Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

4.12.2012, 17:49 - L.K.

Ctěl bych touto cestou poděkovat Mě.pol a zvláště strážníkovi Kroščenovi, za pomoc, kdy jsem si před Lídlem uzamkl vozidlo i se psem a klíče zůstaly uvnitř auta.

Strážník: Vašeho poděkování si velice vážíme. To že můžeme občanům pomoci bereme jako samzřejmost a to, že nezůstala bez povšimnutí nás v motivaci jen umocňuje. A to i v kontextu převažujících nespokojených reakcí objevující se v této rubrice.

29.11.2012, 22:19 - kos 328

Píšete,že Na základě informací majetkového odboru MěÚ byla s nájemníkem již věc řešena, kdy byla přislíbena náprava, byt údajně nepronajímá. Ale PČR stále řeší nějaké dožádačky k panu Matysiokovi a za minulý půl roku ho nezastihli, tak otravují sousedy,jestli nevědí, kde se nachází. A majetkový obbor věc s nájemníkem řešil. Pracovníky majetkového odboru bych okamžitě zaměstnal jako policisty a objesněnost by byla na 100% Natož z nájemníky domu 328 o dané situaci nikdy nikdo nehovořil. Tak mi vysvětlete, jak vlastně probíhá šetření. ASI OD STOLU , JAK JE ZVYKEM.

Strážník: Informace vlastníka nemovitosti v dané věci jsou konkrétně takové, že ve vztahu k možným skutkům dějícím se v daném bytě byl s nájemníkem bytu veden pohovor za účelem sjednání nápravy pod " pohrůžkou" výpovědi z nájmu. Kontroly ze strany vlastníka proběhly a budou probíhat dále. Věc bude dále pod drobnohledem sledována a činěny kroky vedoucí k nápravě.

25.11.2012, 9:52 - Prásk

Dobrý den, dneska jsem si přečetl tento článek ze dne 25.10.:Podkrovní byt Kostelní 328, přihlášen na Marek Matysiok, on sám tam již půl roku nebydlí, pronajímá ho načerno. V pátky a soboty v noci navštěvují byt podezřelé osoby,i několikrát za noc.Pro bylinky tam asi nechodí.a s politováním Vám oznamuji, že skutečnosti v článku popisované jsou pravdivé a ani po měsíci se nic nezměnilo. Byt je stále pronajímán načerno a chodí do něj podezřelé individua.

Strážník: Na základě informací majetkového odboru MěÚ byla s nájemníkem již věc řešena, kdy byla přislíbena náprava, byt údajně nepronajímá, kdy přislíbil, že se "časté návštěvy již nebudou opakovat". Městská policie nepřijala žádné tel.oznámení upozorňující na danou skutečnost, aby mohla operativně zasáhnout. Informace o možné drogové souvislosti jsme předali příslušnému útvaru PČR. Tato rubrika není on-line, takže není okamžitým impulsem k možnému operativnímu zásahu MP. Má poradenský charakter. Váše další reakce byla smazána, protože součástí tohoto celého systému je rovněž dodržování pravidel slušného chování "psaní"

23.11.2012, 13:16 - andrea

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, jak jste zhodnotili situaci s parkováním aut na trávě za domem čp. 304,305.. ul Trnkova? Auta tam parkují dál, a trávy ubývá a ubývá. viz dotaz ze dne 15.10. 2012. Co se týče bezpečnosti v této části města tak je to taky docela nebezpečné se po setmění vracet kolem Kauflandu, garaží směrem ul. Trnkova...

Strážník: Vzhledem k tomu, že v takovýchto a jim podobných místech nejsou jasně vytyčeny pozemková rozhraní a k faktu nutnosti vzniku plochy pro parkování jsme předali celou věc příslušnému odboru k dořešení.

17.11.2012, 13:52 - petr...

Dobrý den, dvorek,jak je štefanikova,spojovací,u kotelny u rehabky,..ještě to není dávno,kdy jste mě pokutovali,teď někdo ukradl značku,asi místní a stojí tady aut jak blázen,stěžují si i sousedi,dejte tady co nejdřív značku zpět,třeba teď tady stojí toyota 6t3 9333, už celý den na trávě.Tak jak to je?,už tady můžou všichni parkovat??

Strážník: Dopravní značka byla odstraněna na základě nespokojenosti občanů. Byly na místo osazeny sloupky, které upozorňují na výjezd z místa ležící mimo komunikaci. Vzhledem k šířce komunikace nedoporučujeme parkování, jelikož při více vozidlech tyto by museli přejíždět přes travnatou plochu nebo chodník.

29.10.2012, 15:56 - jarda

to je tedy divné,protože jdou od ostravy přívoz,po Bohumín,v šunychlu vyrušil zloděje,utekli,v Bohumíně se ztratili 3 octavie a s jednou neujeli,protože měla tajný vypínač na palivo,takže odkuď to asi mám??Nějaké info od majitelů aut a nějaké info od policie čr.měli by jste spolupracovat.Možná se hlásí krádeže na státní policii,proto nevíte o krádežích.ale světe div se,na Bohumíně se přepadává,krade,vykrádají majetky.V šunychlu vlezl dokonce zadem do baráku a šmejdil u kolegy v bytě,tak drzí,že chtěl ještě půjčit peníze.

Strážník: Nevím odkud berete tyto informace o odcizených vozidlech, ale statistické údaje které vede PČR jsou zcela jiné.

27.10.2012, 10:30 - jarda

zdravím,tak prý se zase kradou auta,vím to od policistů,hlavně octavie,felicie,fabie,děláte nějaké opatření??děkuji

Strážník: Nezaznamenali jsme zvýšený nápad trestné činnosti v této oblasti.

25.10.2012, 19:31 - xxx

Podkrovní byt Kostelní 328, přihlášen na Marek Matysiok, on sám tam již půl roku nebydlí, pronajímá ho načerno. V pátky a soboty v noci navštěvují byt podezřelé osoby,i několikrát za noc.Pro bylinky tam asi nechodí.

Strážník: Vaše informace byla předána příslušnému odboru MěÚ.

25.10.2012, 17:09 - JanaM

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli strážníci ví o situaci kolem budovy dětských lékařů na ulici Nerudova. Tím, že je tam nějaká prodejna, schází se tam lidé, co holdují alkoholu a je to tam hrozné. Člověk, aby se tam bál vůbec projít, postávají kolem ne zrovna ve střízlivém stavu. A to samé na lavičkách naproti drogerie Rossmann.

Strážník: Víme o těch problémech a snažíme se je řešit.

22.10.2012, 8:43 - Jura

Co se stane, když srazím v mlze neosvětleného cyklistu?? Jeho vina nebo jsem snad já měl PŘEDPOKLÁDAT?? Dnes jich pár bylo - ono ani ty osvětlené kola nebylo vidět.

Strážník: Otázka výše míry viny nebo neviny je v tomto případě složitá. V každém případě by byla vina na Vaší straně, kde míru spoluviny cyklisty by musela stanovit PČR.


Strana:  |< | << | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz