Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

18.10.2013, 18:39 - občan

Dobrý den, prosím Vás MP by mohla začít kontrolovat zákaz vjezdu kamionové dopravy přes Novou Ves. Mnozí řidiči tento zákaz nerespektují.

Strážník: Děkujeme za upozornění, zaměříme se na to.

16.10.2013, 9:44 - L.K.

Dobrý den, po vloupání do tří garáží na ul.Mírové jsem namontoval do své garáže GSM alarm, který mi volá na mobil při narušení objektu. Mohu požádat o kontrolu garáže M.P. když jsem např. mimo Bohumín, nebo nestačím na místo přijet okamžitě? Nebo alespoň informovat, že vyjíždím k narušenému objektu? Jedná se samozřejmě o noční hodiny. Děkuji za odpověď.

Strážník: Určitě se ozvěte pokud to bude nutné.

10.10.2013, 8:39 - maxibike

CHTEL BYCH SE ZEPTAT MESTKE POLICIE JAK JE TO S CYKLOSTESKOU PO JAKE STRANE MA JED DALSI CYKLISTA JA JSEM JEL VECER KOLEM 9 00HOD OD HAMKRAMU SMEREM NA TOVARNI PO CYKLOSTESCE ALE NA PROTIME JELO KOLO KTERE NEBYLO OSVETLENE JA JSEM PORAD OSVETLENI ALE NEDEJ BOZE KDYBYCH KDO NEHO V VRAZIL TO BY BYLA MOJE CHYBA NEBO JEHO KDYZ NEBIL OSVETLENI JA JEZDIM PORAD NA KOLE AJ VECER A TO VSUDE PO BOHUMINE JEZDI KOLA BEZ SVETEL NEKTERE S SVETLAMA DEKUJI MOC ZA POCHOPENI A CEKAM NA ODPOVED.

Strážník: Pokud pojedete ve správném směru tak to určitě vaše chyba nebude. Jízdní kola bez světel a povinného vybavení průběžně řešíme.

7.10.2013, 12:32 - obyvatel Bohumína

Dobrý den,omlouvám se zapoměla jsem napsat detaily. Jde o kontejner u kulturního domu v Bohumíně naproti železáren. A o zvířáta převážně bílé králíky a někdy i slepice. Klidně si to prověřte. Děkuji.

7.10.2013, 11:58 - obyvatel Bohumína

Dobrý den,obracím se na Vás s oznámením,že do kontejneru na smišený odpad bylo několikrát vhozeno mrtvé zvíře v igelitovém pytlu. Myslím si,že to tam tedy rozhdodně nepatří:(. Vím kdo to tam háže,nemáte náhodou nějakou achánku důvěry či tak něco,? Kde,bych vám to mohla napsat. Moc děkuji a přeji pěkný den. Lenka.

Strážník: Dobrý den. Na chodbě MěÚ Bohumín je uvedený typ schránky.

29.9.2013, 21:52 - Neřeknu

Dobrý večer.Jsem z Rychvaldu a před nějakou dobou jsem s radostí sledovala jak strážníci řeší pokutami nesprávné parkování na ulici Středové a proto lidi i dodržují předpisy.Bohužel jak běží čas opět se tento nešvar rozšiřuje,čímž už mi i mému manželovi tito bezohlední řidiči připravili nejednu horkou chvilku při parkování nebo proplétání se mezi nesprávně zaparkovanými vozidly.Nejednou jsem viděla strážníky projíždět,těchto přestupků si však nevšímali a ani nezastavovali.Proto by mě zajímalo,zda snad nemáte nějaký příkaz paní starostky tyto přestupky ignorovat.Pokud ne,tak by jste se mohli na to zaměřit.Protože mám obavy,že až někoho nechtíc pro špatnou průjezdnost nabourám,tak hlavní vina bude na mě a ne na přestupkáři.Jako by ti lidi nemohli parkovat na věčně prázdném parkovišti u Penny.Tak daleko to snad není a ujít navíc 50 metrů by snad taky nemusel být problém.Pokud s tím nechcete nebo snad nesmíte nic dělat pak stačí říct a již se nebudu namáhat s parkováním na k tomu určených místech.Za odpověď děkuji.

Strážník: Budeme danému úseku věnovat větší pozornost

19.9.2013, 20:47 - Milan Zapletal

Dobrý den, u Kauflandu si zvykli cyklisti jezdit na kolech po chodníku, i když tam cyklistická stezka není. Přitom silnice pro cyklisty je půl metru vedle chodníku. Už jsem tam měl pár kolizí s cyklistou, který jel ke mně zezadu a já ho tudíž neviděl. Když po nich dodatečně hulákám, nic to ovšem nepomáhá. Posledně mě dokonce dva cikáni na kole (jeden na nosiči), kteří do mě taky drcli, v odvetu sprostě nadávali dokud byli vůbec v dohledu, že je bylo určitě slyšet až na nádraží. Je to ovšem projev jejich mentální úrovně. Ale účinně to tam můžete ohlídat jenom vy, já tam nemůžu denně stát od rána do večera, legitimovat je a vybírat pokuty, je to jaksi mimo moji životní náplň. Děkuji za pozornost.

Strážník: Dobrý den. Zaměříme se i na tento úsek.

13.9.2013, 10:38 - dobrmani v nouzi o.s.

dobrý den, bylo nám sděleno, že byl nalezen dobrman - citace od paní, co ho odchytila : Zdravím ,nechybí někomu černý dobrman ? nejspíš štěně...dnes sem ho odchytila v šunychlu když ho malém srazilo auto tak sem ho vzala k sobě, jenže sama mam dobrmana .....musela jsem zavolat městskou policii můj dobik byl na něj hodně agresivní .... takže mám dotaz, jestli je ten dobrman u vás, jestli jste zjistili tetování, čipování, a pod ? děkuji za odpověď dobrmani v nouzi o.s. 721445125

Strážník: Dobrý den. Od počátku měsíce do doby vznesení Vašeho dotazu bohužel neevidujeme žádnou událost vztahující se k uvedenému psovi. S pozdravem

12.9.2013, 0:15 - Jaromir

Dobry den, chtel jsem se zeptat jestli vedeni MP Bohumin planuje nejake vyberove rizeni.

Strážník: Neplánuje. Momentálně je plný stav.

9.9.2013, 17:58 - Agent 001

Dobrý den, ve Skřečoni je již dostavěna cyklostezka. Cyklisté si, ale přesto jezdí po chodníku vyhrazeném pouze pěším. Chápu, že nemohou po cyklostezce dojet, až před vchodové dveře svého domu, ale proč někteří cyklisté takto jezdí celou cestu od Skřečoňského mostu, až ke kruhovému objezdu u firmy EMCO a vy jakožto městská policie to namátkově nehlídáte? Navíc se to děj v brzkých, ranních hodinách okolo 4, 5, 6 hodiny ranní. To takoví cyklisté mají ohrožovat další chodce na chodníku navíc ještě za tmy, kdy není vidět? Děkuji za odpověď (Agent 001)

Strážník: Dobrý den. Dopravní situaci na ul.1 Máje bereme jako prioritu a v rámci možností se jí budeme věnovat.


Strana:  |< | << | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz