Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

1.3.2016, 20:07 - zeptat

dobry den chci se zeptat musi byt na babetu 207 1rychlostni ridičky prukaz ktera ma napsane od vyroby s pomocnim motorem děkuji za odpověd hezky den přeji

Strážník: Musí.

1.3.2016, 13:46 - Markéta

Proc do svých řad neprijmete ženu? Vzdyt mestske policie v Ostravě, v Novém Jičíně atd maji taky ženy. Proc ta diskriminace? Nechapu, proc by nemohla žena dělat strážníka mp Bohumín.

Strážník: Ženy mají k nám dveře otevřené, ale musí samozřejmě splnit fyzické požadavky jako muži.

29.2.2016, 17:28 - zeptat

dobry den chci se zeptat musi byt na babetu 207 1rychlostni ktera ma napsane od vyroby s pomocnim motorem děkuji za odpověd hezky den přeji

Strážník: Nevím na co se ptáte?

29.2.2016, 16:38 - jaroslav

Dobrý den,děkuji městské policii za dnešní ranní zákrok proti skupině řvoucích opičáku na Tovární u Hrušky,kde dnes přitvrdili rozbíjením všeho co měli po ruce. Opravdu lituji prodavačky Hrušky, které to potom musejí po prasatech ráno uklízet!! PROč SI TO RÁNO NEUKLIDí TY OPICE,KTERÉ TAM ZASTIHNETE,AŤ JE RÁNO VŠICHNI VIDÍ. Neexistuje nějaká vyhláška aby se nemohli ty opice tam opíjet, a potom vše níčit ? Jaroslav

Strážník: Existuje a v mnoha případech podle ní postupujeme.

31.1.2016, 13:48 - Karolína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc. U domu ve Štefánikově ulici, který má dvůr na ulici Husově, neustále na tomto dvoře parkují auta, která parkují i na trávě. Trvá to již dlouhou dobu, tráva tam již není, jen rozježděné bláto, které pak auta roznesou i po betonové ploše. Je možné s tímto něco dělat? Dříve si mohly děti hrávat i na trávě, nyní to bohužel není možné. Navíc to vypadá opravdu nehezky. Mnohokrát děkuji za vyřešení situace.

Strážník: Konzultujeme věc s příslušným odborem MěÚ.

21.1.2016, 20:16 - Občan

Bohužel mi nezbývá nic jiného než se opakovat :( 29.10.2013, 17:45 - občan Tak a máme tu zase podzim a zimu a již se to zase děje v domě služeb na náměstí Budoucnosti romská mládež posedávající na schodech dělající bordel a kravál a když je někdo okřikne tak vyhrožují napadením. Můžu volat v takovém případě nebo operační důstojník mi zase řekne do telefonu že nejsou uklízecí četa aby tam pořad jezdily. Děkuji za brzkou odpověď. Strážník: Budeme celé situaci věnovat větší pozornost. RE: Strážník Nejenže se bohužel nic nezměnilo, ale na schodech se začali scházet bezdomovci čpící močí nebo skupinky mládeže, které nelze identifikovat skrz hustý dým zapáchající marihuany... Bohužel ani ty tři kamery, které nevydržely ani měsíc od instalace nepomohly :( Chtělo by to asi jinou pozornost... neboli řešení, které by pomohlo provozovat v prvním patře normální podnikání ;)

Strážmík: Provádíme častější kontroly.

13.1.2016, 12:00 - Petr

Zdravím, chci se zeptat , kam se mám obrátit,abych se dozvěděl ,či byla přijata platba pokuty v obci rychvald u Ostravy ?

Strážník: www.rychvald.cz

9.12.2015, 11:36 - Kominík

Dobrý den. Bylo by možné zaměřit se v Bohumíně na kontrolu silně čoudících komínů a upozornit hříšníky. Na příklad v ulici Družstevní se v odpoledních hodinách den co den nedá vydržet ani pár minut venku díky jednomu nezodpovědnému občanovi. Po setmění se pobyt mění v hazard ze životem. Nejde samozřejmě jen o tuto ulici v této části města. Děkuji

Strážník: V průběhu měsíce ledna jsme se intenzivně zaměřovali na takovéto případy, kdy musíme konstatovat, že situace je daleko lepší než v minulých obdobích. Zjištěné nedostatky, odchylky jsme předávali k posouzení a případnému řešení odboru životního prostředí MěÚ Bohumín.

7.12.2015, 10:06 - nikdy jsem nekradla

Včera jsem byla nakupovat v Kauflandu v Bohumíně a jaké bylo mé překvapení, když u východu mě zastavili dva muži z ochranky, ukázali odznak a jestli s nimi mohu jít "dozadu". Jelikož jsem nikdy nic neukradla, šla jsem s nimi a také jim řekla, že vím, že nemusím, ani jim nic ukazovat, ale že to dělám v mém zájmu, jelikož jeden muž z ochranky mě tam velmi často vidí nakupovat a ať si je jistý, že jsem vážně nekradla. Zkontrolovali zboží s účtenkou, samozřejmě vše sedělo a tak mě prý podezírali kvůli tomu, že jsem psala na mobilu sms, že dnes takhle "nepoctivci" seškrabávají kódy. V každém případě mě tohle ponížilo, nevím o zákazu používání mobilu v obchodech a pokud přijde tahle situace znova, opět odepíšu na sms, v tom mi nikdo nezabrání. Ale jen se chci zeptat, když se bude situace s ochrankou opakovat, tak kdo má zavolat policii já nebo trvat na tom, ať zavolají oni, a jestli státní nebo městskou, už jim totiž nikdy nic dokazovat bez policie někde "vzadu" nebudu, protože jsem nikdy nekradla a ani v životě nebudu. Děkuji za odpověď.

Strážník: I když daná ochranná služba nekoresponduje "žádnými" zvláštními pravomocemi, přesto mohou slušnou formou oslovit a požádat občana na základě nějakého reálného podezření o nějakou kontrolu. K tomu, aby nedocházelo ke krádežím jsou tyto ochranky v objektech zřízeny a věřte, že krádeže rostou geometrickou řadou. Ve Vašem případě je jedno, kdo a jakou polici v daném případě přivolá.

1.12.2015, 15:15 - nájemníci

Dobrý den,navazujeme na tento dotaz.V tomto dvoře na Alešové ulici přece není žádné parkoviště ,nikdy nebylo zde si každý stojí jak chce.Když chce vycouvat tak vjede po chodníku až ku baráku co to znamená,nebo na trávu.Kdyby byla potřeba sanitka nebo hasiči,tak tu nikdo nevjede.Na životním prostředí jsou výsledky co si tu lidi přejí,tak by se tu mělo něco udělat. Děkujeme

Strážník: V daném případě jsme zjistili, že celá tato věc je v řešení příslušných odborů města. Konečnou smysluplnou variantu budeme respektovat.


Strana:  |< | << | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz