Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

17.7.2014, 10:52 - Občan Bohumína

Dobry den chtěl bych poděkovat směně dne 16.7.2014 noční směně.Za dobře odvedenou práci po neustálé stížnosti na Martina Svobodu který neustale narušuje klid ostatních občanu na ulici Okružní Děkuji

15.7.2014, 4:45 - petr

Dobrý den, vždy když je doskotéka v sodovkárně, tak v sobotu kolem 2 hodiny ranní je mládež opilá, na ulici štefanikova se zdržují,jak je zastavarna zachar, řvou,bouchají,nadavají sprostě,mezi se bou se chtějí rvát,když máte ranní,tak to nasere..vzbudí vás a těžko usnete, projde jedna várka,za 10 minut druhá a tak to pokračuje,jak jsem koukal,nemají ani 18 let,přesto opojeni alkoholem,hlídejte trochu ulice,noční klid,nevidím policistu tak minimálně 5 let ...to třeba dnes od 3 ranní leží si tady v trávě a mezi sebou ožralci kecají,nahlas...policisté nikde, oni nemají fungovat jen na zavolání..

Strážník: Snažíme se na tyto kritická místa dohlížet v problémových časech častěji. Pokud jste jak uvádíte tak minimálně 5 let neviděl policistu, pravděpodobně bydlíte v jiném městě.

12.7.2014, 22:14 - občan

V ulici 9.května naproti zastavárny o restaurace Bonver každý den parkují auta.Je tam zákaz stání po celé délce, což zřejmě místní spoluobčané ignorují .Ulice je dost úzká a celkem frekventovaná pohybem aut,autobusů tak i chodců.Prosím o nápravu.Děkuji.

30.6.2014, 14:19 - rex38f@gmail.com

Dobrý den, koupiljsem si nové kolo.Chtěl bych si ho nechát zaregisrovat v databazí kol.Kde a kdo tuto databazi spravuje,a co k tomu budu potřebovat.Děkuji za odpověď

Strážník: Registrace každý den po-pá od 08.00 - 14.00 hod. Nejedná se o samotnou registarci jako takovou, ale spojenou s načipováním jízdního kola. To spočívá v umístění magnetického čipu s desetimístným kódem v rámu jízdního kola. Nafocení kola s evidencí v.č. a údaji o majiteli. Cena čipu je pro občany města 350,- Kč. Pozor, nejedná se o satelitně vyhledávaný čip.

19.6.2014, 11:36 - problémový soused

Dobrý den, mám dlouhodobé problémy se sousedem, který mě v noci budí - bouchání balkónových dveří, dupáním do podlahy, pliváním na balkónové zábradlí, jako poslední přírůstek pomočení se na můj balkón. Můj balkón už zažil i alkoholové zvratky. Domovník tuto záležitost řešit nechce a odkazuje mě na policii. Jeho dotaz, jak vím, že se jedná o moč mi vyrazil dech. Asi ještě nespal nad ránem ve výparech odpařující se moči. Do kdy mohu nahlásit incident a jak mám dokázat, že soused ve dvě hodiny v noci bouchne dveřmi na balkón, hlučně položí zapalovač na zábradlí, při kouření pošle dolů řádný plivanec. Na cestě zpátky opět řádně bouchne dveřmi. A ve čtyři jde třeba kouřit znovu? Nenastěhoval by se nějaký strážník ke mě domů alespoň na měsíc, aby mi někdo konečně věřil?

Strážník: Dobrý den. Věc kterou popisujete je zcela určitě nepříjemná. Obávám se ale, že některé úkony souseda, které popisujete zákonnou oporu nenajdou. Jde spíše o porušení pravidel slušného chování a tolerance. Druhou otázkou je zda jednání je úmyslné, nebo nepříjemné zvuky způsobuje samotný způsob provedení stavby. V určitých případech ve vztahu k hlučnosti přichází na místo měření hygieny, což ale tento určitě není. A rada, zadokumentovat se svědky např poblití, pomočení, zavolat při zjištění policii a věc řešit přes správní orgán města.

15.6.2014, 12:01 - a znova m i můžete napsat,že nen

Andrea Vrožynová‎Bohumín Bohumíňáků Prosím o sdílení! V noci na dnešek byla odcizena Škoda Octavia černé barvy,BÉŽOVÝ INTERIÉR!! Byla zaparkována před ZŠ Čsa. Prosím každého,kdo by něco viděl ať zavolá na městskou policii nebo mi 737134694. Děkuji

11.6.2014, 22:11 - Jack

Zdravím, musím vypadat stejně jako na občance? tzn. můžu mít dlouhodobě např. plnovous, krátké vlasy, dlouhé vlasy, atd. když je na OP nemám?

Strážník: Měla by být zachována podoba, to neznamená, že by jste např. nemohl nosit plnovous nebo krátké vlasy.

6.6.2014, 19:39 - anonym

Dobrý den chci se zeptat kdy konečně začnete dělat pořádek v některých obcích Bohumín, je to už neúnosné jak se stále krade a je to den co noc. a stále se krade... Děkuji za odpověď.

Strážník: Budeme se okrajovým městským částem ještě intenzivněji věnovat.

29.5.2014, 16:12 - Unknown

Máte výběrové řízení každý rok? Nebo máte plné stavy a nebudete nikoho "zatím" přibírat?

Strážník: V současné době máme plný stav. Výběrové řízení se stanoví dle potřeby.

28.5.2014, 10:13 - Unknown

Dobrý den, chci se zeptat, myslíte, že mají absolventi středních škol, s maturitou samozřejmě, nějakou šanci se dostat k policii? Myslím tím v Bohumíně. Předem děkuji za odpověď

Strážník: Maturita jako taková je tou základní podmínkou, aby mohl člověk u policie pracovat. Záleží pak ještě na dalších aspektech, jako je fyzická zdatnost, psychologický profil apod......


Strana:  |< | << | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz