Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

6.5.2014, 17:27 - Nerudova 566

Dobrý den, děkuji za info. Již se sousedy zašleme stížnost na odbor sociální i bytový. Do té doby Vás prostě budemem muset na zvýšený řev rodiny Kůdelů volat telefonicky. Bohužel býváme docela často pryč a ti starší obyvatelé okolo se v rámci obavy o pomstu bojí i vykročit ven. Je třeba tomu utnout tipec a tuto rodinu nechat buď vystěhovat, nebo nesmí chodit řvát před dům. Děkujeme.

5.5.2014, 6:22 - Tovární 428

Dobrý den, mám dotaz,zdali se dá něco udělat s auty které jezdí ráno před šestou hodinou ranní pro rómské občany před dům Tovární 428.Auto vždy řídí rom,podle všeho je sváží do práce.Auto přijede pod okna,čeká na pracující romy někdy i 15minut,ale nejhořší na tom je,že mají auta v totálním stavu,a nechají samožřejmě auto nastartované.Rahot auta,a čekající rom, to je věc.Pokud máte zájem,mám i foto k dispozici. Předem děkuji za odpověď.

Strážník: To jakým způsobem se občan bude pohybovat do zaměstnání je o svobodném rozhodnutí. Druhá stránka by nás ale zajímala. Přivítali bychom Vaše aktuální telefonické upozornění. Foto: policie@mubo.cz

27.4.2014, 15:07 - Nerudova 566

Dobrý den, bydlím na ulici Nerudova 566 (naproti Lidlu). V mém vchodě bydlí i paní Kůdelová s rodinou. Situace je zde katastrofálni, sotva se venku udělá tepleji, tedy již každý den, vezme si tato paní Kůdelová ven židli a spolu se svými dcerami sedí před vchodem a jen řvou, kouří a občas vidíme i alkohol. Zajímalo by mne, jak je možné, že má na cigarety a přesto neustále vyřvává, jak má malé dávky. Vypadá to u nás před domem jak před ubytovnou. Mí sousedí uvažují o petici, že bychom na město zaslali žádost, aby ji vystěhovali. Nebo dá se to řešit jinak, než že pokaždé budeme volat policii? Neustále dělají absolutně nepřiměřený hluk, že i rodina za mnou nechce kvůli tohoto chodit. Přeci není možné, aby celé sídliště muselo poslouchat hluk od této rodiny. Záměrně se nepodepisují, abych neměla více problémů. Prosím o akutní řešení problému.

Strážník: Dobrý den. Jako policie Vám můžeme pomoci ve vztahu k požívání alkoholu na veřejném prostranství, nebo v určitém případě v narušování pravidel občanského soužití. V ostatních věcech odbor sociální, nebo bytový.

16.4.2014, 4:07 - za nájemníky na ulici 9.května 5

Dobré ránko. Můj dotaz tady již zazněl. Jedná se opět o štěkajícího psa ve firmě Alfréd Prus v Bohumíně. Tenkrát mě bylo strážníkem sděleno, že mohu zavolat městskou policii, aby na daném místě sjednala pořádek. Je mi ale trošku hloupé policii obtěžovat např. v třetí hodině ranní :( Tady doopravdy lidé vstávají ráno do práce a pejsek, který hlídá objekt v jednom kuse štěká/vyje...Vím, že to není jeho vina, ale začíná to být už doopravdy neúnosné. Také mě již napadlo, že do objektu zajdu sama a pohovořím se strážným, který sedí večer v budce. Jenže v čem mě pan strážný pomůže? Pes je celý den a celou noc zavřený v kotci a jen štěká, štěká a štěká...Už nevím, koho litovat. Zda nás nájemníky či dotyčného psa, který snad nezná nic jiného než-li kotec. Nebyla by prosím nějaká rada, či nějaké reálné řešení než začne doopravdy jaro/léto a člověk by se mohl vyspat i s otevřeným oknem? Děkuji za odpověď :)

Strážník: Dobrý den. Neberte ohled na nějaké obtěžování ve třetí hodině ranní. Od toho tady policie je. Kdykoliv příště zavolejte. Zkusíme najít nějaké řešení, např. v přemístění.

15.4.2014, 19:55 - jarda korbel

jo jo,škoda že policie nemá skype, mesenger a jiné online programy,které jsou v našem století normální,tohle si přečtou tak za měsíc...jako email.

Strážník: Již kdysi jsme psali k čemu tato rubrika je určena. Proto pro upozornění na aktuální problém použijte prosím např. tel. upozornění.

4.4.2014, 13:17 - Tovarní

Dobrý den! Chci se zeptat, co dělat když na ulici Tovární, někdo pouští hudbu tak nahlas, že to ruší i lidi v okolních domech? Problém je v tom, že tento člověk takto jedná během dne. Nejadná se už náhodou o veřejnou projekci?

Strážník: Je potřebné danou situaci posoudit. Pokud se to bude opakovat, přivítáme Vaše upozornění a celou věc vyřešíme.

4.4.2014, 11:31 - Vrbičák

Dobrý den, jak bude řešit MP společně s Odborem životního prostředí Vrbické jezero?Projížděli jsme se tam na kole,když bylo krásně a bylo to strašné.Dookola celého jezera stálo tolik aut (asi rybářů),jak u kauflandu po výplatách.Auta stála všude,na cestičkách,na trávě,na protipovodňových valech atd.Jsem zvědavý jak to bude vypadat v létě , když se tam nahrnou na ryby ty bandy z Ostravy a okolí.Děkuji za odpověď

Strážník: Na uvedená místa se zaměříme.

25.3.2014, 20:12 - marek

ještě loni jsme jezdily na ryby k odře směr od antošovické lávky na obě dvě strany,prý jsou tam dány zákazy vjezdu?dá se pořídit nějaká povolenka např.pro držitele platné povolenky k lovu?

Strážník: Zákazy vjezdu v daných místech instalovány jsou na základě rozhodnutí města. Povolení k vjezdu se vystavovat nebude. Vozidla mohou parkovat u lávky.

25.3.2014, 20:10 - Zájem

Dobrý den, je v plánu,nějaké výběrové řízení na pozici strážníka městské policie děkuji

Strážník: Prozatím žádné výběrové řízení neplánujeme.

17.3.2014, 6:50 - david

chtel bych se zeptat na neco ja jedu po cyklostesce spravnim smerem ale porad se podkavam s cyklistama ktery jedou na proti cyklostesce proti me kdyz nema co delat mojim smerem jizdi co mam proti tomu delat az se srazi nekdo semnou a to tez s lidma porad chody po ciklostesce ja nechci nikomu ublizit ale porad te mi co mam delat.

Strážník: Víme o této nedisciplinovanosti a v rámci možností ji řešíme.


Strana:  |< | << | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz