Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

28.4.2013, 18:18 - hmm

Doplním,troubení je rušení podle $7 zákon 361,takže policie má dělat svojí povinnost a pokutovat,nesmí se jinak obtěžovat okolí,i nastartovaný motor je obtěžování,

Strážník: Pokud se policie s tímto bezdůvodným troubení setká, věc bude určitě řešit.

28.4.2013, 0:36 - občan

Víte, že máte černé skládky v Nové Vsi http://www.mapy.cz/s/6ZpQ a Věřňovicích http://www.mapy.cz/s/6ZpW ?

Strážník: Uvedené skládky jsou již v řešení.

12.4.2013, 17:59 - Anonym

Nejedná se o dotaz, ale ohlášení prodeje drog na ulici tovární. Mládež sedící na lavičce před Hruškou si kupuje marihuanu od řidiče stříbrného auta. Není to poprvé a obávám se, že ani naposled.

Strážník: S Vašemi informacemi se budeme snažit pracovat a předali jsme je i více zainteresovaným složkám.

9.4.2013, 22:00 - Hanys

Chtěl bych se zeptat, v neděli mně pokutovali strážnici za špatné parkováni na ulici osvoboditelu. Choval jsem se slušně a pokutu uhradil, na tom stejném místě v ten stejný okamžik stála i sousedka, kterou taky pokutovali strážnici ona taky pokutu uhradila, ale!!!já dostal pokutu ve výsi 500,-Kč a ona 200,-Kč. Chtěl bych jen vědět jestli se pokuta platí podle obličeje nebo pohlaví nebo?????Děkuji za odpověď

Strážník: O samotné výši uložené blokové pokuty rozhoduje každý strážník samostatně po zvážení všech aspektů týkajících se přestupkového jednání.

9.4.2013, 19:32 - Anonym

Dobrý Den! Chtěl jsem se zeptat, jestli není nějáká vyhláška, nebo zákon co by zakazovalo užívaní klakxonů v obytné zóně. Ptám se, protože na ulici vnitřní, většina návštěvníků asi nezná zvonek a tak troubí vesele a o sto šest bez ohledu na hodinu.

Strážník: Používání klaksonů v obecné rovině upravije samotný zákon 361/2000 Sb. Žádná jiná vyhláška neexistuje.

9.4.2013, 17:05 - Villain

Dobrý den,nebylo by vůbec špatné začít dělat pořádek na náměstí budoucnosti,všude postávají partičky feťáků,prodávají zde drogy,také u vchodu do školy ČSA hlavně ve večerních hodinách,už jsem je viděl si tam píchat žilou,BYLO BY NA ČASE S TÍM ZAČÍT NĚCO DĚLAT,NEBUDU SE BÁT POUŠTĚT DĚTI VEN,NEBO JESTLI ŽENA DORAZÍ Z PRÁCE DOMŮ,JE TAKÉ MOŽNOST ŽE SI TO OBČANÉ ZAČNOU ČISTIT SAMI,POKUD NEZAKROČÍ POLICIE!

Strážník: Budeme tata místa intenzivně kontrolovat.

9.4.2013, 10:46 - joj

Asi je to dotaz pro odbor dopravy, ale přesto.Ty betonové svodidla při sjezdu ze skřečoŇského mostu ke kruhovému obězdu, jsou na stálo? Myslím si, že bezpečnosti moc nepřispívají.Pokud přijíždím od Bochemie ke kruháči pak vozidlo sjíždějící z mostu není za svodidlama vidět.Děkuji.

Strážník: Betonová svodidla jsou zde umístěna a budou do doby - než bude upraven svah po pravé straně sil.č. I/67 - příjezd k okružní křižovatce z mostu.

2.4.2013, 18:27 - bohumíňák

Ta hlídka by se tam měla objevovat hlavně mezi 17 až 24 hodinou každý den. Zaroveň se znovu ptám na tu kameru odpovíte mi na tu otázku. Oni jsou tam pořád. Napřiklad jsem šel dnes v 15hodin kolem a oni tam byli. Dík za brzkou odpověď

Strážník: Kameru přemísťovat nebudeme. Spodní prostory budou v inkriminovaných časech kontrolovány hlídkami a přístup k nim kamerou na nám.Bodoucnosti.

31.3.2013, 16:45 - Anonymka

Dobrý den, v životě jsem měla smůlu a bohužel jsem i pár let měla přítele, který mě mlátil, že párkrát musela zasahovat i policie. To, co si prožívám já si nedokáže nikdo představit, s tím člověkem je takřka nemožné se s ním rozejít, jinak mi vyhrožuje, že dá mé intimní fotky na internet, nebo mi vyhrožuje smrtí. Mám opravdu strach, protože před rokem, když jsem se s ním chtěla rozejít, tak mi napadl moji kočku tak, že ji zkopal do hlavy a ona krvácela a byla oštřena na veterině. Myslím, že mi neublíží fyzicky, že jsou to jen hloupé výhružky, ale je schopen dát mé fotky na internet. Můžu se nějak proti tomu bránit?

Strážník: Dobrý den. Nejlepším řešením by byla Vaše osobní návštěva pokud je to reálné, kde bychom se domluvili na dalších krocích. S pozdravem

29.3.2013, 14:12 - XyYx

Dobrý den.Mám takové "udání".Ale,chtěl bych ho udělat zcela anonymně a osobně.Byla by možnost stavit se na služebně?

Strážník: Zastavte se kdykoliv v pracovní dny od 7-14 hod.


Strana:  |< | << | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz