Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

28.9.2016, 22:14 - řidič

Ulice Slezská, obchod s autodíly MROAUTO. Neustále se opakující situace kdy vozidla polských majitelů popř. zaměstnanců této firmy parkují v zákazu, v protisměru a určitě blíže než 5 m od hranice křižovatky. Pro řidiče vyjíždějící od náměstí problematický výjezd se "stopky". Tak by asi nebylo od věci, aby strážnici MP tam jen nejezdili v pracovní době nakupovat a to mi k...a věřte že tam stojí velmi často a v obchodě setrvávají velmi dlouho, ale tyto dopravní přestupky proti bezpečnosti silničního provozu řešili. Jen mi nepište tu stupidní větu, že se na tuto lokalitu zaměříte. Je mi jasné, že "361" ti vaši strážníci neovládají (většina ani vaši "553") ale to by jste chlapci mohli zvládnout.

26.9.2016, 19:37 - Jan Wodecki

Dnesni incident ohledně návštěvy na Nerudove 1158 jsem se dozvedel kdo navštívil mou manželku ohledně elektřiny. Udajne to byl Michal Bažo.Police to chtěla vědět.

22.9.2016, 12:52 - Diana

Děkuji

21.9.2016, 10:36 - Diana

Dobry den neznate číslo na policii ČR Bohumín na státní policii děkuji za odpověd

Strážník: 596 097 7512

9.9.2016, 8:10 - Lucie

Dobré ráno všem, opět mi to nedá a po delší odmlce musím trochu pokverulovat... :-D Chápu, že každý musí posnídat nebo si odpočinout, ale nechápu, proč v pracovní době? Dnes v 6:15 se po ulici Bezručově řítil černý Mercedes odhaduji tak 90 km/h a nebezpečně předjížděl. Nemusím asi vysvětlovat, že tou dobou je na této ulici velký výskyt chodců, cyklistů atd. No a tak když jsem viděla opodál (v uličce vedle ZŠ Bezručova) strážníky ve vozidle, čekala jsem, že se za pirátem vydají. Noo, čekala jsem marně... Opět se musí nejprve stát nějaká tragédie, že? Pánové, když už jste se v této lokalitě vyskytli, co kdybyste alespoň šli domluvit (jak je vaším zvykem) chlastajícím povalečům k sámošce na rohu nebo k nálevně na Revoluční 65?

8.9.2016, 6:11 - Petr

Dobrý den, chci se zeptat, zdali příslušníci MP Bohumín pracují i před 6-tou hodinou ranní. Chci pouze poukázat na to, že ráno je před touto hodinou již tma, a ani to bohužel místním cyklistům nestačí k tomu, aby svá kola opatřily světly. Každé ráno jezdím z Ostravy přes Vrbice dále do Bohumína a každé ráno potkávám neosvětlené cyklisty(nejen, že nemají žádné svěla, ale kolikrát ani žádné reflexní prvky). Vrchol byl dnes ráno, kdy byla silná mlha a bohužel opět to samé. Je možné, že byste kromě častého měření rychlosti vozidel mohli stejně často kontrolovat také tento problém? Nebo se klasicky čeká až se něco stane. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Na nic se nečeká, v rámci možností se tomuto věnujeme a vzhledem k období kontroly zintenzivníme.

31.8.2016, 14:23 - Lukáš

Dnes MP Bohumín na ul. kostelní na majáky něco řeší stojí tam 4 ruce v bok a průjezd nemožny protože stojí uprostřed, proč se jeden nepostaví na začátek ulice a neodkláni dopravu ?

27.8.2016, 21:46 - Dan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na koho se můžu obrátit ve veci, kdy naši sousedi nás během dne v době 06:00 do 22:00 hodin ruši nadměrným hlukem, silně hrajícím rádiem. Máme tříletého syna, který nemůže odpoledne spát.Děkuji za info

Strážník: Zkusíme Vám pomoci my. Dalším stupněm je pak správní orgán MěÚ Bohumín.

12.8.2016, 20:46 - Tomas

Dobrý den, neuvažuje městská policie o měření rychlosti? Mám pocit že 50 v obci a 20 v obytné zóně nikdo nedodržuje.

Strážník: Už několik let provádíme dohled nad dodržováním předepsané rychlosti v obci.

3.8.2016, 14:07 - Tazatel

Dobrý den, zajímal by mě Vámi doporučený postup v případě, kdy např. automobil přepravní služby blokuje i 10 minut úzkou jednosměrnou komunikaci takovým způsobem, že mezi jeho autem zastaveným vpravo a podélně zaparkovanými vozidly vlevo není předepsaný prostor 3m pro průjezd, dokonce ani 2m. Na slušnou domluvu nereaguje, ačkoliv není problém s jeho autem popojet a prostor zvětšit. Dokážu pochopit ojedinělou situaci, kdy je nutné vyčkat nebo i nepředpisově vycouvat (např. při zásahu rychlé záchranné služby), ale zajímá mě Vaše rada jak obecně nejlépe postupovat v případě, kdy řidič vyloženě provokuje a spoléhá, že než by hlídka policie dorazila, odjede nebo se vymluví na poruchu svého auta. Děkuji za odpověď a Vaši práci, která podle mě mnohdy nahrazuje i činnost Vašich státních kolegů. Občané kteří remcají by si měli představit, jak by město vypadalo nebýt městské policie.

Strážník: Doporučený postup je obrátit se na kteroukoliv složku policie.


Strana:  |< | << | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>


Copyright © 2006 - 2017 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz