Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

V průběhu září nám oznámili pracovníci kriminální služby, že dne 12.9. došlo ve vlaku do Bohumína k loupežnému přepadení a pachatele, dva muži tmavší pleti, zřejmě vystoupili v Bohumíně. V záznamu kamerového systému pak strážníci dohledali dva podezřelé muže a začali je hledat. Bylo zjíštěno, že podezřelí muži nejsou z Bohumína, ale v Bohumíně se občas vyskytují. Za spolupráce s ochrannou službou na nádraží ČD se strážníkům povedlo cca za 14 dní oba podezřelé pachatelé závažného trestného činu omezit na osobní svobodě a předat do rukou PČR, která za tento úspěch MP poděkovala.
Dne 9.10. ráno hlídka kontrolovala podezřelého muže (známá firma při krádežích jízdních kol), který na jednom kole jel a druhé kolo vezl vedle kola. Bylo zjištěno, že kola jsou taktéž odcizena a případ si převzala k dořešení PČR. Jedno kolo bylo rychle vráceno okradené majitelce.
Dne 13.10. před půlnocí nám bylo oznámeno z uzavřené restaurace v ul. Koperníkové, ze do restaurace se dobývá nějaký násilník. Po příjezdu hlídky byl již pachtel na útěku. Dle popisu jej pak strážníci zajistili v parku P. Bezruče a předali do rukou PČR. Agresivní muž u restaurace stihl poškodit vstupní dveře, rozbít několik květínačů a reklamní panel.
Dne 15.10. večer nám byla oznámena další krádež dámského jízdního kola u prodejny v ul. Šunychelské. Dle popisu kola pak strážníci takové kolo nalezli odložené v ul. Drátovenské a kolo bylo vráceno spokojené majitelce.
Dne 18.10. po půlnoci hlídka v ul. Alešové zahlédla muže na střeše domu. Společně pak s hlídkou PČR muže omezili na osobní svobodě. Bylo zjištěno, že muž se pokoušel vloupat do domu přes střechu.
Dne 23.10. pak hlídka při pochůzce v ul. Dělnické ve Skřečoni zahlédla hledaného muže, kterého pak strážníci omezili na osobní svobodě a předvedli jej na OO PČR.

Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz