Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

5.4.2015, 22:42 - občan-čech

Je mi úplně jedno,jestli si zjistíte nick nebo mě vygooglite!Delší dobu se projevuje v oblasti ulic Poděbradova,Alešova,Štefánikova,Spojovací,9.května poškozování osobních automobilů nějakým zmrdem,co dělá rýhy nějakým ostrým předmětem do laku.Zničil mi moje osobní auto a nenechám to bez odezvy!!Jestli ho nebo je přistihnu při této zábavné činnosti i já se pobavím!Přerázím jim pracky u samé prdele!Místo buzerování za špatné parkování a nasazování botiček byste měli více zaměřit aktivity na tyto zk......e!Na požádáni vám sdělim jméno,adresu.

26.3.2015, 18:48 - Jaroslav

Dobrý den, prý se 25.3-26.3. 2015, zase pokoušeli vykrádat auta, dotyční psali na facebooku,dali fotky zníčený zámek,zkuste už ty parchanty chytit.../zlomit ruce by jim nešlo že?/

25.3.2015, 18:44 - sousedi

Na ulici spojovací,ve dvorku s alšovou, stále parkuje octavie na trávníku,ještě nedávno jsme dostávali pokuty, někdo to má dovolené?jeho příbuzný prý je policajt,takže,bud to bude mít povolené každý a já si tady dám dva auta,nebo se postarejte o pořádek.Zkuste zařídit buď obrubníky,tím pádem nebude moct parkovat nikdo,protože by neprojel nikdo jiný,ty auta pánové parkuji i na chodníku!řidiči už neví kde by ty auta dali,...projděte se někdy jak to tady vypadá--

Strážník: Na parkování na zeleni, případně chodníku se zaměříme. Jiné změny v oblasti úprav byly zodpovězeny 17.03.2015

25.3.2015, 15:56 - Jack

Zdravím, ve městě jsem zahlédl v tomto týdnu asi dvě vozidla s americkou RZ, nikde na ani ve vozidle nebyla česká SPZ. Je na to nějaká vyjímka? Ptám se, protože pokud by to bylo z hlediska zákona možné, tak bych o to měl zájem. Díky

Strážník: Není to žádná výjimka.

20.3.2015, 4:51 - petr

No ty obrubníky by nebyli vůbec špatné,ale pochybuji,že se najde někdo,kdo půjde sbírat podpisy,leda.že by někdo uvědomil domovníka,který by nechal podepisovat lidi,souhlas,nebo nesouhlas,..ale muselo by se vidět,jak to bude,cesta musí býty projízdná,santky,stěhování,..

17.3.2015, 18:39 - občané

Dobrý den. Ano souhlasíme s p.Petrem je to tu otřesné.Jestli se dá něco udělat moc děkujeme.

Strážmík: Navrhli jsme Váš požadavek ke schválení příslušnému orgánu města, kdy tento sdělil, že je zapotřebí určitý skupinový souhlas pro zpětné obnovení zákazu vjezdu do této oblasti. Zdůvodnil to faktem, že kdysi tato značka byla odstraněna na základě požadavku určité skupiny lidí bydlící v tomto místě. Navrhl ještě jiné řešení, které musí mít ale rovněž skupinový souhlas a to úpravu plochy s obrubníky oddělující travnatou plochu v daném místě a vytvoření podélného parkování.

17.3.2015, 16:02 - Janka

Dobrý den, prosím Vás už můžeme chodit na procházky do lesa Baginec? Je už to tam bezspečné? Děkuji.

Strážník: Na veškeré lesní prostory dle sdělení myslivců bychom měli brát v tomto období větší zřetel.

16.3.2015, 19:26 - petr

kolektivní petice,ale město to nevidí? jak vypadá trávník,vegetace? zákon je, neníčit autem trávu,se zkuste přijet podívat jak to vypadá,sami musíte chtít taky něco udělat,aby to trochu vypadalo líp,v Bohumíně,všechno se jen níčí,nikdo nepůjde asi psát petici,dnes má každý strach,ale i tak dík za info..

15.3.2015, 14:46 - petr

Ten co tady psal zastřelím vás všechny je asi chuj, s prominutím,doufám,že ho najdete,za tyhle slova odsoudíte,protože nelze v dnešní době brát jen tak na lehkou váhu,avšak,ip adresu není jednoduché získat,pokuď se napojil na někoho z wifi,třeba přes tablet,mobil a podobně, tím pádem může vést stopa k nevinému,ale tohle jsem nechtěl psát.. adresa šteafanikova a alešova,ten dvůr naproti rehabilitace, už je to nesnesitelné,jak si tady opravdu každý jezdí autem,rozjetý trávník,bahno,jezdí a stojí na chodníku,Bihariovci,mají octavku,neumí jezdit,otáčí se přes trávu, stojí na chodníku,troubí jak debil, dejte tady prosím značku zákáz vjezdu,jen povolení stěhovákům,nebo sanitce..

Strážník: Musí to být Vaše kolektivní rozhodnutí, třeba formou petice. Nebudeme potom muset řešit stížnosti opačného charakteru.

11.3.2015, 21:06 - Petr

Dobrý den,nedostal jsem od Vás odpověď na dotaz z 21.12.2014.Byl bych rád,kdybyste se k tomuto problému nějak vyjádřili.Děkuji věc: Prosím,po bezpečnostní stránce zakažte parkovat u silnice naproti Čsa 1052.Auta tam znemožňují bezpečné přecházení přes tuto silnici na druhou stranu,nehledě na to,že v těchto místech vede cyklostezka.!!!Aby mohl člověk přejít na druhou stranu musí na vozovku vejít alespoň 2 metry a tady dochází k ohrožení!Řešte tento stav!Už jsem se obrátil i na patřičné orgány města.Děkuji P.?.

Strážník: Vážený občane. Cyklostezka končí před chodníkem ul. Čs. armády, ve směru od náměstí Budoucnosti - takže přes ul. Čs. armády v žádném případě neni vedena, ani na ni nenavazuje. Místo kde uvádíte, že přecházíte je nebezpečné - hlavně protože je v zatáčce. Není zde vyznačen přechod pro chodce, ani místo pro přecházení, takže není důvod vozidlům zde zakázat parkováni. V místě přechodu pro chodce před školou, jsme učinily kroky k zajištění bezpečnosti silničního provozu. Pokud potřebujete přejít ul. Čs. armády od domu čp. 1052, doporučujeme užít řádně označený přechod pro chodce u ZŠ, nebo poté přecházet u domu čp. 1057, kde je již komunikace přímá a je zde vidět přijíždějící vozidla. Stejně jak řidiči vozidel tak i chodci, jakožto účastnící silničního provozu jsou povinni dodržovat ustanovení zákona č. 361/2000 Sb., o pravidlech silničního provozu


Strana:  |< | << | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz