Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

1.9.2021, 10:21 - Anonym

Dostal jsem nálepku za "špatné parkování" za náměstím v cenru Bohumína naproti bývalé trafiky, stání je zde na "parkovací hodiny" ale vaši kolegové mi říkali že čas na těhle parkovištích neřeší, stačí že za oknem jsou viditelně umístěné parkovací hodiny tak tedy fakt nechápu kde mají lidi pracující v centru parkovat, asi raději auto pohodím někde na pěší zónu na chodník, kde to očividně vůbec neřešíte že auta stojí celý den a blokují provoz... Mimo jiné, nálepka byla rozmočená jelikož pršelo, zbytky lepidla poškodily lak a gumové těsnění u zadních dveří. Auto nechám vyčistit a rozleštit detailingovou firmou, kde vá můžu poslat fakturu na proplacení za vzniklou škodu ? Trošku se zamyslete hoši a raději řešte důležité věci a né takové krávoviny... chápu že je potřeba naplnit městkou kasičku ale rozhodně né tímhle způsobem!Hrábněte si do svědomí, kontrolujte taxikáře a rozvozce jídla co po centru jezdí 80km/h, projíždí zákazama, lidi jezdící v protisměru v jednosměrných ulicích ( ulice Studentská) , obtěžující opilce u nádraží a podobně. PŘEJI PĚKNÝ DEN!

Strážník: Rád bych se dozvěděl, který strážník Vám tuto informaci podal. Je to totiž pracovní postoj strážníka na potrestání. Takto vytvořená parkovací místa na parkovací kotouč s časovým omezením slouží právě občanům, kteří si potřebují vyřídit záležitosti a doba povolená na parkování jim na to postačí. Našim úkolem rozhodně není plnění obecné kasy. Pokud se už strážník rozhodne (a jiné okolnosti tomu nebudou bránit) vyřešit přestupek na místě v příkazním řízení, určitě k tomu bude přistupovat vždy lidovým způsobem. Za celou dobu používání informačních nálepek o přestupku, které se lepí na boční stranu vozidla u řidiče, tato nikdy nezpůsobila na vozidle jakoukoliv škodu. Pěkný den.

29.8.2021, 21:50 - Tož přemýšlejme..

Rád odpovím Všem místo, zde přítomných strážníků ( nikoliv policistů ). Tento „ústav" je zřízen pro vybírání peněz do městské kasy. Bezdomovci, feťáci potulující se městem a jiné invidua je nezajímají, jelikož z nich nic nekapne. Zkuste ovšem zastavit na nesprávném místě a do tří minut je tam máte s kasičkou. Nejednou jsem byl svědkem, kdy se na tyto závadné osoby dívají ze zaparkovaného auta a jen se smějí. Je to ostuda zřizovatele, že jim dalo volnou ruku a nemají žádný dohled. Určitě nejsem jediný, který tyto šerify viděl dohlížet se zalomenou hlavou v autě za naše peníze. Kdo se pohybuje po Bohumíně tak zná jejích místečka pro pohodlný spánek. Mám za to, že vytvoření občanské domobrany by bylo výhodnější a efektivnější, než držet frajery s nosem nahoru, jen díky tomu že jim dal někdo uniformu a určitou moc. Přiznávám, že nebudou úplně všichni v tomto kolektivu stejní a určitě se najde i takový, který nezneužíva svou pravomoc, je lidský a chtěl by svou práci dělat dobře, jenže to bude těžké se prosadit v tomto prohnilem spolku, takže zůstane zastíněn v pozadí... těmto strážníkům patří určitě velké díky, ale proti systému se nedá bojovat.

21.8.2021, 7:12 - Pavla

Teď jsem šla ..ve vrbici od parkoviště na pláž, velká dodávka je u vody, rybáři stanují, vždyť tam je zákaz vjezdu,proč to opravdu nekontrolujute, vždyť auta všechno zkazí,ty pontony..na pláži,je to nové a už jsou z boku rozervané, ukradené záchranné kolo,kdo to bude hlídat, město slavné naše,to nedomyslelo,v 18.00 včera,omladina asi 15 děcek, skáčou na tom až se to prohýbalo, protože se jim líbí houpání na vodě.za chvíli to ve vrbici bude ..na opravu..to tam bude chtít město lodičky jo,kdo to ohlídá?vy?mp,nebo tam bude hlídač..

20.8.2021, 23:52 - Není důležité

Dobrý den, kdy konečně začnete řešit opilé, sprosté a uřvané bezdomovce u nádraží? Pro ně neplatí zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti. Nemluvě o močení v přilehlé zeleni. Líbilo by se vám kdyby toto divadlo denně muselo sledovat vaše dítě? Normální pracující člověk by si na tyto lavičky neseděl.... Tak k čemu tam jsou? Věřím že určitě nejsem jediná a laxnost MP mě dost pobuřuje? Od chvíle co probíhá oprava prostoru před nádražím se zde ani hlídky nevyskytují.

13.8.2021, 5:02 - Roman

Dobrý den,kdo kontroluje taxikáře,nevím,kdo jim dal povolení,řidičák,ale oni neumí vůbec jezdit,předjíždí přes plné čáry,rychlost místo 50km,tak 100km.. hlavně směr vrbice od pudlova,jedu tak 50 km.. za mnou taxi Bohumín,lepí se jak idiot a pak šup.. plyn a měl tam minimálně 80 km v obci,jak si to můžou dovolit z klientem,to je ohrožení sebe, okolo a také klienta,..proč jim nedáváte nějaké školení..nebo.. měřte rychlosti..ale,,když vás uvidí .. tak pojedou normálně,za vámi už zase přidají,zkuste udělat měření 2x.. za sebou v nějakém rozmezí..

10.8.2021, 11:56 - ….

Zdravím je možnost přihlásit se k MPO bohumin? A kdyžtak jak ?

Strážník: Momentálně je plný stav, ale abychom Vás mohli zařadit do evidence, je potřeba se dostavit. Po - Pá 07.00 - 14.00 hod.

5.8.2021, 8:00 - Franta

Vrbické jezero, postavili krásné mola, super,ale pro lidi, kteří se chtějí koupat,v poslední době,toho využívají rybáři,asi špatně pochopili,pro koho to je,oni nejen obsazují místa kolem,dokonce mě sere jak k vodě jedou autem až je břehu,je to tam pak rozjeté,ale chodit na mola už je moc,jsou ještě agresivní a sprostí.. pláž je pro koupání,ne chytání ryb.uz hodně lidí se hádalo, stačí už jen trošku a bude rvačka.. dejte tam, zákaz rybolovu, zákaz vjezdu automobilů, chtělo by to víc i hlídat.

13.7.2021, 10:50 - Řidič Skrecoň

Dobrý den. Mám dotaz kdy začnete kontrolovat cyklisty ve Skřečoni? Pokud nejezdí v trikotu po cestě, místo po cyklostezce, tak jsou časté případy, že jezdí po chodníku a v protisměru. V takovém případě, hlavně když cyklisté jedou směrem na lutyň, tak je vyjíždějí s autem opravdu adrenalinovy zážitek. Dnes když jsem musel couvat mě jeden takový ještě osočil, že jedu pomalu. Jel po chodníku a v protisměru. Myslím, že kdyby se MP na takové zaměřila, tak by pokuty vydělali na veškeré potřebné rekonstrukce ve městě. Situace je opravdu vážná

Strážník: Dobrý den. Vždy, pokud v daném místě provádíme dozorový výkon služby a na všech komunikacích v rámci katastru města upozorňujeme, vysvětlujeme a sjednáváme nápravu u cyklistů takto v rozporu se zákonem jednajících, jak uvádíte. Děje se tomu tak nejen v dané části Bohumín Skřečoň, ale obecně řečeno všude. Chápeme Vaše rozhořčení, ale nemůžeme být v dané chvíli na všech takto kritizovaných místech neustále, jak to po nás občané města požadují.

30.6.2021, 22:03 - občan

Vážená Městská policie,myslím si,že jste zde v našem městě od toho,aby jste dbali na dodržování vyhlášky města.V případě porušování této vyhlášky by jste měli ihned zasáhnout.To ovšem asi neplatí na ulici Nádražní a 9.května .Na těchto ulicích se nachází dvě ubytovny a jejich obyvatelé si zde vyhlášku města vykládají po svém.Vysedávání na židlích na veřejném prostranství,uprostřed cesty atd. popíjení alkoholu,hluk,nepořádek atd. to vše je zde na každodenním pořádku a to i pod tou vaší kamerou ,kterou jste zde dali proto ,aby zde byl klid.Nechápu proč toto neřešíte a jenom přihlížíte ,jak tito nepřizpůsobiví občané svým chováním terorizují slušné pracující občany .Je otázka času ,kdy se zde něco stane ,protože těmto vysedávajícím se třeba nelíbí ,když chce projet auto a oni musí uhnout,když je někdo okřikne za hluk a nepořádek atd.Doufám ,že vaše odpověď ,zaměříme se na tuto lokalitu bude pravdivá a začnou zde dodržovat vyhlášku města i osoby z ubytoven tak ,jak to dělají ostatní slušní občané Bohumína.Jestli chtějí vysedávat venku ,ať jdou na lavičku do parku ,tam nikomu vadit nebudou a můžou hulákat jak se jim chce.

29.6.2021, 20:22 - Pavel

Skoro každý den, když neprší, tak se po městě projíždí motorkář, který to strašně rád turuje do otáček. Štefánikova rovinka tam a zpátky, někdy udělá i několik koleček. Většinou od 19-21 hodiny a určitě nejede max. 50km/h. Asi to je v pořádku.

Strážník: Dobrý den. Od doby, kdy jste na na tuto věc upozornil, jsme nic podobného nezaznamenali. Zkuste nám v tom pomoci tím způsobem, že nás na to tel. upozorníte. Děkujeme, pak sjednáme efektivní nápravu.


Strana:  |< | << | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>


Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz