Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 14.4. odpoledne hlídka v Rychvaldu v ul. Michálkovické nalezla odhozenou postel s několika matracemi. Tvůrce skládky vše uklidil a byla mu uložená bloková pokuta.

Dalších šet černých skládek vyřešili strážnici v katastru Bohumína.

Dne 22.4. dopoledny hlídka při pochůzce nalezla v ul. Masarykové kočárek s dětskou sedačkou a dalším vybavením. Dalším šetřením pak bylo zjištěno, že věci byly odcizeny z domu v ul. Štefanikové. Přes PČR pak odcizené věci mohly být vráceny původním majitelům.

Dne 30.4. v časných ranních hodinách nám bylo oznámeno, že v Pudlově někdo převáží na vozíku dětskou trampolínu a skluzavku. Díky kamerovému systému města pak strážníci dohledali ukryté odcizené věci a taktáž dva podezřelé pachatelé krádeže. Poznatky nově instalovaných kamer v této lokalitě byly postoupeny PČR k dořešení případu.

Téhož dne odpoledne strážníci omezili na osobní svobodě hledaného muže. Muž byl podezřelý z několika loupežných přepadení v objektech Centra sociálních služeb, kde napadl a oloupil starší osoby.

Dalšího hledaného muže strážníci omezili na osobní svobodě dne 4.5. večer v ul. 9. května a předvedli jej na OO PČR.

Dne 6.5. odpoledne nám bylo oznámeno, že trojice mužů se dopustila krádeže v Albertu a pak ještě v prodejně na tř. Dr. E. Beneše, kde jeden s trojice vzal láhev alkoholu a pak přeskočil zábrany a utekl z prodejny. Dle popisu pachatelů a hlavně díky kamerovému systému města pak strážníci povedenou trojici mužů z Ostravy omezili na osobní svobodě na 1. nástupišti nádraží ČD před jejich odjezdem z Bohumína i z několika odcizenými věcmi. Případ si převzali policisté ČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz