Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

5.9.2013, 11:23 - občan

Dobty den. Mam doyaz,když přjdu na služebmu pčr je t am dozorči v unifotmé i v noci. Jakto že u vas sedi šupaci v trkach bez ozmaceni kratasech a naboso v cuklach. Dekuji za odpoved.

Strážník: Vážený občane. V dnešní společnosti je s určitostí zaručena svoboda slova, ale v jisté kontinuitě se slušností a spisovnou češtinou, jako mateřským jazykem této země. Nebudeme z Vašeho "textu" hádat co by jste potřeboval, ikdyž by jsme se mohli dovtípit. Takže pokud naplníte tyto dvě formy, rádi Vám odpovíme. S pozdravem

22.8.2013, 10:34 - ANONIM

CHTĚLA BYCH SE ZEPTÁT CO MÁ DĚLAT KAMARADKA,KDYŽ MÁ TUŠENI,ŽE JI NĚKDO SELEDUJE VŽDY RÁNO ZAPARKUJE SVOJI DODAVKU SICE ŘIDIČ VYJDE ALE NASTOUPI DOZADU PAK JI ASI SLEDUJE.POTOM KAMARADKA MUSI DO OBCHODU A POŘAD TAM STOJI TA DODAVKA A PAK ODJEDE A NA DRUHY DEN JE TAM ZNOVA. A KDYBY TAK JE TO NA ULICI: HUSOVA STŘIBRNA DODAVKA Z POLS.POZNA.ZNAČKOU. MÁ SE KAMARADKA BAT A NEBO MÁ POČKAT AŽ JI NĚKDO OSLOVI ATD...............

Strážník: Zastavte se kdykoliv k nám, domluvíme se a přijmeme patřičná opatření.

20.8.2013, 21:44 - to je jedno

Kurde vy jste opravdu takový pitomci??služba vám zatemněla mysl??víte,že jsou stavby,není kde parkovat a vy musíte dávat botičky,na ulici spojovací u rehabilitace,proč??nemůžete přestat alspoň přes stavbu nového parkoviště,kde to máme dávat.

Strážník: Vyprosili bychom si takovéto výrazy. My Vám taky nenadáváme. Víme o co Vám jde, ale systém dopravního značení ve městě je navržen takovýmto způsobem, aby např.složky IZS se mohly dostat do všech míst a v takovéto době, která by byla potřebná např. k záchraně nebo jiné pomoci. Ikdyž je v těchto dnech prováděna výstavba nového parkoviště, jsme nuceni nad průjezdnosti uvedených komunikací dále dohlížet. Zkuste na tu překlenovací dobu parkovat své vozidlo na parkovišti před Billou, které je prázdné. PS: Po dobu výstavby na Vámi zmíněné komunikaci ul.Spojovací byla udělena pouze 1 bloková pokuta za zákaz stání a od počátku tohoto roku ještě jedna a to za stání v křižovatce.

20.8.2013, 20:02 - Anonym

Dobrý den! Opět píši z ulice Tovární. To, že se u hrušky stále schází hlučná mládež, která zde dělá neustále hluk a nepořádek js věčně omílaným tématem, ale aby si zde začali jejich známí pořádat motorkářské srazy, kde po 20:00 hodině tůrují motorky o 106 jakoby nebyli v obytné zóně a když se na rovince rozjíždí tak dosahují větší rychlosti než 30km/h. Snad už by jste mohli srovnat náhradu a nečekat na začátek školního roku, kdy zde budete projíždět v dopoledních hodinách a o víkendech večer vás člověk nevidí.

Strážník: Dobrý den. V průběhu prázdnin probíhá zvýšený dohled nad dodržováním nejvyšší povolené rychlosti ve městě na komunikacích schválených PČR. Uvedené sídliště mezi ně napatří a to z důvodů o kterých se pouze domníváme. Pravděpodobně není daný úsek vyhodnocen jako nehodově rizikový a z našeho pohledu je rovněž rozpoložení jednotlivých spojek dané ulice a sídliště "technicky nevhodné" k uskutečnění konkrétního měření. K druhé věci shlukování a z toho vyúsťujících nešvarů jsme Vás již v minulých upozorněních prosili o konkrétní, aktuální upozornění na danou věc. Nemůžeme být u všech vzniklých událostí najednou, nebo na ně preventivně čekat.

12.8.2013, 15:11 - Petr Z.

Dobrý den prosím Vás nenašli jste nebo neviděli zatoulaného zlatého německého ovčáka menšího vzrůstu? Včera k večeru se nám zatoulal na cestě vedoucí od ŽDB k Novým stavům :( Pejsek měl řetízkový obojek a slyší na jméno Nik. Předem moc děkuji za Vaší odpověď.

Strážník: Bohužel nemáme pozitívní informace.

5.8.2013, 22:43 - Jana M.

Děkuji strážníkům z noční směny za otevření zabouchnutých dveří.Byli moc šikovní a ochotní.Ještě jednou velké díky.

2.8.2013, 3:12 - Katka

Je normální, aby se ve firmě autodoprava Alfréd Prus pracovalo již od 2hod.rána? To, že se zde nakládají kamióny cca kolem 4-5 ráno, jsem si zvykla. To, že dělají rachot kolem 4-5 ráno nějaké kontejnéry, jsem si také zvykla. Ale aby od 2hod. ráno někdo něco řezal? (netuším co, ale kravál řádný)... Poblíž bydlí lidé, kteří vstávají do práce a doopravdy v těchto letních dnech, kdy má každý otevřené okno se spát nedá. Člověk se díky tomu vzbudí i 4x za noc. Dá se prosím s tímto něco dělat???

Strážník: S určitostí to normální ve vztahu k pokojné noci není. Ikdyž jde pravděpodobně o podnikatelskou zónu, měli by v ní platit nějaké podmínky v souvislosti s danou činností. Řešit toto jednání v rámci policie jako rušení nočního klidu by bylo velmi problematické, ale mohl by zasáhnou příslušný odbor např.stavební v rámci přijetí nějakých protihlukových opatření, nebo nařízení kontroly hluku hygienou.

14.7.2013, 17:24 - Renáta

Dobrý den, při procházce s mou malou dcerkou jsem procházela ulicí na Fojtství směrem k Podkostelňáku a u posledního domu naproti Kynelogického cvičiště mají psa Rotvajlera. Když jsme se blížily k domu pes stál na verandě, kde chyběly dřevěné příčky a šíleně vrčel. Neměla jsem odvahu ani kolem domu projít. Mohli byste majitele upozornit, aby si psa pořádně zabezpečil? (Před půl rokem dokonce pes prolezl pod plotem a procházel se po cestě.) Děkuji.

Strážník: Neprodleně sjednáme nápravu.

11.7.2013, 8:24 - nespokojeny občan

však městska policie je zbytečna nedělá co má a kolikrát jsem je přistihnul přímo se zašivat achrapak v autě. Policie ČR ma moto pomahat a chranit tak proč si městska policie neda napisy na auto "ZAPARKOVAT A CHRAPAT" ale určitě to smažou misto toho aby odpověděli protože už jsem tu psal parkrat pripominku a stejne to smazali

Strážník: Pokud se potvrdí Vaše upozornění a strážníci budou při takovémto jednání přistiženi, bude s nimi okamžitě rozvázán pracovní poměr.

3.7.2013, 14:01 - pracující

V noci sem potkal naše strážníky se svazkem klíčů jako kasteláni. Prý kontrolujou domy, kde si to placení domovníci přejou. TO SI SNAD DĚLÁTE SRANDU ? tak za co jsou domovníci placení? v tom případě pošlete domovníky hlídat ulice třeba v civilním oblečení nějaké ty lumpy chytnou. budu rád za odpověd i když to jistě vymažete.?!

Strážník: Není důvod mazat Váš dotaz. Strážníci kontrolují tyto domy ve večerních hodinách se zaměřením na zdržující se osoby, které tam nemají co dělat. Předcházejí tím vzniku možných nepřístojností.


Strana:  |< | << | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz