Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 21.4. k večeru nám bylo oznámeno, že v aquacentru došlo nějakými mladíky k poškození převlékací kabinky. Na místě hlídka zjistila tři podnapilé mladíky (1x 15 let, 2x 16 let), kteří kabinku poškodili a nadýchali a 2,06 prom. alkoholu v krvi. Případ byl dořešen se sociální pracovnicí a rodiči mladíků.

Dalšího dne v poledne hlídka kontrolovala v ul. Lidické muže, který na vozíku převážel kovový materiál, který předtím odcizil z garáže v ul. Trnkové. Vše bylo vráceno majiteli a věc postoupena správnímu orgánu.

Dne 24.4. odpoledne hlídka v ul. Jateční omezila na osobní svobodě hledaného muže. Muž byl zaměstnancem cirkusu, který právě v této ulici měl vystoupení. Dalšího hledaného muže pak strážníci omezili na os. svobodě na tř. Dr. E. Beneše.

Dne 27.4. dopoledne, když si hlídka chtěla koupit v prodejně na nám. Mickiewicze svačinku, tak kolem nich i okolo pokladny proběhl muž, který v prodejně odcizil zboží. Strážníci utíkajícího muže zadrželi a předvedli jej na OO PČR. Pro jeho opakovanou bohatou trestnou činnost byla na muže uvalena vazba.

Dne 28.4. odpoledne došlo k další krádeži lešení vč. spojek v ul. Žižkové a hlídka pak omezila na osobní svobodě dva podezřelé pachatele vč. odcizených věcí v ul. Bezručové. Případ byl předán PČR.

Téhož dne před půlnoci si strážníci všimli hledaného muže, který kolem nich projel na kole. Muže pak sledovali až na nádraží ČD, kde se muž ukryl v rychlíku, který měl právě odjíždět. Hlídka pozastavila odjezd vlaku City Elefant a hledaného muže našla ukrytého na WC vlaku. Muže hlídka předala PČR a muž měl u sebe klíče od vozidla, které bylo předchozího dne odcizeno v Dětmarovicích. Odcizené vozidlo Opel Corsa pak strážníci nalezli ukryté v křoví poblíž ul. 9. května.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz