Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

7.7.2015, 0:10 - Hanka

Dobrý večer, v neděli v noci 5.7. nám utekl německý ovčák černé barvy. Prosím vás nenašli jste ho???

Strážník: Z naší strany ne. Zkuste volat správce útulku 731 124627

3.7.2015, 1:44 - Aleš

Kdy se bude realizovat kamera u garáží v Drátovnách?

Strážník: Do konce prázdnin

1.7.2015, 21:02 - karel

dobrý den "soused" mi celkem pravidelně troubí pod okny, vzhledem k tomu že je léto a okna jsou otevřená a ten boreček jezdí s kamionem s pneumatickým klaksonem tak se obávám že jednou nemusím reagovat adekvátně. Nechci řešit nějaký porušení vyhlášky o užití výstražného znamení, chci doložit soustavné úmyslné poškozování duševního zdraví. Jak mám postupovat při dokazování, jestli mám natočit video jak troubí na tu prázdnou silnici a jestli se nedostanu do konfliktu se zákonem na ochranu osobních údajů , když budu monitorovat silnici kamerovým systémem v zájmu ochrany svého zdraví.

24.6.2015, 5:01 - petr

o lžete??neměří se stejným metrem, dáváte pokuty jen komu chcete,jste opravdu lháři.na městě v pěší zoně,stálo auto cabriolet,naschvál jsem čekal,kdy dojedete a dáte mu pokutu, stálo u zlatníka,nebo zastavárna,nebo co to je.hodinu a pak jel pryč, policie nikde, když tam však jindy vjel jiný řidič,možná omylem,protože ta značka jde vidět na poslední chvíli,tak policie tam byla hned,a propo,..v našim dvorku stále parkují vozidla,na trávě, taky bylo přes noc na chodníku,je vidět,že fakticky sledujete prostor,.. ano zase ulice alešová,žlutá barák,za chvíli tady bude parkoviště.. a tak klidný dvůr to byl..víte jak se ti řidiči otáčejí? přes chodník,na trávě, ..mám udělané fotky..

Strážník: Vážený občane. Rozsah práce strážníka v oblasti veřejného pořádku není jen v kontrole parkovacích míst a k tomu povinnosti řidičům určených. Nebudeme se bezhlavě věnovat je jednomu problému na úkor mnoha spousty jiných potřebných úkolů jak v centru, tak v okrajových částech. V takovýchto kontrolních činnostech je součástí způsobu výkonu služby určitá nepravidelnost, namátkovost. Takže pokud to nebude situace nutně vyžadovat, nebudeme na místě zdržovat více než je nutné. K Vašemu dvorku, pokud se nemýlíme na ul. Alešové čp. 923,922,921......se více vyjadřovat nebudeme. Jak jsme již několikrát zmínili, je zapotřebí, aby od Vás občanů přišel ten podnět městu jaký ráz tomuto dvoru chcete dát. Buď úplně pěší, nebo podélné stání třeba na zatravňovacích pásech s obrubníky, nebo .......... Už několikrát se to měnilo, pokud si dobře pamatujete. Současný stav je pro jasné řešení z Naší strany nijaký.

24.6.2015, 4:55 - pro lucii

nesmíte být tak hodná,slušná,protože hlavně ti staří,vás budou urážet a myslí si,že jim vše patří,na ty sprosté chuligány by si netroufla, neměla jste se bát a říct jí,zalez ty krávo blbá ..nebo zavolat strážníky na místo..není to soukromý pozemek,můžete sedět kde jen chcete, kdyby to byla moje žena,tak ještě ten den jdu na ní zazvonit a vynadám jí do ......bylo by mi úplně jedno,jestli by někdo zavolal policii,ale na takové hovada,se musí prostě jinak..

22.6.2015, 16:14 - AiR

Dobrý den, dostal jsem pokutu, protože jsem stál na parkovišti před ČS a neměl jsem vystavené parkovací hodiny. Budiž, moje hloupost, parkovací hodiny mám, jen jsem je zapomněl dát za okno. Takže stovka pokuta. Co mi ale přišlo divné, že okolo stojící auta, neměla parkovací hodiny, stejně jako já, ale ani lísteček s pokutou. Mám to chápat tak, že lístečky se dávají pouze autům s RZ z jiného regionu a místním ne, protože by to bylo díky známostem stejně k ničemu? Nemělo by se měřit všem stejným metrem? Děkuji

Strážník: Měří se stejným metrem. Ty občany, které se nepodaří vyřešit na místě, protože je neúnosné, aby hlídka vyčkávala na místě do příchodu řidiče, jsou za uvedený přestupek oznámeni správnímu orgánu (resp. jejich provozovatele). Dnes takovýchto konkrétních oznámení bylo sepsáno 8.

19.6.2015, 21:59 - pro Lucii

Vidím v kartách, že zanedlouho tu babu trefí šlak.

19.6.2015, 6:12 - tovarni

Dobrý den, sohlasím s p. Petrem, a feťákům bych řídíčák nikdy nevrátil,copak oni se umějí chovat když si fetnou !

18.6.2015, 23:22 - Lucie

Dobry den, chtela bych vas poprosit o radu jak resit tuto situaci, kdyz se bude nekdy opakovat. Bydlim na ulici CSA ve vezaku. Mam cerneho kratkosrsteho labradora, rozhodla jsem se, ze kdyz je venku tak krasne, tak ho vycesu. Podotykam, ze nelina jako na jare a na podzim, kdy pejsek obmenuje chlupy a jsou az chuchvalce chlupu z nej, ale jen jsem ho chtela pocesat, aby se mu leskla srst. Mam tri tydny pred porodem a tak ve stoje by se mi spatne vysesaval, rozhodla jsem se si sednout na lavicku. Tady v okoli vezaku nejsou zadne lavicky,jsou az u sedych a zlutych nizkoplodlaznich domu smer ulice jatecni. Plno lavicek je primo u jednotlivych vchodu pod okny, tak tam jsem radeji nesla. Vybrala jsem si lavicku ktera je mezi sedym a tim zlutym domem na ulici jatecni, je na trave pod stromy dostatecne daleko od jednotlivych domu. Po chvilce me sproste urazela asi 70ti leta pani ze sedeho domu, ze mam vypadnout okamzite z te lavicky pokud tu nebydlim. Slusne jsem ji vysvetlila, ze jsem tehotna a uz moc nepostojim. Kricela po me, ze ji to nezajima, ze jsem tehotna a mam jit na jinou lavicku tam kde bydlim. Rekla jsem, ze bydlim hned za ni ve vezaku a tam zadne lavicky nejsou. Ale i tak kricela po me, ze si ho mam jit vycesavat na jinou lavicku, ze budou chlupy ve vzduchu. Podotykam, ze v tom baraku ma kazdy vchod lavicku pred vchodem i ta zla pani. Slusne jsem ji vysvetlovala, ze pes neni dlouhosrsty a nelina tak, aby to bylo vsude, a nemam kam si jit sednout jinam, ale i tak me vyhnala a sproste mi nadavala. Jeste ted mi je do breku, chovam se vzdy slusne, sbiram po pejskovi vykaly, ale stari lide jsou zli, nevim, jestli si dovoluji na me tim, ze jsem mlada 25ti leta zena tak jen do me, ale myslela jsem si, ze bude mit trosku ucty k tehotne tak jako ja mam k starym lidem. Chtela bych vas poprosit o radu, jak se priste zachovat. Ja odesla s brekem a celou cestu pani kricela, ze chlupy bude mit ted vsude a ze co si to dovoluju ze to je jejich lavicka a vypadnete okamzite. Par lidi se me zastalo i ti, co tam bydli, ze to jejich lavicka neni ale verejna. Dekuji moc.

15.6.2015, 4:39 - petr

na štefanikove,jak je věžák 1071, se provádí zateplování,na plotě je napsané,sledování kamerami,zajimavé,protože včera 14.06. kradli romové materiál,plastovou popelnici tahal a házel do toho materiál,jsem byl zvědav,jestli je to teda sledované a přijedete, hmm nic..máte supr kamery..nejsem sám co vám nezavolali,kolem chodilo lidí... večer kolem 21.30 hod..hlídky nikdy..

Strážník: Podezřelé osoby jsme i s materiálem zadrželi.


Strana:  |< | << | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz