Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Ve dvě ráno dne 16.7. nám bylo oznámeno, že ve sklepě domu v ul. Vrchlického je nějaký hluk. Po příjezdu hlídka omezila na osobní svobodě muže ve věku 31 let, který se vloupal do sklepnách prostor domu. Muž měl u sebe oděvy, které již odcizil někde jinde, v tomto domě odcizit nic nestačil. Vše si na místě převzala PČR.

Dne 19.7. dopoledne nám bylo oznámeno, že před nádražím ČD bylo odcizeni jízdní kolo. Díky kamerovému systému města byl zjištěn pachatel krádeže a vše bylo postoupeno PČR.

Odpoledne pak hlídka v ul. Lidické zajistila dva muže s dvojkolákem, na kterém převáželi 5ks plechů o rozm. 2x5m. Muži plechy odcizili na stavbě v ul. ČSA a taktéž tento případ si dořešila PČR. Po půlnoci dne 21.7. nám bylo oznámeno, že v ul. Mírové někdo převrátil budku Toy. Hlídka pak poblíž zkontrolovala čtyři mladíky, z nichž jeden se k převrácení budky doznal. Mladíci vše uvedli do původního stavu a viník byl ohodnocen blokovou pokutou.

V pět ráno nám bylo oznámeno, že v ul. Opletálové v Nové Vsi někdo něco rozbijí u rod. domku. Strážníci na místě při prohlídce okolí zjistili vysazené sklepní okno u jednoho rodinného domku a prohlídkou okolí našli v šopě ukrytou pachatelku vloupání z Ostravy ve věku 32 let. Dále již vše v réžií PČR.

Dne 24.7. odpoledne hlídka v ul. Revoluční omezola na osobní svobodě hledaného muže a předvedla jej na OO PČR

Téhož dne před půlnoci hlídka nalezla v ul. Mírové pohřešovanou dívku ve věku 17 let a předala ji matce.

Dne 2.8. odpoledne nám oznámil pán, že v ul. 9. května vidí muže na jeho odcizeném kole. Strážníci pak podetřelého muže zajistili a přípak postoupili PČR.

Dne 15.8. večer hlídka v ul. 9. května omezila na osobní svobodě hledanou ženu, která se dlouhodobě vyhýbala nástupu výkonu trestu.

Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz