Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

30.10.2018, 12:46 - Miroslav

Dobrý den, prosím vás je povoleno parkování u popelnic ve dvoře na nám.T.G.M. 944 ,943,942,941? Poté mne ještě zajímá na koho se mohu obrátit ,když potřebuji z tohoto dvora vyjet a není mi to umožněno ,jelikož probíhá vykládka kamionu ,která trvá min. 30min. A to ještě podotýkám ,že kamion stojí přes obrubníky a když vyjíždí tak jich pár přibere.Přece není možné aby do tohoto dvora jezdil kamion a ještě ničil majetek města|?? Děkuji a pěkný den přeji.

14.10.2018, 21:55 - Honza

Dobrý den, chci se zeptat, jak často zasahují strážníci MP na ulici Šunychelské v okolí restaurace Belfast při rušení nočního klidu - posedávání a pokřikování před restaurací do ranních hodin, vytáčení motorů vozidel, troubení apod. Toto se opakuje pravidelně každý víkend. Děkuji za odpověď.

Strážník: Poměrně často, zejména v letních měsících.

12.10.2018, 9:19 - Jana Rychvald

Dobrý den, naši milí strážníčci.Chtěla bych jen upozornit,že jsme dnes ráno kolem páté,jsme měli v hospodářské budově zlodějíčka.Naše chyba,že hospodářská budova nebyla uzamčená a jestli se něco ztratilo,zjistí až manžel, jak přijede odpoledne domů z práce.Upozornil mě náš pejsek, který vrčel u dveří a dřel se ven.Viděla jsem přes okno svítit baterku,ale než jsem vyšla ven už byl pryč.I když vídávám projíždět vaše auto kolem domu,prosím o zvýšení vašich projížděk na ul.Revoluční,kolem Juráška.Děkuji.Ještě mám takový malý, poznatek.Ráno před 8 je vždy u školy v Rychvaldu chaos,rodiče vozí děti.Včera si každý zastavil opravdu jak chtěl a dokonce rodič s dodávkou zastavil skoro uprostřed cesty a dítko otevřelo naplno dveře do cesty.Jezdím opravdu opatrně,ale rychlejší řidič by nestihl ubrzdit.Váš kolega stál a jen přihlížel.Dnes bylo vše úplně jinak.Strážník měl vše pod kontrolou,krásně to vše řídil,navigoval ostatní.Tak by to mělo vypadat a dnešní denní směně děkuji,byli hrozně moc šikovní!!!Díky.

2.10.2018, 20:44 - Roman

Dobry vecer,jak je mozne,ze na chodniku muze stat nakladni vozidlo nad 3,5t,kdyz do centra je takovym vozidlum vjezd zakazan? Treba dnes odpoledne na ul. Podebradova,cerveny nakladak. Dekuji.

Strážník: Věc jsme neprodleně řešili

1.10.2018, 11:48 - :-)

můžete se zaměřit parkování za MÚ budova B v dopoledních. Lidi si tam parkují mimo vyznačená místo, stojí u popelnic atd. Málo co lidé kteří zde bydlí nemají možnost kde parkovat kvůli lidem , kteří jdou na nákup do centra a nebo vyřídit něco na úřad tak blokují možný průjezd složek IZS .Toto pakrkování je časté i při akcích města na náměstí např na Štedrý den

Strážník: Podíváme se na to.

29.9.2018, 19:58 - Pavel

Proč je na Skřečoňském mostě(přenosnýma značkama) upravena rychlost v obci na 70km/h a po padesáti metrech opět na 50Km/h.

Strážník: Dobrý den. Hodnotíme také takto rozmístění DZ, jako přinejmenším nelogické. Zřizovatelem není ale město Bohumín, ale krajský úřad MS kraje

22.9.2018, 16:31 - Petr

Již několik měsíců řidiči využívají ulici Na Úvoze v Záblatí jako objížďku Záblaťského kopce. Byť se jedná o obytnou zónu, téměř nikdo nedodržuje rychlost a mnozí řidiči zde bezohledně ohrožují chodce. Rychlost jste zde měřili pokud vím jednou. Kdy začněte tuto nebezpečnou situaci řešit??! Starosta Vícha měření přislíbil, ale stále se nic neděje! Děkuji.

Strážník: Ve Vámi zmiňovaném úseku jsme letos měřili 3 X a ještě s určitostí měření proběhnou. Nejbližší 26.9.2018.

22.9.2018, 16:24 - Petr

Dobrý den, je možné aby kamion (tahač) parkoval v obytné zóně? Jde o ulici na Úvoze v Záblatí.

Strážník: Záleží na okolnostech.

10.9.2018, 18:20 - Lukáš

Na ulici Okržní 1055 vždy večer někdo parkuje ve vjezdu na parkoviště.

20.8.2018, 9:35 - Jarda

Dobrý den. Znovu se dotazuji na porušování zákona ohledně provozu sekaček, na pozemních komunikacích a zda li bude toto nějakým způsobem řešeno ? Nedostalo se mi odpovědi a jelikož je zřejmé že MP o této skutečnosti ví jak bude postupovat v opakovaném porušování ? Strážník je v pracovní době povinen v mezích zákona provést zákrok, úkon, nebo učinit jiné opatření, je-li páchán trestný čin, přestupek či jiný správní delikt anebo je-li důvodné podezření z jejich páchání.

Strážník: Upozornily jsme veškeré provozovatele těchto zařízení na sjednání nápravy.


Strana:  |< | << | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >>


Copyright © 2006 - 2019 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz