Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

17.3.2014, 6:50 - david

chtel bych se zeptat na neco ja jedu po cyklostesce spravnim smerem ale porad se podkavam s cyklistama ktery jedou na proti cyklostesce proti me kdyz nema co delat mojim smerem jizdi co mam proti tomu delat az se srazi nekdo semnou a to tez s lidma porad chody po ciklostesce ja nechci nikomu ublizit ale porad te mi co mam delat.

Strážník: Víme o této nedisciplinovanosti a v rámci možností ji řešíme.

16.3.2014, 20:04 - Jack

Dobrý den, chci se zeptat jak je to se stanováním v Bohumíně? Jsou pro to nějaké vhodné či určené lokality, je na to nějaká zakazující vyhláška? Předem díky

Strážník: Pokud není v daném místě vyloženě informace o zákazu stanování, a nebude to v přímé souvislosti s neoprávněným záborem prostranství, jsou pravidla vtažena pouze v legislativě jako zákon o lesích .......OZV města v tomhle vztahu vydána není.

14.3.2014, 10:31 - Mamina

Dobrý den, chtěla bych Vás tímto poprosit,zda v rámci možnosti můžete udělat nějaké nápravné kroky s bezohlednými bezdomovci. Venku začíná být teplo a oni začnou opět posedávat na lavičkách jak v centru města,tak i u dětských koutků. Většinou tito lidé pod vlivem požívají alkohol,vulgárně se vyjadřují a nadávají si nevzájem mezi sebou. Mám 7letou dceru a bohužel jí neustále musím opakovat,že na lavičky si nesmí sedat,protože nejsou čisté. Vzhledem k tomu,že jsem tam minule viděla bezdomovce,který byl nejen špinavý,ale i pomočený. Taky se to týká dětského koutku v Rafinerském lesíku,kde se rádi sházejí.Doufám,že se jednou dočkám a budu moct si v klidu sednout na lavičku v centru a nebudu se bát,že něco chytnu. Předem moc děkuji a věřím,že pomůžete.

Strážník: Budeme se těmto nepříjemnostem určitě věnovat.

7.3.2014, 7:40 - Jana

Dobý den. Poslední dobou se množí případy obtěžování žen potažmo všech návštěvníků obchodů (Albert, Kaufland, Lidl) bezdomovci na parkovišti. Bezdomovec přijde k vozu a ihned se, při výstupu či nástupu, od Vás začne agresivnějším způsobem dožadovat daru. Dost mne to obtěžuje a mám strach. Už se mne musel zastat také kolemjdoucí či ochranka obchodu. Zaregistrovala již tuto skutečnost městská policie?

Strážník: Dobrý den. O těchto skutečnostech víme a v rámci možností se je snažíme řešit.

2.3.2014, 22:22 - marek

nějak nevidim v rubrice utulek pro psy nabidku psů. proč?

Strážník: Protože další postupy a pohyby ve vztahu k umístěným odchyceným psům má v pracovní náplni příslušný referent odboru životního prostředí a služeb MěÚ Bohumín. Ten také dohlíží na aktuálnost umístěných odchycených psů, pohyb a jejich zvěřejňování. Z tohoto důvodu jsme v rubrice nechali pouze příslušný aktuální odkaz.

8.2.2014, 12:38 - petr

u mostu ždb,jak se jede na bochemii,tak je zelený plot,jak jste si všimli,tak hodně plotu chybí,víte kde ho najdete?? vrbice,hned u hlavni cesty je rodinný barák,kteří koupil romové,ani se neobtěžují ten plot natřít,je stejný,ukradený,

Strážník: Předali jsme věc OOPČR. Děkujeme za info.

4.2.2014, 13:41 - občan

Dobrý den, dá se nějak bránit proti rušení nočního klidu psem?Předpokládám, že asi ne...Chápu, že majitel auto dílny chce mít zabezpečený objekt, ale neustálé štěkání psa už přivádí lidi k šílenství :( Jedná se o každý den až do ranních hodin. Nyní v zimě jsou okna zavřená a štěkot + vytí je neúnosný. Jaro/léto, kdy jsou okna otevřená budou opět katastrofické měsíce. Má nějakou cenu upozornit majitele nebo se obrátit jinde? Děkuji za odpověď...

Strážník: Určitě má cenu upozornit majitele. Pokud je to v naší místní působnosti, celou věc rovněž můžeme posoudit a tyto kroky v rámci upozornění učinit za Vás. S určitostí bychom mohli věc zhodnotit jako nějakou formu narušování občanského soužití, která v krajním případě může být řešena správním orgánem příslušné obce.

24.1.2014, 18:12 - Bohumíňák

Dobrý den, přechod pro chodce u vrátnice Viadrus, to je někdy opravdu o život! Zejména před 6 h ranní, kdy někteří drzí řidiči dokonce předjíždějí ostatní auta, která se snaží dát chodcům přednost. Proč tam někdy neměříte rychlost? Nebo čekáte, až se stane neštěstí?

Strážník: Dobrý den. Zkusíme se tomu úseku ve Vámi zmíněném čase více věnovat.

20.1.2014, 9:28 - Bohumíňačka

Dobrý den, bude policie nějak řešit, že pravidelně v noci či nad ránem někdo střílí šílené rány, které zní jak granát a budí spoustu lidí ve městě a okolí?

Strážník: Pravidelně řešíme odhazování petard, jako jistou formu narušování občanského soužití. Skutek, který vy uvádíte jsme také zaslechli, ale doposud se nám nepodařilo původce vypátrat.

14.1.2014, 10:06 - řidička

Dobrý den, chci se zeptat na jaké číslo účtu mohu zaplatit pokutu, jelikož nejsem z Bohumína. V Bohumíně jsem obdržela bloček, který jsem na místě nemohla zaplatit a jelikož celý den pracuji, chci zaslat zmíněnou pokutu na Váš účet. Děkuji za odpověď.

Strážník: Číslo účtu 19-1721638359/0800, jako variabilní symbol uvádějte vždy číslo pokutového bloku z důvodu správné identifikace platby a do zprávy pro příjemce jméno a příjmení.


Strana:  |< | << | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz