Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

23.11.2021, 6:53 - Felix

Děkuji dvěma neznámým strážníkům že si večer dali tu práci a zjistili si kdo je majitel auta co svítí a zazvoněním mi na zvonek domu mě upozornili na mou chybu co by mě ráno nepotěšila. Ještě jednou děkuji!

17.11.2021, 20:37 - Eva

Dobrý den, večer ráda bych poděkovala dvoum strážníkům městské policie. Kteří byli dne 17.11 cca kolem půl osmé na čerpací stanici v Rychvaldě. Pánové byli velmi ochotní, milý a připraveni pomoc. Velice mě potěšilo, že i když nebyli požádání poskytli pomoc a cenou radu. Velice děkuji a přeji Vám více takových policistů ve svých řadách.

14.11.2021, 18:44 - Martina

Dobrý den, prosím o častější kontroly parkování ve vnitrobloku na ulici Jateční 857, auta stojí pravidelně celou svou délkou na trávníku, blokují výjezd vozidel zaparkovaných správně a také znemožňují případný vjezd vozdilům záchraných složek při případném zásahu. Děkuji.

24.10.2021, 13:02 - Kocich

Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o častější kontrolu u domu Stará kolonie 416, zde si malé děti a nezletilí pravidelně sedají za volant a jezdí dopředu a dozadu a jinak ovládají pristavené bílé auto. Jelikož tam nemají plot, tak je jen otázkou času, kdy se něco stane. Děkuji

15.10.2021, 20:40 - M.

Dobrý den, co je potřeba udělat a mít, pro to abych mohla být ve vašich řadách a pracovat pro městskou policii v Bohumíně? Předem děkuji za odpověď.

Strážník: Dobrý den. Momentálně máme plný stav, ale můžete zaslat životopis s kontaktními údaji, abychom Vás pro případ potřeby mohli zařadit do evidence uchazečů. Strážníkem může být občan České republiky, který a) je bezúhonný, b) je spolehlivý, c) je starší 18 let, d) je zdravotně způsobilý, e) dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou a f) má osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů (dále jen "osvědčení").

15.10.2021, 15:10 - ...

Jak dlouho budou muset snášet obyvatelé nesmyslné parkování ve dvoře na ul. Masyrykova 944 - 941, kdy např. dodávka stojí na trávníku a zároveň zablokuje auto, které tam stojí zaparkované a nebo auto blokuje příjezd složek IZS k domu 890 ul. Studentská v tomto dvoře. Tento nešvar se rozmohl v posledních 3 měsících. Mohli by se strážníci na toto zaměřit, zda to je v souladu s předpisy.Děkuji

Strážník: Podíváme se na to.

14.10.2021, 20:07 - Občan H.

Jak řešit hlasitou hudbu z restaurace U Zvonu? Nově diskotéky, tím že si okna vycpou skelnou vatou, tím nic nevyřeší. Pochybuji, že jsou dodržovány proticovidová opatření a o nalévání mladistvým ani nekomentuji. My slušní sousedé se chceme vyspat nebo si sednout ven přes den. Tento pátek a sobota to bude opět randál, kravál a bordel

Strážník: Na dodržování proti covidových opatření, dostatečné uzavření oken objektu a narušování občanského soužití včetně rušení nočního klidu občany mimo objekt, dohlédneme my, policie obecně.

2.10.2021, 16:55 - Adam

Dobrý den mám dotas na rušení občany hlasitou hudbou že city Cafe a je jim jedno jestli je to ve dne nebo v oči každou chvíli volám na MP a vůbec si z toho nic nedělají jak to mám řešit??? Dekuji

Strážník: Dobrý den. Na řešení tohoto jednání jsme tady my, policie obecně. Pokud vím, vždy když došlo na zásah policie ať už to bylo na základě oznámení nebo z vlastní kontrolní činnosti, došlo ke sjednání nápravy.

4.9.2021, 6:43 - Otec

Jak je možné, že když jde Kluk platit na městský úřad zkoušky,tak mu řekne, zaměstnankyně úřadu,sundejte si respirátor,.. sama ho také neměla,že má sklo, při tom..v obchodech je také sklo a prodavačky respirátor musí mít,tady se jedná,že pak lidem jebe v palici a řeknou, zaměstnanec úřadu, řekl, nemusím mít nic . před lidmi tohle říct?

2.9.2021, 16:45 - Břetik

Dobrý den, když za oknem auta budu mít 12 kusů parkovacíh kotoučů a každý nastavený o hodinu víc, je s tímto možné stát "beztrestně" na parkovacích místech se stáním 60 min. ? Zajímalo by mě, jak by se s tímto postupem vypořádali strážníci.Strana:  |< | << | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >>


Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz