Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 30.3. v poledne nám bylo oznámeno, že v Rychvaldě v ul. Bohumínské za bývalou restaurací se něco děje. Hlídka pak na místě zjistila nákladní vozidlo Tatra, na které dva muži nakládali betonové panely, které byly v majetku města Rychvald. Případ krádeže si na místě převzali policisté ČR.

Dalšího dne ve dvě hodiny ráno hlídka v ul. 1. máje ve Skřečoni narazila u kruhového objezdu na hledaného muže a předvedla jej na OO PČR.

Téhož dne před půlnoci nám oznámila číšnice z restaurace v ul. 9. května, že v restauraci došlo k fyzickému napadení muže, který se jí zastal, třemi výtržníky. Výtržníci muže napadli velice brutálním způsobem, kdy jej na zemi kopali do hlavy a mimo jiné mu taky vyrazili zuby a pak z restaurace utekli. Díky kamerovému systému pak strážnici všechny tři výtečníky omezili na osobní svobodě v ul. 9. května a předali je do rukou PČR. Postiženému muži přivolali záchranku.

Dne 1.4. po druhé hodině ranní hlídka v ul. Čáslavské kontrolovala muže, který nesl dvě krabice s novým el. nářadím (vrtačka a pila) vč. záručních listů. Hlídce tvrdil, že vše našel u nedaleké popelnice. Strážnici podezřelého muže předali PČR a pak v okolí vypátrali vypáčenou řadovou garáž, z které nářadí pocházelo, jak pak potvrdil její majitel.

Odpoledne nám bylo oznámeno, že v supermarketu v ul. Šunychelské došlo ke krádeži a pachatel z místa utekl s odcizeným zbožím. Hlídka pak dle popisu zajistila v ul. Štefánikové podezřelého muže, který pod bundou ukrýval odcizené věci. Muže si pak převzala PČR, protože již měl na svědomí více podobných události a zboží bylo vráceno do prodejny.

Dne 4.4. dopoledne hlídka v Rychvaldě v ul. Lutyňské řešila rozsáhlou černou skládku (oděvy, peřiny, plachty, domovní odpad...), kde tvůrce vše uklidil a získal zaslouženou blokovou pokutu.

Dne 9.4. večer hlídka na tř. Dr. E. Beneše objevila pohřešovaného mladíka (15 let) z Orlové, který před časem utekl z domova. Chlapce si převzala PČR.

Copyright © 2006 - 2024 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz