Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 16.5. odpoledne zasahovala hlídka MP při mistrovství ČR v tancích v hale Bosporu. Tři mladí výtržníci posíleni alkoholem se podvodným způsobem vloudili do haly a zde začali tropit výtržnosti a napadat pořadatele. Po příjezdu strážníků se pak pokusili o neúspěšný útěk z haly a všichni tři byli zajištěni. Za své chování byli všichni tři odměněni blokovými pokutami a dva z trojice byli tak pod vlivem alkoholu, že je strážníci doprovodili na protialkoholní záchytnou stanici v Karviné.

Dne 22.5. po čtvrté hodině ranní nám bylo oznámeno, že došlo ke vloupání do restaurace u Kališova jezera. Dvě hlídky strážníků okamžitě vyrazily na místo a v blízkém křoví pak strážníci omezili na osobní svobodě dva podezřelé pachatele vloupání. V obou případech se jednalo o známe recidivisty, kteří mají bohatou trestnou minulost a nedávno byli propuštěni z výkonu trestu odnětí svobody. Oba výtečníky si převzala PČR.

Dalšího dne večer nám bylo oznámeno, že v restauraci na autobusovém stanovišti nějaký útočník fyzicky napadá dalšího hosta. Po příjezdu hlídky na místo útočník nedbal na výzvy strážníků, aby upustil od svého jednání a proto byly proti muži ve věku 33 let použity donucovací prostředky. Taky tohoto násilníka si převzala k dořešení PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz