Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 17.4. před půlnoci nám signalizoval pult centralizované ochrany narušení objektu mateřské školky Rafinérský lesík. Hlídka po příjezdu na místo zjistila vypáčené okno a ve školce pak omezila na osobní svobodě za použití donucovacích prostředků muže z Ostravy, který již měl u okna připravenou televizi a chystal si další věci k odcizení. Muže, který se do školky násilně vloupal, si na místě převzali policisté ČR.

O dva dny později nám v noci pult CO signalizoval narušení objektu školy v ul. ČSA. Zde hlídka zjistila rozbité okno v přízemí školy, ale pachatel či pachatelé, aniž by stihli do objektu vniknout a něco odcizit, z místa utekli před příjezdem hlídky.

Dne 20.4. půl hodiny po půlnoci hlídka v ul. Vrchlického omezila na osobní svobodě hledaného  muže  a předvedla jej na OO PČR.

Dopoledne pak nám bylo oznámeno, že v ul. Čáslavské řidič vozidla fyzicky napadl napadl cyklistu – důchodce a z místa ujel svým vozidlem. Autohlídka pak vozidlo s podezřelým řidičem zastavila v ul. ČSA a předala jej přivolaným policistům ČR.

Ve čtyřech případech strážníci řešili další ekology, kteří na území města založili černé skládky. Ve dvou případech ještě pachatelé na místě opalovali měděné kabely a zamořovali ovzduší. Všechny tyto skládky v ul. Nádražní, Tovární a 2x v ul. Trnkové byly jejich tvůrci uklizeny a jejich činnost pak ohodnocená blokovými pokutami.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz