Maják - městská policie Bohumín - Městská policie Bohumín - www.mpbohumin.cz

Aktuální dění

Dne 27.7. odpoledne nám oznámila žena, že se jí někdo dobývá do bytu v ul. Trnkové. Po příjezdu hlídky na místo strážníci zjistili, že muž je již na chodbě bytu kde ženu fyzicky napadl a taktéž stihl ženě odcizit finanční hotovost. Strážníci třicetičtyřletého muže omezili na osobní svobodě a na místě jej předali PČR.

Dne 4.8. okolo druhé hodiný ranní autohlídka jela na signalizovaný poplach objektu ve Skřečoni. Při příjezdu na místo odsud odjíždělo dodávkové vozidlo, které hlídka chtěla zkontrolovat. Strážníci otočili vozidlo a jeli za dodávkou a za pomoci majáku s nápisem stop chtěli vozidlo zastavit v ul. 1. máje. Vozidlo však velmi zrychlilo a začalo ujíždět směrem na Dolní Lutyni. Hlídka vozidlo pronásledovala a dozorčí požádal o pomoc okolní OO PČR. Vozidlo v Dětmarovicích odbočilo k elektrárně a jelo zpět. PČR stihla na nádjezdu vytvořit zátaras z policejních vozidel. Vozidlo zátaras částečně objelo přes chodník a částečne prorazilo (poškození vozidla PČR) a dále ujíždělo zpátky do Dolní Lutyně. Dodávka se při ujížděni snažila vytlačit ze silnice jak vozidlo MP, tak vozidla PČR. V D. Lutyni pak vozidlo vjelo do slepé ulice a strážnici za použití donucovacích prostředků řidiče, který se stále snažil ujet, vytáhli z vozidla, omezili na osobní svobodě a předali do rukou PČR. Řidič z Orlové měl vyslovený zákaz řízení do roku 2021.

Ve dnech 8. 11. a 14. 8. strážnici omezili na osobní svobodě a předvedli na OO PČR tři hledané muže. Prvniho zajistili v ul. Drátovenské, druhého v ul. 1. máje a třetího pak v Rafinerském lesíku.

Copyright © 2006 - 2022 Městská Policie Bohumín - www.mpbohumin.cz created by web-evolution.cz