Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Ve sledovaném období řešili strážníci založení tří černých skládek. První byla v ul. Máchové, kde tvůrce odhodil do trávy plasty z pračky. Další dvě skládky řešili strážnici v Rychvaldě a to v ul. Vyhonkovec a v ul. Polní, kdy v obou případech bylo odhozeno několik tašek a pytlů s odpadem. Všechny tři skládky jejich tvůrci uklidili a byly jim udělené zasloužené blokové pokuty.

Dne 10.11. v ul. Bezručové na ubytovně hlídka omezila na osobní svobodě hledaného muže a předvedla jej na OLO PČR.

Dne 13.11. okolo osmé hodiny ranní nám bylo oznámeno, že se něco děje u domku v ul. P. Cingra.

Dozorčí hned na místo vyslal autohlídku a na monitoru kamerového systému sledoval, jak tři muži od domku odvážejí na vozíku pračku a větší propanbutanovou bombu. Během chvilky již byli muži kontrolování a poté zajištěni přivolanou hlídkou a na místě byli vč. odcizených věcí předáni do rukou PČR.

O tři hodiny později nám bylo oznámeno, že v prodejně potravin na tř. Dr. E. Beneše právě dva mladíci odcizili4ks beden s čokoládami a utekli. Dle popisu pak hlídka jednoho z pachatelů vypátrala v ubytovně v ul. Nádražní. Ten se ke krádeži doznal a taktéž oznámil totožnost spolupachatelé. Vše předáno PČR.

Dne 20.11. dopoledne nám oznámila paní z ul. Trnkové, že ji před chvíli na zahradě domku dvě osoby rozebraly plechový uzák a materiál odvezli na vozíku. Hlídka pak oba výtečníky zajistila vč. odcizených plechů v ul. Lidické. Manžel paní si plechy na místě bezpečně poznal. Muži pak odcizené věci vrátili zpět na zahradu a vyfasovali od strážníků blokové pokuty. Oba pachatelé bydlí ve stejné ulici kousek od poškozené rodiny.

Dalšího dne hlídka při kontrole opuštěného domku zahrádkářů za parkem P. Bezruče narazila na hledaného muže, který se delší dobu vyhýbal nástupu výkonu trestu. Protože muž kladl aktivní odpor, bylo proti němu použito zákonných donucovacích prostředků a pak byl muž předveden na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz