Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

13.1.2017, 14:55 - Ivan

Dobrý den, kde se dočtu jména lidí s trvalým pobytem na Masarykove 158? Děkuji

Strážník: Dobrý den. O takovýchto konkrétních informacích vzhledem k ochraně osobních údajů se nedočtete. Pouze Vás můžeme informovat ve vztahu k počtu takto evidovaných občanů, kterých je na této adrese 1433.

30.12.2016, 20:33 - Nerudova

Dobrý večer, prosím o zvážení možnosti pořízení kamery před ordinaci AB VET, aby viděla na celé parkoviště. Jelikož jsem kuřák, tak z balkónu pravidelně sleduji "sportovce" na kolech, jak objíždějí auto po autě a svítí do nich baterkami. Pochybuji, že tam něco zapomněli. Buď jeden nebo dva. Teď mezi svátky v podstatě denně... Díky

Strážník: Víme o které lidi se jedná, monitorujeme jejich pohyb. Některé z nich jsou již ve výkonu trestu.

12.11.2016, 19:50 - Kuneš

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat, kde si můžu stěžovat na postup policie. Jedná se o to, že jsem měl vykradený dům, policisté přijeli na místo, kdy na místě nezajistili žádné stopy a odmitli vzít na místo i technika, který by posoudil jestli tam jsou nějaké stopy, které by bylo možné zajistit. Děkuji za odpověd.

Strážník: U té policejní složky, která prováděla úkony.

2.11.2016, 8:41 - Skřečoňačka

Dobrý den, myslím, že spoustu lidí by zajímalo co může být za "výbuchem", který otřásl nejen Skřečoní ve čtvrtek 27.10. kolem deváté hodiny večer tak, že se nejen s náma zatřásl dům, sousedé dokonce mysleli, že jim to vysklí okna. Spousta lidí vyběhla ven, ale co vím, tak se nikomu nepodařilo zjistit co to vlastně bylo. Již v minulosti se čas od času se nějaké výbuchy ozývaly, ale takový silný jako nyní jsem ještě nezažila. Řeší nějak policie co za těmito výbuchy může být?

Strážník: Nemáme relevantní informace.

30.10.2016, 16:22 - Lenča

Dobry den založili jsme skupinu na fb týká se to města Bohumín,protože krádeže kol narůstají,dealerů tu je požehnaně tak samo feťáku,přepadává se atd.,aby každý dotyčný Bohumińák sdělil svou zkušenost kdo co ví,přece jen někdo nechce jít na polici někoho udat a mě zajímá jestli se můžou zveřejňovat fotky dotyčných nebo co vlastně se může zveřejnit

23.10.2016, 15:59 - Jack

Zdravím, kamarád dostal pokutu za to, že jel na longboardu po cyklostezce. Chci se tedy zeptat když je ze zákona člověk na longboardu brán jako chodec "chodec je i osoba, která, ... pohybuje se na lyžích, kolečkových bruslích nebo obdobném sportovním vybavení" (§2/j zák.361/2000sb.), znamená to tedy, že máme jezdit spíše po chodníku mezi lidmi než po cyklostezce, kde mi to přijde mnohem smysluplnější? Díky, klidnou službu.

Strážník: Smysluplnější možná, ale musíme respektovat zákon.

18.10.2016, 4:13 - Dobrý den..

Proč na mě pokřikuje příslušník MP Bohumín,cituji:"Máš problém?"na ulici Fibichova o cca druhé hodině ranní? Neznáme se,rodinná přízeň nejsme,dopravního přestupku dle reglementu z vyhlášky o MP jsem se nedopustil.Tak proč to?

Strážník: Bezdůvodně by takto žádný strážník určitě nepostupoval.

4.10.2016, 22:31 - Tomáš

Dobrý den, jak mám postupovat v případě, že mě v obci vysokou rychlostí předjede auto za použití modrých blikajících světel za čelním oknem, a nejde o vozidlo policie? Když pak zastavím a vidím toto vozidlo stát na parkovišti u Rychvaldské pekárny v Dolní Lutyni, má smysl volat policii? Máte nějaké možnosti trestu, pokud je toto vozidlo odstavene, modré blikacky vypnuté a řidič stojí vedle? Tito řidiči tam stojí často okolo 22:00, kromě občasného hluku ale zjevně nedělají nic nezakonneho, pokud zrovna nejsou za volantem. Děkuji.

Strážník: V takovém to případě zákon určitě porušován je. Zavolejte k věci policii, která si přinejmenším provede lustraci osoby, kterou už dále bude mít v hledáčku.

28.9.2016, 22:14 - řidič

Ulice Slezská, obchod s autodíly MROAUTO. Neustále se opakující situace kdy vozidla polských majitelů popř. zaměstnanců této firmy parkují v zákazu, v protisměru a určitě blíže než 5 m od hranice křižovatky. Pro řidiče vyjíždějící od náměstí problematický výjezd se "stopky". Tak by asi nebylo od věci, aby strážnici MP tam jen nejezdili v pracovní době nakupovat a to mi k...a věřte že tam stojí velmi často a v obchodě setrvávají velmi dlouho, ale tyto dopravní přestupky proti bezpečnosti silničního provozu řešili. Jen mi nepište tu stupidní větu, že se na tuto lokalitu zaměříte. Je mi jasné, že "361" ti vaši strážníci neovládají (většina ani vaši "553") ale to by jste chlapci mohli zvládnout.

26.9.2016, 19:37 - Jan Wodecki

Dnesni incident ohledně návštěvy na Nerudove 1158 jsem se dozvedel kdo navštívil mou manželku ohledně elektřiny. Udajne to byl Michal Bažo.Police to chtěla vědět.Strana:  |< | << | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz