Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Jako každoročně i letos strážníci zápolí s tvůrci černých skládek. Takovýchto ekologů se strážníkům letos povedlo odhalit již 25. Ve většině případů pak tito občané skládku uklidí a dostanou zaslouženou pokutu. Ostatní případy pak jsou postoupeny k dořešení právnímu odboru. V posledním období strážníci odhalili tvůrce skládky v ul. Mírové, kde byly odhozeny plastové části televizorů a pak v ul. Poděbradové, kde byl odhozen domovní odpad.

Strážníci taktéž pokračují v očistě města od nežádoucích živlů. Jednoho hledaného muže omezili na osobní svobodě v ul. Revoluční, druhého pak v ul. 9. května. Oba dva pak byli předvedení na OO PČR. Tato činnost se pak pozitivně projevuje v poklesu nápadu trestné činnosti v našem městě.

V minulém týdnu prováděli strážníci ve spolupráci s pracovnicemi sociálního odboru MěÚ kontrolu mladistvých na požívání alkoholických nápojů. Při kontrole veselé skupiny mládeže v ul. Jateční bylo zjištěno, že čtyři osoby ze skupiny požily alkohol. Jednalo se o dva mladistvé a dvě děti ve věku 13 let. Případ si dále řeší sociální pracovnice.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz