Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

7.9.2012, 19:55 - Anonym

Dobrý den! Na ulici tovární, začíná mládež porušovat zákon jak se jen dá. Kromě veřejné projekce hudby z věžáku, požívání alkoholu na veřejnosti, kouření na dětském pískovišti, rušení nočního klidu a kouření marihuany začínají už na pískovišti a vedle něj zakládat černou skládku. Když dokouří cigaretu tak nedopalky hází na zem, když dopijí pití(jak alko nebo nealko) láhve končí na zemi, veškeré odpadky odhazují na zem a navíc už si donesli i plech který je pohozen na zemi. Dále jim tam pobíhají dva psy oba bez vodítka a náhubku. Dále bych rád podotkl, že na místě pro vozíčkáře si parkují auta jak chtějí. A na mostě se mi stalo, že jsem málem srazil cyklistu, který se v polovině kopce rozhodl sesednout, a nabrat dech. Jenže se rozhodl odpočívat v cestě. Zkuste zvednout svá pozadí od káviček a koláčků a začít něco dělat. Jinak dané problémy poženu výše. Na mládež na tovární jste totiž byli upozorněni několikrát a stále se nic neděje.

Strážník: Budeme v dané oblasti provádět častější kontroly.

17.8.2012, 20:08 - Anonym

Dobrý den! Chtěl jsem se zeptat proč policie v období prázdnin nejezdí na ulice Tovární a Budovatelská? Drahá mládež zde dělá během dne nehorázný bordel od kouření marihuany popíjení alkoholu až po veřejnou projekci hudby. Lidé se bojí cokoliv říci, protože když to sem tam někdo zkusil setkal se s urážkami a vyhrožováním. Mimo prázdniny tady krouží strážníci skoro denně a ted přes prázdniny tady policisté nezavítají. Proč?

strážník: Strážníci vykonávají kontrolní činnost na jednotlivých místech města stále stejně v nepravidelných cyklech. Nemyslím si, že by četnost kontrol na ul.Tovární byla menší.

13.8.2012, 21:32 - reno

Krásně promazáno. Že by cenzura, hlavně co se týče cyklistů??? Bravo!!

Strážník: Promazány jsou pouze upozornění občanů na určité situace, skutky a texty mající formu vyměňování si názorů ať už v jakékoliv podobě mezi sebou. Dotazy v jakékoliv podobě jsou zachovány, k tomu tato rubrika byla vytvořena.

27.7.2012, 12:08 - Anonym

Musí mít policisté, kteří měří rychlost v obci, oblečenou reflexní vestu? Musí být měřené místo nějak označené?

Strážník: Nemusí, ale v rámci bezpečnosti a včasné vïditelnosti se tomu tak děje. Meřené místo nijak označené být nemusí.

18.7.2012, 14:38 - ternap

Proč nevyužívá cyklostezky Váš nejvyšší velitel? Pravidelně jezdí v rozporu s předpisy (tzn. po cestě).

Strážník: Už byl řádně poučen.

16.7.2012, 22:06 - garážník na mírové

Měřte prosím rychlost i na ul. Mírové, mám garáž nedaleko hlavní cesty a pozoruji, že každý den tam jezdí auta dalece i přes 100km/h. Je to někdy fakt fičák.......až nme to štve, jak si to mohou ti řidiči dovolit. Děkuji

Strážník: Po celou dobu práznin se zaměříme na všechny technicky možné komunikace města.

9.7.2012, 15:52 - janek M.

Proč nejsou na křižovatce u kina přechody pro chodce?Ta cesta přece není tak široká ,aby to tam nešlo namalovat.Je to tam o hubu hlavně od Natury směrem k pěší zoně.

Strážník: Nebylo to tehdy součástí projektové dokumentace a to i z toho důvodu, že nevyhovují technické parametry uvedené komunikace pro zřízení zmíněného přechodu.

30.6.2012, 20:54 - Milan

Dobrý den, podle vyhlašky "Oheň se nesmí rozdělávat v lese, ani do vzdálenosti 50 metrů od okraje lesa." vztahuje se toto ustanovení i na soukromý pozemek? Jde mi to, že kousek od našeho domu, je parcela, kde soustavně hoří otevřený ohen, někdy do výše i 2m, je to přímo pod stromy lesa, loni jim shořela chata, ale jak je vidět nepoučili se, že tehdy neshořel les byla spíš shoda okolnosti. Domnívám se že ted když je sucho, je to dost nebezpečné.

Strážník: Litera zákona je platná i na tento případ. pokud by k tomu docházelo nadále, klidně se ozvěte a my nebo hasiči sjednají nápravu.

22.6.2012, 18:22 - Jirka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli stále provádíte v Bohumíně čipování jízdních kol? Jeslti ano, tak kam si s kolem můžu zajít a kolik to stojí??? Děkuju za odpověď.

Strážník: Provádíme v pracovní dny Po-Pá 08.00 - 14.00 hod. Cena čipu je 350,- Kč pro občana města Bohumína.

20.6.2012, 23:12 - Opravdu povedena akce

Opravdu povedena akce ktera nema období.Jak je možne.1:ujižděl policii.2:Auto nemělo stk.3:Měl v sobě Drogy.4:nevlastníl řidicky prukaz.5:Težce srazil chodkini.6:ohrožoval lidi kolem sebe.7:je to dyler.Jak je možne taky postup policie že ho pustila domu po cca 3hod.Za to všechno co provedl.Jaky to je postup policie Děkuji za odpověd velmi mě to zajima

Strážník: Vaši otázku adresujte tomu kdo je kompetentní takovým způsobem ve věci rozhodovat. Městská policie to určitě není.


Strana:  |< | << | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz