Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 24.3. odpoledne v Rychvaldu v ul. Revoluční hlídka zahlédla hledaného muže, kterého pak strážníci předvedli na OO PČR v Bohumíně. Dále v tomto období strážníci v Rychvaldě odhalili dva tvůrce černých  skládek, kteří své skládky uklidili a byli odměněni blokovými pokutami.u
Dne 29.3. ve večerních hodinách strážníci v budově nádraží ČD kontrolovali hledanou dívku, která se však vydávala za někoho jiného. Po ověření její skutečné totožnosti byla dívka předvedená taktéž na PČR.
Dalšího hledaného muže hlídka omezila na osobní svobodě dne 31.3. v ul. 1. máje ve Skřečoni. I tento muž skončil na OO PČR.
Dne 8.4. dopoledne nám byl oznámen podezřelý pohyb dvou osob v okolí skladové budovy ČD v ul. Nádražní. Hlídka pak po příjezdu na místo spatřila na rampě budovy muže, který stál a dveří s vysekaným otvorem. Po chvíli se z otvoru vynořila ještě jeho spolupachatelka a protáhla se malým otvorem ven. Povedenou dvojici strážníci omezili na osobní svobodě aniž by stihli něco odcizit a předali je do rukou PČR.

Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz