Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Maják - městská policie Bohumín

Aktuální dění 06/2010

Dne 14.6. dopoledne nám bylo oznámeno, že z areálu nemocnice bylo odcizeno několik kanálových vík. Strážníci podezřelou dvojici možných pachatelů zahlédli, jak odjížděli vozidlem od sběrny surovin na ul. Lidické a podařilo se je zadržet pak na ul. Mládežnické ve Skřečoni. Víka byla navrácena poškozené organizaci.
K další krádeži kovového materiálu došlo dne 19.6. v areálu ČD. Tři pachatelé vč. odcizených litinových odlitků strážníci zadrželi na ul. Lidické. Odcizený materiál si převzali pracovníci ČD.
Dne 23.6. nám bylo oznámeno, že se něco děje ve firmě na ul. Cihelní ve Skřečoni. Hlídka zde zadržela muže, který si zde řezal kabely na kusy a vše si chystal k odcizení.
Při další krádeži zadrželi strážníci dva muže, kteří kradli kovový materiál z opuštěného domu na ul. Lounské. 4Ks kovových zárubní a další materiál byly navráceny zpět. Případy si převzala policie ČR.
Dne 25.6. odpoledne na ul. Jateční byla založená černá skládka. Hlídka na místě zjistila dva tvůrce skladky, kteří skládku uklidili a byla jim uložená bloková pokuta.
Dne 30.6. strážníci kontrolovali osoby, které se pohybovaly v okolí vyřazených vagonů na železnici. Bylo zjištěno, že jeden z mužů je hledaný policii a tak jej hlídka předvedla na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2008 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz