Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

6.6.2016, 18:20 - Vyhláška města

Vážená městská policie ,dopadá to přesně jak jsme si všichni mysleli.Jste už směšní s tou odpovědí - Zaměříme se na tuto lokalitu.Jo,kdyby toto dělali normální slušní občané,tak by jste tu jezdili i dvacetkrát za hodinu aby jste pěkně vybírali do kasičky města , ale bohužel vyhlášku porušují nepřizpusobiví ,tak to raději nevidíte ,protože od nich nic nedostanete.Dělají si z vás akorát srandu a nás slušné občany jenom provokují.Od 21.5 kdy byl vložen první můj dotaz se zde nezměnilo vůbec nic.Je třeba tuto záležitost nahlásit na Městský Úřad aby vyhodnotil situaci a dal vám to asi příkazem , aby jste dbali na dodržování Vyhlášky města.

Strážník: Speciálně na tuto lokalitu se zaměřujeme dnes a denně. Bylo zde uloženo několik blokových pokut ať už ve vztahu k záboru veřejného prostranství, volně pobíhajících psů, požívání alkoholu na veřejném prostranství ap. Strážníci včetně asistentů prevence kriminality tuto oblast kontrolují několikrát denně. Snažíme se dle možností v dané lokalitě eliminovat veškeré protiprávní jednání, ale nemůžeme tam stát 24 hodin denně.

6.6.2016, 16:31 - anonym

Je mi sice 14 ale mohl bych o víkendu občas jit stanovat ?

Strážník: Záleží hlavně na rodičích a kde chcete stanovat.

6.6.2016, 11:45 - barkmann

keci v kleci milý strážníku, v Rychvaldě a blízkém okolí jsou soustavně kontrolována stále tatáž vozidla, vesměs řidičů mladších ročníků z důvodů čistě osobního zájmu MP Bohumín (viz. váš seznam domnělých tzv. ujížděčů, který je podsouván i PČR Bohumín a vím dobře, jsou zde i vozidla řidičů, kteří se pouze nenechali zastrašit MP a prokázali,v daných situacích nepravdu a neoprávněnost konání vašich strážníků, vzhledem k tomu,že s vámi není konstruktivní diskuze, plyne z tohoto jediné: občané natáčejte videa a nahrávejte si strážníky MP při jejich zákrocích, ať je možno právně posoudit oprávněnost jejich konání.

3.6.2016, 21:58 - barkmann

Podle jakého oprávnění kontroluje hlídka MP Bohumin osadku vozidla stojiciho mimo hlavni silniční komunikaci, a žádného přestupku se při tom nedopustila (nezkoušejte na mně něco o prevenci či oprávněném podezření) , slyšel jsem zřetelně, jak strážník požadoval OP a OV. Totožnost podle OP na to snad i bez důvodného opodstatnění právo mate. Ale to ORV , když se nestal přestupek asi ne, co? Vám na centrále nejde lustrace vozidel (by tam někdo musel mrknout co).Přestaňte si už hrát na PČR vždy budete jen MP .Sledoval jsem tento zákrok strážníků opodál a ve finále šlo jen o jedno prsit se na mladochy co seděli a kecali na miste, kde se pravidelné zasivaji MP. A ne, ze to zas smažete, že budete lhat, jako s merenim z civilního vozidla s tim počítám.

Strážník: Bohužel z Vašeho dotazu si nelze odvodit čas ani datum , kdy k Vámi popsané události došlo. Osoby ani vozidla nejsou kontrolovány bezdůvodně. Poznatky k osobám a vozidlům jsou poskytovány MP Bohumín policií ČR a to proto, že se jedná o osoby , které na území města Bohumín páchají soustavnou trestnou činnost. Veškeré informace ke kontrolovaným osobám a vozidlům jsou předávány policii ČR k její další činnosti a v některých případech si policie ČR takto kontrolované osoby hlídkami MP Bohumín od strážníků přebíra na místě kontroly.

27.5.2016, 20:54 - .......

A tedy to San Marco to co bude mit nadale ty kvizomaty automaty nebo co tam maji je to pest na oko a ostuda města prakticky výsměch

26.5.2016, 22:51 - .......

dobry vecer chci se zeptat jak je to s vyhlášku herních automatů na hlavni třídě v Bohumine San Marco ma opet automaty z ulice jdou vydet je to precpano tak těmi automaty az primo ke dveřím tak se jim tam uz nevlezou.

Strážník: Veškeré provozovny jsou několikrát do měsíce námi kontrolovány, zejména na přítomnost těchto přístrojů. Vznikne-li nějaké pochybení, např. ve vztahu k nepovoleným přírůstkům, jsou přijata ve spolupráci s PČR patřičná opatření.

21.5.2016, 19:30 - Vyhláška města

Vážená Městská policie,myslím si,že jste zde v našem městě od toho,aby jste dbali na dodržování vyhlášky města.V případě porušování této vyhlášky by jste měli ihned zasáhnout.To ovšem asi neplatí na ulici Nádražní a 9.května .Na těchto ulicích se nachází dvě ubytovny a jejich obyvatelé si zde vyhlášku města vykládají po svém.Vysedávání na židlích na veřejném prostranství,uprostřed cesty atd. popíjení alkoholu,hluk,nepořádek atd. to vše je zde na každodenním pořádku a to i pod tou vaší kamerou ,kterou jste zde dali proto ,aby zde byl klid.Nechápu proč toto neřešíte a jenom přihlížíte ,jak tito nepřizpůsobiví občané svým chováním terorizují slušné pracující občany .Je otázka času ,kdy se zde něco stane ,protože těmto vysedávajícím se třeba nelíbí ,když chce projet auto a oni musí uhnout,když je někdo okřikne za hluk a nepořádek atd.Doufám ,že vaše odpověď ,zaměříme se na tuto lokalitu bude pravdivá a začnou zde dodržovat vyhlášku města i osoby z ubytoven tak ,jak to dělají ostatní slušní občané Bohumína.Jestli chtějí vysedávat venku ,ať jdou na lavičku do parku ,tam nikomu vadit nebudou a můžou hulákat jak se jim chce.

Strážník: Zaměříme se na to i se asistenty prevence kriminality.

21.5.2016, 19:24 - Jarda

Dne 5.5 jsem se znovu ptal na problém stání v zákazu parkování uvnitř bloku ulice Osvoboditelů.Bohužel s Vaši odpovědí nemohu být spokojen, příslušnou dopravní značku někdo občas otáčí a za značkou často parkuje bílá Octávie s pražskou SPZ, někdy i na chodníku.A také není pravda, že je to z důvodu nedostatku parkovacích míst.Např odpoledne dne 21.5. bylo parkoviště poloprázdné a zmíněné vozidlo na zákazu parkovalo a obávám sem že dokonce svým umístěním bránilo průjezdu větším vozidlům.Má majitel tohoto vozidla nějakou výjimku nebo jak to tedy je?

12.5.2016, 20:06 - občan

Slušná odpověď,ale proč se potom město o tento soukromý pozemek stará a udržuje ho?V podstatě si může každý najít pozemek o který majitel nejeví zájem a udělat si z něho vrakoviště.Nač platit eko recyklaci,když to jde udělat takto.

5.5.2016, 11:25 - občan

Dobrý den,ve dvoře za drogérií Rossmann stojí již delší dobu nepojízdný bílý Seat bez SPZ.Mám za to že takové auto nemá na ulici co dělat.Pokud jsem vlastník vozidla musím dodržovat zákon,tak prosím o to,aby jej dodržovali všichni.Mohli by jste se na toto podívat.Děkuji.

Strážník: Prověřili jsme Vámi uvedenou skutečnost a zjistili jsme, že toto uvedené vozidlo je odstaveno na soukromém pozemku.


Strana:  |< | << | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >>


Copyright © 2006 - 2018 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz