Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Mladíka z Pudlova, který neustále utíká z dětského diagnostického ústavu v Ostravě, strážníci ve sledovaném období opět 5x omezili na osobní svobodě a předali PČR. Mladík trvale se svým nezletilým sourozencem páchá v Bohumíně trestnou činnost.

Strážníci řešili založení dalších třech černých skládek. V ulici Poděbradové, Ovocné a Šunychelské jejich tvůrci skládky uklidili a byly jim uloženy blokové pokuty za tyto přestupky.

Dne 29.6. nám bylo oznámeno, že v areálu prodejny v ul. Bezručové zřejmě dochází k nějaké krádeži. Hlídka při příjezdu na místo omezila na osobní svobodě dvě osoby, které z objektu odcizovaly kovový materiál. Jedna osoba se nacházela v areálu a podávala svému komplici na ulici odcizené věci. Případ byl předán hlídce PČR.

V souvislosti s krádežemi kovových materiálů strážníci věnovali v dubnu a v květnu zvýšenou pozornost sběrnám surovin a zjistili přes 20 krádeží a „nálezů“ kovových materiálů. Taktéž byly zlodějům odejmuty dva vozíky, na které pak ve správním řízení byly stanovená sankce propadnutí věci. Od té doby se krádeže kovových věcí částečně omezily. V této souvislosti žádáme naše obyvatelé města, pokud uvidí nějaký převoz podezřelého materiálu, aby na toto upozornili strážníky na tel. čísle 156.

Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz