Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 20.3. večer nám bylo oznámeno, že v kolejišti ČD se pohybují nějaké podezřelé osoby. Hlídka pak na místě omezila na osobní svobodě muže, který z vagónu právě odřízl topný kabel. Druhému kumpánovi se povedlo utéct, ale strážníci znali jeho totožnost a vše postoupili PČR.

Dalšího dne ráno pak hlídka na ubytovně v ul. Nádražní omezila na osobní svobodě hledanou ženu a předvedli ji na OO PČR.

O něco později nám oznámila prodavačka na nádraží ČD, že je tam muž, který se tam nedávno veřejně ukájel před cestujícími a nyní zase obtěžuje zákazníky. Muž z Ostravy se pak pokusil před hlídkou utéci, ale strážníci muže našli ukrytého v Pendolínu a před odjezdem jej zadrželi. Na policii ČR pak bylo zjištěno, že se jedná o známou firmu a pro opakování trestné činnosti byla na muže uvalena vazba.

Dne 23.3. odpoledne před nádražím ČD hlídka omezila na osobní svobodě dalšího hledaného muže a předala jej do rukou PČR.

Dne 29.3. odpoledne nám oznámili z prodejny v ul. ČSA, že zde muž vzal větší balení pracího prášku (5,5kg) a z prodejny utekl bez placení. Hlídka pak muže s práškem omezila na os. svobodě v ul. Osvoboditelů. Muž se ke všemu doznal a protože to nebyl jeho první konflikt se zákonem, převzali si jej policisté ČR.

Ve sledovaném období strážníci vyřešili založení dalších čtyřech černých skládek. Jednalo se o skládky v ul. Sv. Čecha, ul. Tovární, ul. Nerudové a ul. Koperníkové. Ve třech případech byly skládky uklizeny a vyřešeny blokovou pokutou, čtvrtý případ byl postoupen přestupkové komisi právního odboru MěÚ.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz