nás 11 nájemníků), kteří také potřebují parkovat svá auta u domu a né na parkovišti u Penny. Děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji hezký klidný večer.

Strážník: Už jsme učinili nějaké kroky.

4.3.2016, 14:36 - Ajka

Asi špatně položená otázka :D Jsem z oddílu Taekwondo Rychvald... Myslela jsem, zda se lze s Vámi domluvit, aby např. 2 lidi od Vás přijeli a nějakou základní sebeobranu nás naučili. :) Děkuji

Strážník: V teoretické rovině by to šlo, ale protože jsme všichni také jenom zaškolení žáci, byl bych pro variantu takovou, aby Vás to vyučoval lektor, který na to má školu. Takovéto lektory (zdarma) mají na MP Orlová a s ředitelem jsem to už pro Vás domluvil. Stačí se jen na ně obrátit.

4.3.2016, 12:39 - Ajka

Dobrý den, zajímalo by mě, na koho se mám obrátit v případě zájmu o kurz sebeobrany pro jeden rychvaldský klub. Děkuji

Strážník: Nedokážeme Vám konkrétně poradit. V případě městských policií, na nějakou, která tuto službu občanům poskytuje, nebo na existující kroužky s tímto zaměřením nebo................

3.3.2016, 13:18 - Ondřej

Dobrý den, mužů dělat straznika mp pokud mam tetování na jedné ruce? Mám tetování na paži a na predlokti. Jedna se o tetování, ktere nemají zadny nacisticky ani rasisticky podtex, jsou to jen bezne tetovací motivy. Tetovani lze zakrýt beznym oblecenim. Je tetovani nějaký problém? Děkuji

Strážník: Pokud to je jak uvádíte, není to žádný problém.


Strana:  |< | << | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz