Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

27.6.2013, 16:51 - Petr

Dnes 27.6 v 15:15 - 15:20 zaparkovalo auto MP před "Prádelkou" v zoně zákazu stání mezi dvěma osobními auty. Do auta MP přistoupil strážník MP a auto MP odjelo. Může mi někdo vysvětlit proč neřešili přestupek špatně zaparkovaných aut, když jinde rádi nesmyslně pokutují ? ! Jakto že jedni musí platit a druzí NE ? !

Strážník: Protože v inkriminovanou dobu museli předně zasahovat na jiném místě, kde bylo ohroženo zdraví občana.

23.6.2013, 12:43 - obcan123

Co mám udělat,když soused v Rychvaldě KAŽDOU NEDĚLI odpoledne pustí sekačku a seče, pochopitelně porušuje naši rychvaldskou vyhlášku. Co s tím? Je to arogantní člověk a nikdo s ním nechce do sporu. Na Petřvaldské pod školou na Václavu. Jeďte uvidíte a pokud ho "vychováte" máte naše velké díky. Zdravím

Strážník: Upozorněte nás na toto jednání, které jak jste sdělil ošetřuje vyhláška Vašeho města. My už poté sjednáme nápravu.

20.6.2013, 11:20 - jarda

Tak vám děkujem,za bezpečný Bohumín a za hlídání majetku,před časem jsem vás upozornil,že se na Bohumíně zase dělají vykrádačky aut,sdělili jste mi,že nic nevíte,že se něco děje,takže dnes ráno jsem zjistil vykradené mé auto,octavia,vylomený zámek,prohledané auto a otevřené dveře,na stejném parkovišti další octavka,na 9 května další auto,taky na facebooku se rozběhla diskuze,že také byli vykradené auta,takže to máte již desítky aut"!!!!!kurva tak něco dělejte,vyhozené peníze za městkou policii a kamerový systém

Strážník: Snažíme se v těchto případech předejít této činnosti a ukončit tak ve spolupráci se státní policií zvrhlé jednání jednotlivce (ů), které nepatří do této společnosti. Zjištěné poznatky určitě povedou k uklidnění situace. Plně chápeme Vaše ročílení, ale v dané věci samotný strážník více udělat nemůže. Není nás 100 abychom byli schopni uhlídat každý kout města a plně tak předejít a zamezit této páchané činnosti.

12.6.2013, 20:47 - Naštvaný občan

Opětně Vás chci upozornit na situaci u nemocnice s parkováním automobilů. Situace je opravdu vážná a jde o naši bezpečnost. Myslím si, že všem už ubývají "nervy". Jen připomenu, že auta stojí v zákazu stání, na chodníku, na trávě, v zatáčce. Opravdu nejde vidět projíždějící cyklisty, když auta stojí v zatáčce. Vede zde cyklostezska a hlavně začínají prázdniny, tedy hodně dětí bude jezdit na kolech. Prosím o okamžitou a a každodenní kontrolu. Město by si takhle mohle pěkně přivydělat. V případě neřešení situace se budeme obracet na vyšší orgány. Děkuji

Strážník: Situaci se snažíme řešit v inkriminovaných časech denně.

14.5.2013, 20:24 - Šimíčková

Moje mamka a sestra s rodinou bydlí na sídlišti Nerudova. V domě Nerudova číslo 566 bydlí p. Soňa Kúdelová (dříve Škodová) a tato nájemnice spolu se svou rodinou (4 děcka) a jejich partneři (určitě nejsou přihlášeni a jsou tam na černo) jsou neustále venku a OBTĚŽUJÍ CELÉ SÍDLIŠTĚ HLUKEM. Jakmile se venku udělá hezky, tak si sednou před dům na lavičku a donesou si k tomu židle a pustí z okna hlasitou hudbu, kterou slyšíme i za zavřenými okny na druhý konec ulice. Dále po sobě neustále pořvávají ti z bytu a ti z lavičky, takže to tam vypadá jak v nějaké komunitě. K tomu popíjejí apod., takže výchova mládeže je naprosto nevyhovující. Takhle to je den co den. Víme, že policie je na té adrese často, ale přece ta situace musí jít nějak vyřešit ne? Není možné, aby celé sídliště muselo trpět tyto osoby a jejich vulgární chování a aby se naše děti báli chodit domů, aby je náhodou nepotkali.

Strážník: Bytové poměry jsme postoupili příslušnému orgánu k prověření. Ke zbylým upozorněním přijmeme patřičná opatření.

12.5.2013, 9:51 - Jarek

Prosím o radu jak postupovat ohledně neprůjezdné komunikace.Bydlím v Rychvaldě a každý den jsem nucen jezdit po ulici Mlékárenská která je pořád neprůjezdna protože jeden místní podnikatel,který má odtahovou službu si udělal parkoviště z této cesty.Jak je možné že ze svým vozem odtahové služby může jezdít a parkovát v Obytné zoně????? Děkuji za odpověd.

Strážník: Prověřili jsme uvedenou situaci, hovořili s provozovatelem odtahové služby a sjednali nápravu, ikdyž samotná situace neprůjezdnosti byla na hranici nucenosti řešení. Jízda a parkování uvedeného podnikatele do Vámi uváděných míst je oprávněná, neboť v daném místě má uvedeno sídlo firmy. Navíc uvádíte, že v místě dané komunikace je obytná zóna, což není, je zde pouze omezena rychlost na 30 km/hod.

10.5.2013, 19:14 - cyklostezka

Slyšel jsem,že se nemusí využívat dle zákonů cyklostezka,pokuď se uvede ,že se jedná o sportovní kolo,jak to tedy je,upozorňuji,že jsem to slyšel na školení řidičů,školitel asi není hloupý a musí znát zákon,údajně je v zákonu mezera,takže,cyklostezka jsou vyhozené peníze?,odpovězte.Dále,dejte na ulici štefanikova a alšova,ten dvorek zpět zančku zákaz vjezdu aut,řidiči si jezdí až před vchod,myslím úplně,na chodník ke dveřím,tam pak stojí i hodinu a vysávají si auto,za chvíli vjedou až do sklepa.

Strážník: Zákona hovoří bez citace, že pokud je v místě X,Y zřízena cyklostezka je povinen ji účastník sil.provozu použít. Nikdy jsem se v zákoně č.361/2000 Sb nedočetl, že by tento jako takový definoval typy jízdních kol a přiřazoval je k určitým povinnostem.

7.5.2013, 22:47 - Luke

Zdravim,jen by me zajimalo,co se byla za akce dnes kolem 22he hodiny.Bohumin plny policistu.Dekuji

Strážník: Přijatá nadstardantní opatření k zajištění bezpečnosti spoluobčanů.

6.5.2013, 17:45 - Marta ...

Dobrý den, s hezkým počasím jsem začala více jezdit na kole, využívám značenou stezku pro cyklisty na kraji silnice, po trase Pudlov škola směr na Vrbici, je to Ostravská ulice. Dost často na tomto pruhu parkují auta před poštou v Pudlově i když je vedle úplně prázdné parkoviště. Pro cyklisty je docela nebezpečné tyto auta objíždět, stezka by měla sloužit hlavně pro jejich bezpečnost a řidiči si můžou zaparkovat vedle pošty na vyhrazeném místě. Nebo je toto parkování i když na krátkou dobu dovoleno? Děkuji.

Strážník: Zaznamenáváme tyto skutečnosti nejen na Vámi zmíněné ulici Ostravské. Budeme se tímto nešvarem intenzivněji zabývat.

29.4.2013, 15:11 - N. O. M. B.

Dobrý den,o víkendu jsem si tak hověl v parku Petra Bezruče a popíjel si lahvové pivo.Byl jsem v klidu,vše si po sobě uklidil,avšak přijela hlídka MP a vykázala mě z něj ven.To beru a chápu.Je to přece ve vyhlášce města.Ale,kdo hlídá lidi co venčí své psy,jestli po nich uklízí "dárečky"??Za zhruba dvě hodiny,co jsem měl klid,jsem jich napočítal 5 a "dárečky" určitě neuklidily.Jak my toto vysvětlíte?Pejskaři smějí porušovat městskou vyhlášku???Kam pak lidi budou moc chodit za relaxací,když bude celý park zaneřáděn výkaly???S pozdravem N. O. M. B..

Strážník: Budeme intenzivně sledovat i toto místo.


Strana:  |< | << | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz