Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

30.10.2016, 16:22 - Lenča

Dobry den založili jsme skupinu na fb týká se to města Bohumín,protože krádeže kol narůstají,dealerů tu je požehnaně tak samo feťáku,přepadává se atd.,aby každý dotyčný Bohumińák sdělil svou zkušenost kdo co ví,přece jen někdo nechce jít na polici někoho udat a mě zajímá jestli se můžou zveřejňovat fotky dotyčných nebo co vlastně se může zveřejnit

23.10.2016, 15:59 - Jack

Zdravím, kamarád dostal pokutu za to, že jel na longboardu po cyklostezce. Chci se tedy zeptat když je ze zákona člověk na longboardu brán jako chodec "chodec je i osoba, která, ... pohybuje se na lyžích, kolečkových bruslích nebo obdobném sportovním vybavení" (§2/j zák.361/2000sb.), znamená to tedy, že máme jezdit spíše po chodníku mezi lidmi než po cyklostezce, kde mi to přijde mnohem smysluplnější? Díky, klidnou službu.

Strážník: Smysluplnější možná, ale musíme respektovat zákon.

18.10.2016, 4:13 - Dobrý den..

Proč na mě pokřikuje příslušník MP Bohumín,cituji:"Máš problém?"na ulici Fibichova o cca druhé hodině ranní? Neznáme se,rodinná přízeň nejsme,dopravního přestupku dle reglementu z vyhlášky o MP jsem se nedopustil.Tak proč to?

Strážník: Bezdůvodně by takto žádný strážník určitě nepostupoval.

4.10.2016, 22:31 - Tomáš

Dobrý den, jak mám postupovat v případě, že mě v obci vysokou rychlostí předjede auto za použití modrých blikajících světel za čelním oknem, a nejde o vozidlo policie? Když pak zastavím a vidím toto vozidlo stát na parkovišti u Rychvaldské pekárny v Dolní Lutyni, má smysl volat policii? Máte nějaké možnosti trestu, pokud je toto vozidlo odstavene, modré blikacky vypnuté a řidič stojí vedle? Tito řidiči tam stojí často okolo 22:00, kromě občasného hluku ale zjevně nedělají nic nezakonneho, pokud zrovna nejsou za volantem. Děkuji.

Strážník: V takovém to případě zákon určitě porušován je. Zavolejte k věci policii, která si přinejmenším provede lustraci osoby, kterou už dále bude mít v hledáčku.

28.9.2016, 22:14 - řidič

Ulice Slezská, obchod s autodíly MROAUTO. Neustále se opakující situace kdy vozidla polských majitelů popř. zaměstnanců této firmy parkují v zákazu, v protisměru a určitě blíže než 5 m od hranice křižovatky. Pro řidiče vyjíždějící od náměstí problematický výjezd se "stopky". Tak by asi nebylo od věci, aby strážnici MP tam jen nejezdili v pracovní době nakupovat a to mi k...a věřte že tam stojí velmi často a v obchodě setrvávají velmi dlouho, ale tyto dopravní přestupky proti bezpečnosti silničního provozu řešili. Jen mi nepište tu stupidní větu, že se na tuto lokalitu zaměříte. Je mi jasné, že "361" ti vaši strážníci neovládají (většina ani vaši "553") ale to by jste chlapci mohli zvládnout.

26.9.2016, 19:37 - Jan Wodecki

Dnesni incident ohledně návštěvy na Nerudove 1158 jsem se dozvedel kdo navštívil mou manželku ohledně elektřiny. Udajne to byl Michal Bažo.Police to chtěla vědět.

22.9.2016, 12:52 - Diana

Děkuji

21.9.2016, 10:36 - Diana

Dobry den neznate číslo na policii ČR Bohumín na státní policii děkuji za odpověd

Strážník: 596 097 7512

9.9.2016, 8:10 - Lucie

Dobré ráno všem, opět mi to nedá a po delší odmlce musím trochu pokverulovat... :-D Chápu, že každý musí posnídat nebo si odpočinout, ale nechápu, proč v pracovní době? Dnes v 6:15 se po ulici Bezručově řítil černý Mercedes odhaduji tak 90 km/h a nebezpečně předjížděl. Nemusím asi vysvětlovat, že tou dobou je na této ulici velký výskyt chodců, cyklistů atd. No a tak když jsem viděla opodál (v uličce vedle ZŠ Bezručova) strážníky ve vozidle, čekala jsem, že se za pirátem vydají. Noo, čekala jsem marně... Opět se musí nejprve stát nějaká tragédie, že? Pánové, když už jste se v této lokalitě vyskytli, co kdybyste alespoň šli domluvit (jak je vaším zvykem) chlastajícím povalečům k sámošce na rohu nebo k nálevně na Revoluční 65?

8.9.2016, 6:11 - Petr

Dobrý den, chci se zeptat, zdali příslušníci MP Bohumín pracují i před 6-tou hodinou ranní. Chci pouze poukázat na to, že ráno je před touto hodinou již tma, a ani to bohužel místním cyklistům nestačí k tomu, aby svá kola opatřily světly. Každé ráno jezdím z Ostravy přes Vrbice dále do Bohumína a každé ráno potkávám neosvětlené cyklisty(nejen, že nemají žádné svěla, ale kolikrát ani žádné reflexní prvky). Vrchol byl dnes ráno, kdy byla silná mlha a bohužel opět to samé. Je možné, že byste kromě častého měření rychlosti vozidel mohli stejně často kontrolovat také tento problém? Nebo se klasicky čeká až se něco stane. Děkuji

Strážník: Dobrý den. Na nic se nečeká, v rámci možností se tomuto věnujeme a vzhledem k období kontroly zintenzivníme.


Strana:  |< | << | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz