Bohumín - Rychvald - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Dotazy

15.4.2019, 7:43 - Jana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, Ohledně Vanessi novákové která je na utěku z dětského domova.. už jste ji našli nebo ji ještě hledáte.. oznamuji vám že jsem ji viděla párkrát v Bohumíně, někdy i v Rychvaldě, Včera vám volal muj mladši bratr ohledně ji.. Davala jsem mu více info. které jsem od ní zjišťovala, děkuji nashledanou

Strážník: Dobrý den. Víme že je na útěku a stále ji hledáme. Budeme rádi za Vaše informace, samozřejmě anonymní, o jejím pohybu.

27.3.2019, 19:13 - Roman

Dobry den,mam otazku ohledne omladiny v rychvaldu co vysedava denne na lavickach a delaji kolem sebe neporadek,byť odpadkove kose maji pobliz.hodla mp tyto prestupky resit?nejvic je tento problem videt okolo penny marketu,predem dekuji za odpoved.

Strážník: Samozřejmě je budeme řešit.

17.3.2019, 12:41 - Naštvaný řidič

Dobrý den. Jelikož začíná jaro a s ním se zvyšuje počet cyklistů v trikotech, kteří absolutně ignorují jakékoliv dopravní předpisy a nejezdí po cyklostezkách (hlavně ve Skřečoni) , ale výhradně po cestě, kde ohrožují sebe okolí a brzdí dopravu, tak se chci zeptat jak s tím hodláte naložit, jelikož vaše benevolence k tomuto problému je až k pláči. Takže bych vás rád poprosil, zda by nebylo možné strážníky u kova přesunout do Skřečoně na cyklisty? Protože ještě chvíli budu na ty i..... koukat jak jezdí mimo cyklostezky a nedodržují zákony a polepím si auto závodními čísly vezmu si závodní helmu a začnu jezdit po chodníku. A běda jak mi na to někdo něco řekne. Když je opravňuje trikot nevyužívat cyklostezek tak mě závodní prvky opravňují nevyužívat cest.

14.3.2019, 17:33 - Jarda

Dobrý den, již několikrát jsem si dovolil upozornit na špatně parkujíci vozidla uvnitř bloku na ulici Osvoboditelů 1003 až 1006. Nejen že někteří klidně parkují na místech, vyhrazených pro postižené spoluobčany, ale jsou zaparkovaná vozidla podél chodníku( někteří i s koly na chodníku), takže při případné potřebě dovozu většího nákladu (např.nábytku) je nemožné se dostat s vozidlem do blízkosti vchodu do domu. Navíc tato vozidla komplikují nájezd a výjezd z vyhrazených parkovacích míst. Je to v pořádku? Argument o nedostatku parkovacích míst v této lokalitě přece nemůže obstát. Zajímalo by mne, jak by byl řešen příjezd hasičů nebo větší sanitky

26.1.2019, 12:10 - Franta

Moc děkuji za Vaší odpověď. Potom tedy nechápu proč MP hlídky neřeší tuhle situaci na parkovištích ? Již v tam akutním nedostatku parkovacích míst jsem v pátek 25.ledna.2019 ve 21 hod, napočítal 8 dodávkových vozidel na parkovišti ČSA a Okružní. Jsou to dodávky firem DPD a dalších přepravních firem které umožňují zaměstnancům jízdu domu. Nehledě na to že žádné parkovací místo svými rozměry neumožňuje parkování vozidla jehož délka činí 8m. Město neuvažuje o rozšíření parkovacích míst, tak my se mělo alespoň řešit jak je s tímto nedostatkem nakládáno.

3.1.2019, 21:02 - Franta

Dobrý den. Rád bych se zeptal jak je tomu s parkováním firemních vozidel na veřejných parkovacích místech ? Mnohdy se stává že na jednom sídlišti stojí až 5 vozidel různých přepravních společnosti a zabírají již tak zoufalý nedostatek parkovacích míst nemluvě o tom že 8 metrová dodávka ani na místo nevleze. Dříve platila vyhláška o zpoplatněném parkování firemních vozidel je ještě v platnosti ?

Strážník: Dobrý den. Parkování firemních vozidel na veřejných parkovištích ve městě nijak zakázáno není. Zmíněná vyhláška, která se vztahovala k nákladním vozidlům již v platnosti není od roku 2005. V obecné rovině pro vozidla nad 3,5 t platí do města zákaz vjezdu.

29.11.2018, 17:18 - Pavel

Dobrý den, bylo by možné, aby jste zkontrolovali parkoviště na ul. Jateční, za vchodem čp. 266, v ranních hodinách? Nyní, když se ochladilo, tak některý"dobrák" si okolo půl 6. nastartuje své auto, a než se prohřeje, odskočí si domů na více než 20 minut, a vůbec mu nevadí, že nejen vzbudí všechny co ještě spí, ale i nepříjemně zamořuje už tak znečištěné ovzduší. Děkujeme za pomoc.

13.11.2018, 11:51 - Jana

Dobrý den,mám dotaz.Už několikrát se zmiňovalo o parkování v dopravní špičku u ZUŠ v Rychvaldu.V obou směrech kolony aut včetně autobusů a přímo na cestě si vesele parkují i 2. auta.Proč to neřešíte,když mnohdy i kolem projíždíte a sami to vidíte?Vždyť u hasičárny,kde parkujete i vy je spousta volných míst.Prosím vás,bude to někdo,někdy řešit?Děkuji.

Strážník: Dobrý den. O rizikovosti Vámi uvedeného místa Víme, ale v daném případě nedochází k porušování dopravního značení. Ve spodní části komunikace je dopravní značka zákaz zastavení platná pro nákladní automobily a v horní části komunikace je dopravní značka zákaz stání umístěna až za zmíněným objektem ZUŠ, kde již vozidla neparkují. Z tohoto důvodu jsme podali návrh na změnu dopravního značení v daném místě, která by vedla k zajištění větší bezpečnosti.

30.10.2018, 12:46 - Miroslav

Dobrý den, prosím vás je povoleno parkování u popelnic ve dvoře na nám.T.G.M. 944 ,943,942,941? Poté mne ještě zajímá na koho se mohu obrátit ,když potřebuji z tohoto dvora vyjet a není mi to umožněno ,jelikož probíhá vykládka kamionu ,která trvá min. 30min. A to ještě podotýkám ,že kamion stojí přes obrubníky a když vyjíždí tak jich pár přibere.Přece není možné aby do tohoto dvora jezdil kamion a ještě ničil majetek města|?? Děkuji a pěkný den přeji.

14.10.2018, 21:55 - Honza

Dobrý den, chci se zeptat, jak často zasahují strážníci MP na ulici Šunychelské v okolí restaurace Belfast při rušení nočního klidu - posedávání a pokřikování před restaurací do ranních hodin, vytáčení motorů vozidel, troubení apod. Toto se opakuje pravidelně každý víkend. Děkuji za odpověď.

Strážník: Poměrně často, zejména v letních měsících.


Strana:  |< | << | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >>


Copyright © 2006 - 2020 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz