Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 14.9. v jednu hodinu ranní nám bylo oznámeno, že v ul. Úvozní ve Skřečoni někdo něco provádí s dopravními značkami. Hlídka na místě zajistila dva podezřelé pachatelé z Bohumína ve věku 25 let, kteří v této ulici vyvrátili a poškodili několik dopravních značek. Případ si na místě převzali policisté ČR.

V dalších dnech strážníci řešili černé skládky. První byla v ul. Tovární, kde dva přestupci odhodili plastové části z domácích spotřebičů. Muži vše uklidili a byla jim uložená bloková pokuta. Druhá černá skládka byla založena v ul. Drátovenské, kde byl odhozen domovní odpad, oblečení, plasty, batoh a další věci. Tento případ byl postoupen k dořešení na právní odbor MěÚ.

Dne 22.9. v noci nám bylo oznámeno, že v ul. Fibichové se někdo podezřelé pohybuje v okolí obytného domu. Na místě hlídka omezila na osobní svobodě muže, který se sklepním okénkem vloupal do domu a předala jej do rukou PČR.

Dne 26.9. dopoledne nám oznámila prodavačka z trafiky naproti budovy nádraží ČD, že k trafice přišel muž, který ji odcizil cigarety a sladkosti a pak utekl. Dle popisu pak strážníci dohledali na kamerovém systému muže, kterého dobře znají z páchání jiné trestné činnosti a všechny podklady předali PČR.

Dne 27.9. strážníci řešili díky všímavosti spoluobčanů dvě krádeže kovů. Nejdříve ráno zajistili muže, který ze stavby zateplení domu v ul. Osvoboditelů odcizil 7ks plechů o rozm. 2X2m. Tento vše vrátil a vysloužil si blokovou pokutu. Druhý obdobný případ se pak odehrál k večeru u stavby v ul. Nerudové, kde poberta překonal oplocení a odcizil plechy a větší množství hliníkových lišt. Pro svou již dřívější trestnou činnost si tohoto muže převzali policisté ČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz