Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 27.4. dopoledne hlídka za městskou skládkou u záblatských rybníků přistihla muže, který zde zakládal černou skládku odhozením izolací z kabelů a dalším odpadem. Muž pak vše uklidil a za svou činnost byl odměněn blokovou pokutou.

Dne 2.5. odpoledne v ul. Nádražní hlídka omezila na osobní svobodě hledaného muže, který se dlouhodobě vyhýbal nástupu výkonu trestu a předvedla jej na OO PČR.

Dne 6.5. v noci nám signalizoval pult centralizované ochrany narušení objektu prodejny elektro v ul. Žižkové.  Na místě hlídka zjistila rozbití výlohy a dle rady svědkyně pak strážníci v ul. Čáslavské omezili na osobní svobodě dva ze tří podezřelých pachatelů a předali je do rukou PČR. Z prodejny pachatelé před příjezdem hlídky nestihli nic odcizit.

Dalšího dne odpoledne nám bylo oznámeno, že v prodejně v ul. ČSA došlo ke krádeži a pachatel s odcizeným zbožím z prodejny utekl. Dle popisu pachatele pak hlídka omezila podezřelého pachatele vč. odcizeného zboží v batohu v ul. Bezručové. Protože se jednalo o známou firmu s bohatou trestnou činnosti, hlídka muže předala do rukou PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz