Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

26.1.2018, 11:02 - Jaroslav

Tak udělat nějaké video spoty..na tik, krátké..jak jezdít v Bohumíně,Besip..fakt lidí neví,jak se jezdí...

Strážník: Zrealizujeme to.

24.1.2018, 13:56 - jaroslav

Tím jsme myslel, nechcete tam dát,raději směrové sloupky, červené, otázka,jestli řidiči ale ví co to znamená,mnoho řidičů by se mělo vrátit do autoškol.

Strážník: Souhlasím s Vámi až do té míry, že červené sloupky nejsou určeny pro tento druh komunikace.

18.1.2018, 5:10 - jaroslav

Dobrý den,ze směru drátovenká u restaurace u studny,je ulice ostravská na vrbici, takže chcete jet do leva,z ulice rolnická, vedlejší od vjezdu k odře,je obytná zona,kdo vyjíždí z obytné zony,musí všem dát přednost a neplatí zde přednost při odbočení do leva,přednost z prava,,proč to lidi neví a dochází tady k problémům,je to se mi zdá blbě označené,vyjede člověk z obytné zony a málem mě nabourá,nebo já jedu z obytné zony rovně a řidič odbočující do leva čeká a ukazuje mi že jsem blázen,že stojím..neznají vůbec zákony.nebudete tuhle obytnou zonu raději měnit?

22.12.2017, 11:27 - Petr Král

Dobrý den, ohledně dřivějšiho příspěvku parkování dodávky ve dvoře . Jedná se o dvůr domu T.G.Masaryka 941, 942. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o pozemky města i s přiléhajícími budovami, je parkování volně přístupné všem.

17.12.2017, 11:50 - rostik

Dobry den. Chtěl jsem se zeptat jaky mate postup při ohlašeni nelegalniho kaceni stromu. Soused je den co den v lese a vesele si kaci. Suche stromy mi jsou celkem fuk ale ušlechtile buky a duby, to už přehani. Navic jezdi na babetě a malotraktoru VARIK do zakazu vjezdu k řece. Mužu Vam zavolat v tomhle připadě ? Udělate s tim něco? Děkuju za odpověd.

Strážník: Dobrý den. S určitostí přivítáme Vaše upozornění.

7.12.2017, 9:29 - Petr Král

Dobrý den, prosím vás mám dotaz ohledně parkování dodávek v obytné zoně ? Existuje nějaká vyhláška města , která toto nějak omezuje či upravuje? Konkrétně se jedná o dodávku soukromé firmy , která na našem dvoře pravidelně parkuje na místě ,které si sami vlastníci domu udělali a nyní nevíme zda je možné toto nějak vyřešit? Auto zabírá místo pro dvě osobní auta. Předem děkuji za odpověd.

Strážník: Dobrý den. V obecné rovině se v takovýchto zónách může parkovat jen v místech označených jako parkoviště. To definuje silniční zákon 361/2000 Sb. Žádný jiný právní předpis města to neupravuje. Dále v textu píšete " parkoviště, které si vlastníci domu udělali". Z toho by se dalo usuzovat, že se jedná o soukromý dům, pravděpodobně se soukromým parkovištěm. V takto řádně označeném prostoru poté dodávka, pokud není majitel rovněž spoluvlastníkem, parkovat neměla. Pokud ale nejde o soukromé vlastnictví, tak je volně přístupné k parkování všem a nemělo by vůbec bez povolení správce komunikace vzniknout. Zkuste uvézt konkrétní místo, pokud to je v katastru města Bohumína. S pozdravem.

26.9.2017, 22:34 - L.K.

Pěkný večer, dne 25.9.2017 jsem volala k vám na stanici ohledně potulujících se psů, jednalo se o dvě fenky, jedna byla ještě štěně tmavé barvy. Zajímalo by mě jak slečny dopadly. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Byli umístěni do útulku v Bohumíně Šunychlu.

14.9.2017, 23:01 - Anonym

Dobrý večer,žlutý dům pod Pudlovským mostem kde máte kameru jezdím tudy denně a mám pocit že zde panuje čilý obchod s pervitinem.Nemáte takový pocit taktéž??

12.9.2017, 0:05 - Jakub z Pudlova

Dobrý den Bylo by možné, zaměřit se více v prevenci na Pudlov ? Ovoce a zelenina na zahradě ještě nestačila ani dozrát a tzv. nepřizpůsobiví zase začínají krást. Na zahradě opět rozstříhaný plot a ukradené ovoce a zelenina. NEBO JE TO SNAD NORMÁLNÍ, NOSIT V KAPSE CVIKAČKY NA PLOT ? Jak se máme proti těmto zlodějům chránit, když plot pro ně nic neznamená ?

11.9.2017, 9:37 - Jarda

Dobrý den, z důvodu opravy silnice Michálkovická si spousta řidičů zkracuje cestu z Michálkovic do Rychvaldu a Orlové po úzké cestě Březová. Ne jenom, že je na této cestě omezená rychlost na 30km/hod, kterou v drtivé většině řidiči nedodržují, ale jezdí tady i nákladní auta nad 3,5 t. Kdy tyto automobily na tuto cestu mají vjezd zakázán mimo zásobování. Na tuto záležitost jsem již informoval telefonicky. Můžete se prosím na toto zaměřit ? Po této cestě chodí spousta dětí a starších lidí a k nehodě není daleko. Děkuji.

Strážník: Dobrý den. Provedli jsme v dané lokalitě měření rychlosti.


Strana:  |< | << | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >>


Copyright © 2006 - 2019 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz