Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

7.6.2019, 22:37 - Radim

Dobrý den, prosím, nedá se něco dělat s rušením nočního klidu na sídlišti před hospodou Prádelka? Lidē jsou tak bezohlední a vůbec si neuvědomují, že vůbec nějaký noční klid existuje. :-(

28.5.2019, 12:02 - Jana

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat.Potřebovala jsem zaparkovat u pošty.Objela jsem celou tržnici,za posledním stánkem jsem odbočila vlevo a zaparkovala za prodejními stánky nejblíž k poště.Byla jsem jen doprovodit syna na nádraží a vyřídit si něco na poště.Byla to otázka cca 10. minut.Paní prodavačka z tržnice po mě křičela,že tam nemám co dělat,že blokuji zásobování.Jsem držitelka průkazu ZTP a nikde poblíž jsem parkovací místo pro tělesně postižené nenašla.Nejbližší je naproti bývalé,provizorní České spořitelně,ale to je pro mě na nádraží a poštu daleko.Můžete mi prosím poradit,kde mám v případě potřeby vyřizování na poště zaparkovat?Děkuji.

Strážník: Dobrý den. S parkovacím průkazem můžete kromě Vámi nenalezeného místa pro tělesně postižené využít dalších tří výhod. Všech však můžete využívat pouze v případě, že je to doopravdy nutné. Pokud potřebujete nezbytně zastavit na místě, kde je dopravní značkou přikázán zákaz stání, můžete, avšak vaše vozidlo nesmí žádným způsobem ohrožovat plynulost a bezpečnost provozu (viz. za tržnicí). Za stejných podmínek můžete s vozidlem vjet i do míst se zákazem vjezdu, ale jen tam, kde je značka zákaz vjezdu omezena dodatkovými tabulkami „jen zásobování“, „mimo zásobování“, „jen dopravní obsluha“ a „mimo dopravní obsluhy“ (viz. u pošty). Za stejných podmínek, tedy v jednotlivém případě, a je-li to naléhavě nutné, mohou držitelé parkovacího průkazu projet i oblastmi označenými jako pěší zóna.

27.5.2019, 12:39 - Pepa

Jak je teda možné, že v obytných zonach po Bohumíně u baráků (před plotem vedle cesty) běžně, trvale parkují auta?

Strážník: Muhou zde hrát roli i jiné faktory, jako je např. vlastnictví uvedených pozemků ap.

24.5.2019, 14:21 - Franta

Tak už je to přes dva dy a odpověď žádná ... :-(

Strážník: Dobrý den. V obytné zóně lze parkovat pouze na místech vyznačených jako parkoviště. Chci podotknout, jak již bylo v minulosti učiněno, že tento web, tahle rubrika není on-line. S pozdravem.

23.5.2019, 12:55 - Franta

Teď je otázka, jeśtli to vůbec někdo čte ... ? Nebo jenom nereagují z důvodu časového vytížení ...

22.5.2019, 18:50 - 1

Jestli se bude dařit, odpověd dostanete za měsíc.

22.5.2019, 17:09 - Franta

Nerad urguji, ale kdy mohu dostat odpověď na svůj níže uvedený dotaz? Dobrý den, může do obytné oblasti označené značkami "obytná zóna" vjíždět tahač (kamion bez návěsu) a parkovat vedle obecní cesty před plotem u rodinného domu? Jde o Bohumín Záblatí, ulice Na Úvoze. Děkuji za informaci.

22.5.2019, 12:00 - Franta

Dobrý den, může do obytné oblasti označené značkami "obytná zóna" vjíždět tahač (kamion bez návěsu) a parkovat vedle obecní cesty u rodinného domu? Jde o Bohumín Záblatí, ulice Na Úvoze. Děkuji za informaci.

6.5.2019, 15:45 - vaclav

Dobrý den. Jedna se Jateční 1154.Ohledně oploceného hřiště kde se schazi omladina.Hulakají odhazují plast lahve a ruzny odpad.Po vikendu to vypada jak na smetisti.Kdyz jsou na toto upozorneni takse vam vysmeji.Ze vchodu si udelali pruchodak aby mohli chodit k zadnimu vchodu delat dalsi neporadek .moči pod schody a podobně.

20.4.2019, 14:22 - Hobby park

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda budete kontrolovat dodržování zakazu kouření v hobby parku. Opet si tady kuraci zvesela vykuruji a zakaz nerespektuji. Dekuji

Strážník: Určitě se na to i spolu s asistenty prevence kriminality zaměříme.


Strana:  |< | << | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >>


Copyright © 2006 - 2020 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz