Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

28.6.2019, 16:50 - Kevis

Proč nedělá měst.policie nic s porušováním zákazu vjezdu na starý hraniční most ve Starém Bohumíně? Jen dnes jsem tu viděl projet desítky aut za odpoledne. A to i přesto, že je tam ta značka a na semaforu je červená.

27.6.2019, 18:15 - petr

Jak může být bezpečný Bohumín,když se střílí po Romech,že to bylo na objednávku a není zmínka nikde v novinách??nikde nic psané,je tady v Bohumíně kriminalita,víc než nám sdělujete, lidi nejsou pitomci,chce to víc dělat pro bezpečnost,..třeba i víc policajtů.. fandím vám,ale střílet si přeci nemůže nikdo dovolit..

26.6.2019, 19:49 - Martin

Dobry den, dost často se nějaky týpek rozhodne,že si bude jezdit pořád dokola na motorce snad bez vyfuku a přilby. Jezdi rychle máme strach o děti! ul. Finske domky na Václavu

25.6.2019, 13:01 - Martina

Fajn, pokud jste pánové nenarazili na spojovací ulici na auta na chodníku u domu, mám to vyfocené, parkuje tam často i černý taxi, dejte mi kde je mám poslat, protite nevěříte.

Strážník: Pomohlo by nám aktuální tel. upozornění.

22.6.2019, 20:56 - Jirka

Skoro celou noc štěká pes u sousedů ba zahradě rodinného domu lze situaci nějak řešit pracuji ranní směny?

Strážník: Je to spíše o osobní komunikaci mezi Vámi a nalezení nějakého řešení. Je to v skutku i složitá věc k případnému řešení správním orgánem.

20.6.2019, 16:47 - Lída

Dobrý den, jak je to s odchytem a umísťováním psů v útulku? Odchytím-li psa nebo vidím-li někde volně pobíhat psa, zavolám MP. Musí hlídka přijet? Musí psa převzít? Má čtečku čipů? Co, když je útulek plný? Převezme hlídka psa i v noci nebo o víkendu? Může hlídka argumentovat tím, že pokud pes není zraněný ani nikoho neohrožuje, tak nemá povinnost psa převzít? (Což je patrně v rozporu s odst.2 §1059 zákona 89/2012 sb.) Děkuji za odpověď.

Strážník: Dobrý den. Pokud je v technických možnostech, tak hlídka MP se vždy o odchyt volně pobíhajícího psa s následným umístěním do útulku pokusí. Vždy přijede a psa od Vás převezme, zajistí případné ošetření a umístění do útulku. Čtečku má, případně zajistí přes veterináře.

15.6.2019, 19:01 - Vasek

Dobrý den chtěl jsem se zeptat kdyz dávají vaší kluci boticky za spatne parkovani v uličce ke kalisoku,protoze nevyuzivaji parkoviste tak muzeme parkovat na hlavni ulici u rodinych domku a zahradek kdyz tam muzou parkovat starousedlici nebo pravidla neplati pro všechny

Strážník: Pravidla určitě platí pro všechny. Ale v daném případě se na takto parkující vozidla (provozovatele) u rodinných domů a zahrádek, resp. na vjezdech k těmto pozemkům (informace z průběžných kontrol), sankce nevztahují. Jedná se v daném případě o soukromé pozemky nebo v kombinaci se sjednaným věcným břemenem. Tedy nedochází k porušování zákona ve smyslu neoprávněného záboru veřejného prostranství, stání na silniční vegetaci ap.

14.6.2019, 22:00 - Radim

Dobrý večer, to opravdu neplatí noční klid pro všechny stejně??? Každý večer a v noci v hospodě a u hospody Prádelka. Momentálně velmi hlasitá hudba, výkřiky, pořvávání. To se vážně musí slušný člověk vždy doprošovat

Strážník: Už jsme se na to zaměřili.

10.6.2019, 0:20 - Chci spát a klid

Dobrý den, téměř každý den dochází k nadměrnému hluku v průběhu celého dne, ale také během večera na hlavní třídě. U laviček se shlukují skupinky lidí, kteří i přes pozdní hodinu hlasitě hovoří, vyřvávají a prozpěvují. Stejně tak z nejbližších domů vyhrává často do brzkých ranních hodin hudba. Chápu, že někteří lidé nepotřebují brzo ráno vstávat a nemají tedy potřebu ulehnout ke spánku. Noční klid ovšem platí pro každého, stejně tak i v průběhu dne je nutné nepřekračovat zákonnou úroveň hluku. Můžete s tím něco udělat? Od častějších kontrol (minimálně každou hodinu) až po odstranění "lákadel" laviček, nonstop provozu. Bohužel jsem již viděl městské policisty na pochůzce, kteří i přes neuvěřitelný hluk bez mrknutí oka prošli. Byl sic den, ale i ve dne platí určitá omezení. Správně měli strážnici umravnit osoby dole a následně zjistit zdroj hluku v domě. Nejsou placení za procházky. Bohužel se z hlavní třídy stává gheto, kde je normální odhazovat odpadky, vřeštět, řvát a křičet na sebe přes celou ulici, pokřikovat na kolem chodící lidi sprostě, močit a popíjet alkohol. Dle vyhlášky se na hlavní třídě nesmí konzumovat alkohol, přesto se tak děje a ráno se často na chodníku nachází střepy a rozbité láhve.Proč si policisté preventivně neudělají několikrát za noc procházku po hlavní třídě? Navíc máte kamery, tak když vidíte co se děje tak nezakročíte. Stejně tak na ulici jde cítit marihuana, ten pach je obtěžující. Když už policie toleruje kouření marihuany, tak by mohla tyto lidi aspoň vykázat k sobě domů. Hlavní třída má být výstavní, je to první část Bohumína, kterou návštěvníci vidí, přesto hned na lavičkách před nádražím vysedává "smetánka" kousek dál tam kde byla telefonní budka sedí bezdomovci a ztracené existence téměř jako uvítání k ulici, kde to rychle upadá. Město kde stojí zato žít. Také, když už jsem nucen platit poplatky za odpad, by jste se mohli postarat ať není všechen odpad rozházený kolem kontejnerů po nočních a ranních "sběračích" Nebylo by lepší odpad prostě vysypat na ulici ať si to proberou a BM servis to pak uklidí? Fakt už mě na to nebaví se dívat. Máte kamerové systémy, auta, kola, brusle, asistenty co vypadají že je přepere i dítě a v nikom nebudí respekt, dělejte něco. Proč asistenti když mají takové slovo ve své komunitě (vážně bílý kluk a barbína co pomalu vyšla střední) nejdou do těch problémových domů a nevysvětlí lidem že se tak chovat nemohou. Proč si nesednou k těm močí páchnoucím lidem a nevysvětlí jím, že je kde se vykoupat a že nemusí jen pít alkohol a že to není hezké když se spolu hádají. A pokud to nechcou dělat, tak ať sundají tu svou uniformu, páč nás pohled na ně když už neštve tak přivádí k smíchu.

9.6.2019, 12:22 - martina

na ulici spojovací,u rehabilitace, pokuty dáváte za zákaz stání,v pořádku,ale kdy dáte pokutu bílému wv který stojí na chodníku přímo u baráku, spojovací ulice..není to poprvé.. a to i dnes 9.6.2019 ve 12.00.. to tady bydlí policajt,že může??

Strážník: Do dnešního dne přes průběžné kontroly, jsme na takto odstavené vozidlo jak uvádíte nenarazily.


Strana:  |< | << | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >>


Copyright © 2006 - 2020 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz