Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

1.9.2021, 10:21 - Anonym

Dostal jsem nálepku za "špatné parkování" za náměstím v cenru Bohumína naproti bývalé trafiky, stání je zde na "parkovací hodiny" ale vaši kolegové mi říkali že čas na těhle parkovištích neřeší, stačí že za oknem jsou viditelně umístěné parkovací hodiny tak tedy fakt nechápu kde mají lidi pracující v centru parkovat, asi raději auto pohodím někde na pěší zónu na chodník, kde to očividně vůbec neřešíte že auta stojí celý den a blokují provoz... Mimo jiné, nálepka byla rozmočená jelikož pršelo, zbytky lepidla poškodily lak a gumové těsnění u zadních dveří. Auto nechám vyčistit a rozleštit detailingovou firmou, kde vá můžu poslat fakturu na proplacení za vzniklou škodu ? Trošku se zamyslete hoši a raději řešte důležité věci a né takové krávoviny... chápu že je potřeba naplnit městkou kasičku ale rozhodně né tímhle způsobem!Hrábněte si do svědomí, kontrolujte taxikáře a rozvozce jídla co po centru jezdí 80km/h, projíždí zákazama, lidi jezdící v protisměru v jednosměrných ulicích ( ulice Studentská) , obtěžující opilce u nádraží a podobně. PŘEJI PĚKNÝ DEN!

Strážník: Rád bych se dozvěděl, který strážník Vám tuto informaci podal. Je to totiž pracovní postoj strážníka na potrestání. Takto vytvořená parkovací místa na parkovací kotouč s časovým omezením slouží právě občanům, kteří si potřebují vyřídit záležitosti a doba povolená na parkování jim na to postačí. Našim úkolem rozhodně není plnění obecné kasy. Pokud se už strážník rozhodne (a jiné okolnosti tomu nebudou bránit) vyřešit přestupek na místě v příkazním řízení, určitě k tomu bude přistupovat vždy lidovým způsobem. Za celou dobu používání informačních nálepek o přestupku, které se lepí na boční stranu vozidla u řidiče, tato nikdy nezpůsobila na vozidle jakoukoliv škodu. Pěkný den.

10.8.2021, 11:56 - ….

Zdravím je možnost přihlásit se k MPO bohumin? A kdyžtak jak ?

Strážník: Momentálně je plný stav, ale abychom Vás mohli zařadit do evidence, je potřeba se dostavit. Po - Pá 07.00 - 14.00 hod.

13.7.2021, 10:50 - Řidič Skrecoň

Dobrý den. Mám dotaz kdy začnete kontrolovat cyklisty ve Skřečoni? Pokud nejezdí v trikotu po cestě, místo po cyklostezce, tak jsou časté případy, že jezdí po chodníku a v protisměru. V takovém případě, hlavně když cyklisté jedou směrem na lutyň, tak je vyjíždějí s autem opravdu adrenalinovy zážitek. Dnes když jsem musel couvat mě jeden takový ještě osočil, že jedu pomalu. Jel po chodníku a v protisměru. Myslím, že kdyby se MP na takové zaměřila, tak by pokuty vydělali na veškeré potřebné rekonstrukce ve městě. Situace je opravdu vážná

Strážník: Dobrý den. Vždy, pokud v daném místě provádíme dozorový výkon služby a na všech komunikacích v rámci katastru města upozorňujeme, vysvětlujeme a sjednáváme nápravu u cyklistů takto v rozporu se zákonem jednajících, jak uvádíte. Děje se tomu tak nejen v dané části Bohumín Skřečoň, ale obecně řečeno všude. Chápeme Vaše rozhořčení, ale nemůžeme být v dané chvíli na všech takto kritizovaných místech neustále, jak to po nás občané města požadují.

30.6.2021, 22:03 - občan

Vážená Městská policie,myslím si,že jste zde v našem městě od toho,aby jste dbali na dodržování vyhlášky města.V případě porušování této vyhlášky by jste měli ihned zasáhnout.To ovšem asi neplatí na ulici Nádražní a 9.května .Na těchto ulicích se nachází dvě ubytovny a jejich obyvatelé si zde vyhlášku města vykládají po svém.Vysedávání na židlích na veřejném prostranství,uprostřed cesty atd. popíjení alkoholu,hluk,nepořádek atd. to vše je zde na každodenním pořádku a to i pod tou vaší kamerou ,kterou jste zde dali proto ,aby zde byl klid.Nechápu proč toto neřešíte a jenom přihlížíte ,jak tito nepřizpůsobiví občané svým chováním terorizují slušné pracující občany .Je otázka času ,kdy se zde něco stane ,protože těmto vysedávajícím se třeba nelíbí ,když chce projet auto a oni musí uhnout,když je někdo okřikne za hluk a nepořádek atd.Doufám ,že vaše odpověď ,zaměříme se na tuto lokalitu bude pravdivá a začnou zde dodržovat vyhlášku města i osoby z ubytoven tak ,jak to dělají ostatní slušní občané Bohumína.Jestli chtějí vysedávat venku ,ať jdou na lavičku do parku ,tam nikomu vadit nebudou a můžou hulákat jak se jim chce.

29.6.2021, 20:22 - Pavel

Skoro každý den, když neprší, tak se po městě projíždí motorkář, který to strašně rád turuje do otáček. Štefánikova rovinka tam a zpátky, někdy udělá i několik koleček. Většinou od 19-21 hodiny a určitě nejede max. 50km/h. Asi to je v pořádku.

Strážník: Dobrý den. Od doby, kdy jste na na tuto věc upozornil, jsme nic podobného nezaznamenali. Zkuste nám v tom pomoci tím způsobem, že nás na to tel. upozorníte. Děkujeme, pak sjednáme efektivní nápravu.

28.6.2021, 11:58 - Martin vrbické jezero

Když nesmím jezdit k jezeru autem tak doporučuji zvíšit kontroly u jezera kvůli vjezdu tahám se s tunou náčiní od parkoviště a na tzv. Poloostrově bývají často zaparkované vozidla u vody a projede jich tam denně zhruba 5 děkuji

24.6.2021, 18:32 - Šárka

Dobrý den, chci se zeptat, proč Vám nevadí, že denně stojí na Šunychelské ulici zaparkované auta částečně v cyklostezce? Je to nebezpečné,když uprostřed tankodromu stojí ještě překážky.Mi to vadí a hodně.

Strážník: Dobrý den. Tento stav v rámci možností již delší dobu sledujeme a řešíme.

8.6.2021, 11:06 - Martin

Dobrý den chtěl bych se zeptat smím jako rybář s platným povolením k lovu dojet autem k vrbickemu jezeru vyložit si věci z auta u vody a následně odjet a zaparkovat na příslušném parkovišti dekuji

Strážník: Dobrý den. Nesmíte.

2.6.2021, 1:53 - Anonym

Když soused na souseda zavolá 2x za půl roku policii ohledně rušení nočního klidu a policie pohrozí, že potřetí i kdyby to bylo za rok dostane pokutu. Jaká je prosím výše pokuty?

3.5.2021, 13:32 - Anonym

Dobrý den. Několikrát jsem už vám volal a ptal se jak naložit s romskými dětmi na ulici 1.Máje. Už několikrát napadli moji dceru, před pár dny i s mým 5 ti letým synem. Dnes dcera přišla s tím, že ji vysypali učivo z aktovky poté, co vystoupili na stejné zastávce jako ona. Odpověď je pořád stejná: ať zavolá městkou policii. Už vidím jak 9 ti leté dítě v obklopení skupinky šikanátorů tahá mobil z kapsy a poslechne si které číslo má zmáčknout, ať je spojena na Bohumín. A oni celou dobu počkají. Takže tímto se chci zeptat, zda konečně začnete nějak konat nebo je to třeba hnát na vyšší místa?Strana:  |< | << | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >>


Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz