Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 5.6. odpoledne nám bylo oznámeno, že v ul. Louny v Pudlově někdo z vozidla vyhazuje do zeleně igelitové pytle. Autohlídka stihla vozidlo zkontrolovat ještě poblíž místa a řidič si musel své pytle s trávou a větvemi opět naložit do svého vozidla a jako bonus obdržel blokovou pokutu.

Dne 7.6. dopoledne nám bylo oznámeno, že v ul. Čáslavské vozidlo Audi nabouralo do vozidla Škoda a z místa ujelo. Díky kamerovému systému města bylo hlídkou ujíždějící vozidlo nalezeno v ul. Okružní vč. paní řidičky, která nehodu způsobila.

Téhož dne hlídka řešila další černou skládku v ul. Jateční, kde tvůrce ČS při stěhování odložil sedačku a další části nabytku a z Bohumína se odstěhoval. Případ byl postoupen k dořešení právnímu odboru MěÚ.

Dne 9.6. před třetí hodinou ranní se opět osvědčil kamerový systém města. Dozorčí zde sledoval muže, který v ul. ČSA přijel s dvoukolákem ke stavbě zateplení bytového domu. Muž stihl na vozík naložit pouze jednu europaletu a už musel hlídce vysvětlovat své jednání. Materiál byl vracen a muž odjel s uloženou blokovou pokutou.

Dne 11.6. řešila hlídka černou skládku v Rychvaldě. V ul. Záblatské zde pachatel odložil krabice s odpadem a dle indícii jej hlídka vypátrala. Vše pak bylo uklízeno s pokutou.

Dalšího dne pozdě večer nám oznámil asistent prevence kriminality, že po ul. Koperníkové jde skupinka mladíku a kouleji kouli z bowlingu. Po příjezdu hlídky měl již kouli ukytou jeden z mladíků v kufru vozidla. Po chvíli se k činu přiznal a odcizená koule mohla být vrácena do blízké restaurace.

Dne 14.6. večer se opět osvědčili asistenti prevence, kteří si v parku všimli mladé ženy, která se zde zdržovala již druhý večer. Jednalo se o pohřešovanou ženu ve věku 29 let z okr. Bruntál. Hlídka pak ženu předala PČR.

Dne 17.6. večer přispěl opět kamerový systém města k vypátrání hledaného muže, který se předchozího dne v Bohumíně dopustil násilné trestné činnosti. Muže hlídka omezila na osobní svobodě před nádražím ČD a předvedla jej na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2023 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz