Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 15.7. odpoledne nám bylo oznámeno, že v Rafinérském lesíku se před lidmi i dětmi zcela odhaluje podnapilá žena. Hlídka pak na místě pomohla ženě z Rychvaldu se obléci a celý případ pak předala hlídce PČR s podezřením na trestný čin výtržnictví.

Dalšího dne pak v noci hlídka zjistila značně poškozený plastový kruhový objezd v ul. 1. máje a taktéž na místě nalezla ulomené součástky nákladního vozidla. Kontrolou okolí pak strážníci našli poblíž f. Rockwool ukrytý polský kamion, kterému scházely ulomené součástky. Řidič se pak k nehodě přiznal a vše si převzala hlídka dopravní policie.

Dne 23.7. v poledne hlídka poblíž ul. Okružní zahlédla muže se speciální trubkou. Bylo zjištěno, že trubka sloužila jako podpěra na stavbě úrovňového přejezdu v ul. Drátovenské, kde ji muž odcizil. Vše bylo vráceno na stavbu a po konzultaci s PČR byla muži uložená bloková pokuta.

Dne 25.7. dopoledne v Rychvaldě hlídka našla pohřešovaného muže ve věku 66-ti let, který zde v pohodě lovil ryby. Muž z Karviné se špatně domluvil s manželkou a když se na noc nevrátil domů, žena po něm na policii vyhlásila pátrání.

Dne 6.8. odpoledne hlídka kontrolovala v kolejišti poblíž ul. Lidické dva muže, kteří přenášeli odcizené Al plechy ze střechy staršího domu města. Odcizený materiál byl vrácen a muži vyfasovali blokové pokuty.

Dne 8.8. v Rychvaldě před půlnocí poblíž farmy na broilery kontrolovala dodávku a její řidič hlídce oznámil, že veze vrátnému do firmy jízdní kolo. Hlídka pak na místě setrvala a když řidič vyjížděl z firmy, tak měl ve vozidle 20ks odcizených pytlů krmné směsi, kterou odcizil ve spolupráci s vrátným firmy. Když chtěli strážníci po vrátném číslo na majitelé firmy, tak jim dal 3 krát špatné číslo. Případ byl pak předán přivolané hlídce PČR.

Dne 11.8. večer nám bylo oznámeno, že v ul. Tovární se pohybuje značně opilá žena s asi dvouletým dítětem. Žena pak nafoukala 2,82 promile alkoholu v krvi a ve spolupráci se sociálním odborem pak bylo zajištěno přenocování dítěte u prarodičů nezodpovědné ženy.

Dne 13.8. dopoledne hlídka na nádraží ČD omezila na osobní svobodě hledaného muže, na kterého byl vydán příkaz k zatčení. Muže pak strážníci předvedli na OO PČR.

Hlídka pak taktéž v ul. 9. května omezila na osobní svobodě 3 mladistvé bratry, kteří trvale utíkají z různých dětských domovů. Na jednoho z bratrů byl taktéž vydán příkaz k zatčení z důvodu jeho trvalého páchání trestné činnosti v Bohumíně.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz