Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

29.5.2022, 11:26 - Jirka

Dobrý den. Můj dotaz je na parkování aut na hlavní ulici Štefánikova,které je podélné ve směru na křižovatku u Vangela směr park.Stale zde parkují vozidla s polskými SPZ stojící v protisměru!!tak jak může vozidlo parkovat do protismeru přes plnou čáru?? Nikdy jsem neviděl tyto řidiče pokutován ani dávat lístek přes dveře vozidel...

Strážník: Dobrý den. Myslím si, že parkování samotné je u strážníků určitou prioritou. Zejména proto, že parkovacích míst je nedostatek, ale i také proto, aby toto parkování mělo formu jakou má mít. Myslím si že v tomto smyslu bylo uděleno spoustu sankcí. Mohlo se stát, že jsme tam zrovna nebyli, ale nemůžeme být vždy a všude.

23.5.2022, 22:09 - Chodec

Nešlo by s větší razancí kontrolovat elektro kola a koloběžky na chodnících? To co se v poslední době děje, je neúnosné. Absolutně neberou ohledy na chodce. Mělo by se to legislativně regulovat. Desetileté děti jezdí 30-40 km/h.

Strážník: Dobrý den. Snažíme se pokud to jde všechny tyto cyklo kolo elektro vytlačovat na cyklostezky nebo jiná bezpečná místa. Prozatimní legislativní předpisy nedovolují strážníkům jiné kontroly.

12.5.2022, 23:00 - Milan T.

Dobrý den. Já bych se chtěl zeptat jak je to se zahrádkami v hospodě? Většinou se v deset všude zavírá jen v City kafe to žije mnohdy do jedné hodiny ranní,kdy se zákazníci sedící venku vesele baví a mezi domy to je teda znát. Dekuji

Strážník: Dobrý den. Všechny zahrádky by měli ukončovat rest. činnost ve 22.00 hod. Někdy musíme provozovatele na ukončení této činnosti upozornit. Občané ale i pak mohou na daném místě setrvat a komunikovat nadále. Sami dobře víme, že u zmiňované restaurace, v takto zastavěné oblasti i tato obyčejná komunikace budí pocit rušení nočního klidu.

28.4.2022, 14:21 - Eckon

Dobrý den, kdy konečně začnete řešit opilé, sprosté a uřvané bezdomovce u nádraží? Pro ně neplatí zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti. Nemluvě o močení v přilehlé zeleni. Líbilo by se vám kdyby toto divadlo denně muselo sledovat vaše dítě? Normální pracující člověk by si na tyto lavičky neseděl.... Tak k čemu tam jsou? Věřím že určitě nejsem jediná a laxnost MP mě dost pobuřuje? Od chvíle co probíhá oprava prostoru před nádražím se zde ani hlídky nevyskytují."od nekad jsem to zkopiroval takze furt do kola"

31.3.2022, 12:49 - Jiří

Zdravím, na sociálních sítích probíhá diskuze o vymahatelnosti parkovacího stání pro rodiny s dětmi před prodejnou Lidl. Maminky s dětmi si stěžují, že tyto místa využívají řidiči bez dětí a ti zase oponují, že toto nijak v zákoně ošetřeno není. Jak to tedy prosím je, kdo může tyto stání využívat? Díky.

Strážník: Dobrý den. Uvedená parkovací místa jsou rozšířena a označena informativním symbolem proto, aby maminky s dětmi a případnými kočárky měly dostatek místa pro vystupování a opačně. Vymahatelnost v daných případech není žádná. Je to jen a jen o lidech.

17.2.2022, 16:05 - občan S

Dobrý den. Prosím o častější kontroly ve vnitrobloku na ulici Jateční 241,212,183 auta stojí pravidelně na chodníku před vchody.Tedy nevím jestli to je chodník nebo místa na parkování.Děkuji

15.10.2021, 20:40 - M.

Dobrý den, co je potřeba udělat a mít, pro to abych mohla být ve vašich řadách a pracovat pro městskou policii v Bohumíně? Předem děkuji za odpověď.

Strážník: Dobrý den. Momentálně máme plný stav, ale můžete zaslat životopis s kontaktními údaji, abychom Vás pro případ potřeby mohli zařadit do evidence uchazečů. Strážníkem může být občan České republiky, který a) je bezúhonný, b) je spolehlivý, c) je starší 18 let, d) je zdravotně způsobilý, e) dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou a f) má osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů (dále jen "osvědčení").

15.10.2021, 15:10 - ...

Jak dlouho budou muset snášet obyvatelé nesmyslné parkování ve dvoře na ul. Masyrykova 944 - 941, kdy např. dodávka stojí na trávníku a zároveň zablokuje auto, které tam stojí zaparkované a nebo auto blokuje příjezd složek IZS k domu 890 ul. Studentská v tomto dvoře. Tento nešvar se rozmohl v posledních 3 měsících. Mohli by se strážníci na toto zaměřit, zda to je v souladu s předpisy.Děkuji

Strážník: Podíváme se na to.

14.10.2021, 20:07 - Občan H.

Jak řešit hlasitou hudbu z restaurace U Zvonu? Nově diskotéky, tím že si okna vycpou skelnou vatou, tím nic nevyřeší. Pochybuji, že jsou dodržovány proticovidová opatření a o nalévání mladistvým ani nekomentuji. My slušní sousedé se chceme vyspat nebo si sednout ven přes den. Tento pátek a sobota to bude opět randál, kravál a bordel

Strážník: Na dodržování proti covidových opatření, dostatečné uzavření oken objektu a narušování občanského soužití včetně rušení nočního klidu občany mimo objekt, dohlédneme my, policie obecně.

2.10.2021, 16:55 - Adam

Dobrý den mám dotas na rušení občany hlasitou hudbou že city Cafe a je jim jedno jestli je to ve dne nebo v oči každou chvíli volám na MP a vůbec si z toho nic nedělají jak to mám řešit??? Dekuji

Strážník: Dobrý den. Na řešení tohoto jednání jsme tady my, policie obecně. Pokud vím, vždy když došlo na zásah policie ať už to bylo na základě oznámení nebo z vlastní kontrolní činnosti, došlo ke sjednání nápravy.


Strana:  |< | << | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz