Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

15.10.2012, 8:18 - Andrea

Dobrý den, můžete prosím upozornit obyvatele ulice Trnkova čp. 304,305,306.... aby neparkovali svá auta za domem na trávě, nebo za chvíli nebudeme mít kolem ani trochu zeleně. Děkuji.

Strážník: Zhodnotíme situaci.

8.10.2012, 19:24 - Hajný Vít

Můžou na ulici Přední -- jezdit kamiony?Jak to že Fa Gazda tam má překladitě drůbeže a vajec.

Strážník: Pokud není uvedená ulice omezena dopravním značením a pokud má fa Gazda sídlo v místě trvalého bydliště, tak můžou.

29.9.2012, 17:44 - Cyklistka

Dbrý den, chtěla jsem se zeptat, kdo má přednost při přejíždění silnice, když já jako cyklista, jedu po cyklostezce a chci přejet z chodníku na chodník. Děkuji

Strážník: To záleží na způsobu kontrukce dané cyklostezky. Zpravidla ale jde o nutnost cyklisty dát přednost v jízdě. Vodítkem by Vám mohlo být vodorovné dopravní značení na cyklostezkách v místech křížení s komunikací.

29.9.2012, 13:16 - anonym

Nevím na koho platí ten stejný metr, ale na majitele oktávky, který parkuje před domem na Jateční 1153 asi ne! Včera ráno měl botičku, odpoledne už ji tam neměl,ale parkuje vesele před domem dál!!!

Strážník: Někteří lidé opakovaně nechtějí dodržovat stanovená pravidla této společnosti, proto musí být jejich chování řešeno na jiném stupni, kde jsou sankce mnohonásobně vyšší.

24.9.2012, 8:40 - xxx

Nejste vůbec operativní, již 10 dnů nikdo na dotazy nereaguje.

23.9.2012, 20:13 - anonym 2

hmm,to samé ve dvorku u nás,sice tady vjet auta můžou,ale parkují na trávě,na chodníku,taky to asi nevadí,kde?,jak je kotelna u rehabky,tak tam je vjezd do dvorku.

Strážník: Provedli jsme několikadenní kontrolu s negativním výsledkem. Budeme rádi, když nás na případnou aktuálnost upozorníte.

23.9.2012, 19:02 - anonym

Před domem na Jateční ul. č. 1153 parkují na žlutě vyšrafovaných místech opakovaně auta celou noc. Jezdíte kolem a nevadí Vám to? Vždyť v rubrice Ptejte se, na tento dotaz odpovídáte, že toto kontrolujete. Ono asi záleží kdo tam parkuje, že?

Strážník: Na všechny by měl platit stejný metr. I v tomto případě zintenzivníme kontroly.

17.9.2012, 18:53 - bezručova

Zákaz prodávání chlastu,alcohollu a na bezručové ve večerce se nálívá dál,jinak na 100% vím,že ještě nedávno prodávali rum a ten nebyl kolkovaný.

Strážník: Váš poznatek jsme předali policii ČR

14.9.2012, 20:28 - halo

jo taky vám sdělím ještě jednu věc,vangelis,stačí jít do kebabu,když uvidíte jeho kiu sportage stát u kebabu,je tam,vypije dva piva a sedne za volant,jezdí si po silnici kilem,ještě ho nikdy nikdo nechytil,fakt supr,jen dál kontrolujte jen felicie,favority,.nemá cenu se ani rozepisovat,kontrolujte často a hodně,i kdy mě zastavíte několikrát denně,mi to nevadí,ale za celé léte co jezdím,mě nikdo nikdy nezastavil,

Strážník: Mezi základní pravidla lidského chování je i slušné vyjadřování ať už v jakékoliv formě. Už několikrát jsme upozorňovali na tuto nutnost a skutečnost že tato rubrika má plnit funkci zejména poradenskou, což vyplývá již z mota celé rubriky. To je vysvětlení proč byl smazán předchozí Váš "dotaz". Měření rychlosti strážníky MP je ryze okrajovou činností a tak tomu bude nadále. Zajištění obecného veřejného pořádku bude vždy priorotou č.1. Každé Vaše upozornění na nějaké nekalé jednání nám zvyšuje šanci na odhalení a tím i zvýšení kreditu bezpečnosti občanů samotného města. Za to jsme rádi. To, že Vás nikdo za celé léto nezastavil svědčí o skutečnosti, že jste řidič, který dodržuje pravidla v silničním provozu. Nebo je tomu naopak ?

11.9.2012, 16:39 - Bohužel jen anonymně

Přál bych si aby si Městská policie třeba ve spolupráci s Policii ČR udělala dopravně bezpečnostní akci některou sobotu a neděli v době od 07.00 do 10.00 hodin dopoledne poblíž restaurace ELBA /bývalý Richtr/ na ul.ČSA v Bohumíně,kde pravidelně přijíždějí řidiči motorových vozidel na občerstvení/alkoholické nápoje včetně piva/ a po několika desitkách minut usednou za volant a pokračují v jízdě.Řidiči zejména odstavuji svá vozidla na ul.Okružní/Albert/,ČSA a tř.Dr.e.Beneše než vkročí do restaurace.Zvýšení bezpečnosti by určitě neuškodilo,neboď takovýto řidič může srazit třeba i Vašeho člena rodiny a tragédie je na světě.

Strážník: Pokusíme se zaměřit i na tuto oblast.


Strana:  |< | << | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz