Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 30.8. večer nám bylo oznámeno, že v ul. Mírové někdo rozbil skleněnou výplň vstupních dveří. Dle popisu pak strážníci zajistili podnapilého pachatele ve věku 33 let a vzhledem ke způsobené škodě muže předali do rukou PČR.

Další den nám bylo oznámeno z vedlejšího domu v ul. Mírové, že jim taktéž někdo rozbil v noci skleněnou výplň dveří. Dle záznamu kamerového systému města byl poznán pachatel této výtržnosti, který se po kontaktování strážníky k činu doznal, uhradil škodu městu a byla mu uložená bloková pokuta.

Kamerový systém města se toho dne osvědčil ještě jednou, kdy v ul. Okružní dva mladíci rozbili okno vozidla Audi a vnikli do vozidla. Díky KSM pak hlídka dva mladíky zajistila a předala PČR.

Začátkem září byli strážníci velice úspěšní, při omezování na osobní svobodě hledaných osob, které se vyhýbaly nástupu výkonu trestu. Prvního muže omezili na osobní svobodě dne 2.9. odpoledne v ul. Vrbické ve Vrbici, druhého dne 4.9. večer v ul. Štefánikové a třetího pak dalšího dne ve 4 hod. ráno v herně na tř. Dr. E. Beneše. Tento třetí muž se právě chystal na další trestnou činnost, protože měl u sebe v batohu drahé elektronické zařízení v hodnotě několika set tisíc, které používají zloději a vykradači aut k jejich otevření.

Dne 3.9. odpoledne nám bylo oznámeno, že po ul. Ostravské vezou dva muži na vozíku kovová zábradlí. Strážníci muže zajistili ve sběrně surovin ve Vrbici vč. zábradlí, které odcizili z domů v majetku města a na místě si oba výtečníky převzala hlídka PČR.

Dalšího dne strážníci řešili obdobný případ, tentokrát však šlo o odcizený kovový materiál vč. vany ze zahrady rodinného domku v Záblatí. Dvojicí mužů s vozíkem strážníci omezili na osobní svobodě v ul. Tovární nedaleko od sběrny surovin a na místě byli předání opět do rukou PČR.

Do třetice pak 6.9. dopoledne kradli kovový materiál v areálu ČD ve Skřečoni tři mladíci. Hlídka trojici s odcizeným materiálem zadržela v ul. Lidické a taktéž všichni tři putovali do rukou PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz